Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:01 23.06.24 
Взаимопомощ
   >> Алкохолно зависими
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Re: Малко помощнови [re: Hrista]  
Автор h12345 (непознат )
Публикувано27.05.11 08:57



Не мога повече :( , тотално не издържам. Просто не знам как да зпочна деня- изпитвам невроятен срам-мъжът ми, колегите....Как се случва всичко това с мен, за невероятния махмурлук , дори не искам да говоря, вероятно си го заслужавам. И постъпките ми...иска ми се да се скрия от целия свят.



Тема Re: Малко помощнови [re: h12345]  
Автор elica_mg (непознат)
Публикувано27.05.11 09:29



Ти имаш шанс. И би могла да го използваш, ако наистина НЕ МОЖЕШ повече, така както и аз не можех. При мен не беше кръстопът, а тотална безизходица.

Криенето не помага. Само задълбочава проблема. Знам го, защото го правих години наред.

Разковничето е в излизане на светло. Знам, че ти е трудно. Но събери кураж (или цялото си отчаяние, и това върши работа) и се срещни с трезвите алкохолици. Днес в София има сбирка в 19ч.



Тема Re: Малко помощнови [re: h12345]  
Автор tasartir (новак)
Публикувано27.05.11 11:13



Не се крии, нищо лошо и срамно не си направила. Това е заболяване. Ако имаше диабет и не трябваше да ядеш сладко, но все пак хапнеш, нямше да те е срам и да се чувстваш виновна, нали? На другите не им е ясно сравнението и винаги смятат, че го правим от лиготия и липса на воля (така майка ми го определя например), но не е така.
Важното е, че си тръгнала по пътя. Може да имаш още залитания и криввания от него, но в крайна сметка ще хванеш вярната посока, сигурна съм, и всичко щ е наред





Тема Re: Малко помощнови [re: tasartir]  
Автор nekoi ()
Публикувано27.05.11 12:04



В случаи като твоя, Христа, важи правилото "колкото по-зле, толкова по-добре". На пръв поглед звучи жестоко, ама всъщност не е. Докато положението не се влоши тотално, докато алкохоликът не достигне своето дъно, той не търси сериозно помощ. А докато не потърси такава помощ и докато не се заеме истински с ррешаване на проблема, няма как да настъпи обрат.

И аз съм се крил, ама както ти казаха вече, това само влошава положението. Крил съм се и буквално (на вилата) крил съм се и в самозаблудите си. Не става. Няма защо да се криеш, ти наистина не си виновна за това, което ти се случва. Просто погледни честно истината в очите и започни да я приемаш.


София

• Създаде се нова група на Анонимни Алкохолици "Има Изход".
Групата ще се съсредоточи изцяло върху проучване на Голямата книга на АА и на работа по програмата описана в нея.
Сбирките ще се провеждат всеки понеделник и петък от 19:00 часа
ул. Пиротска 117 - Националният център за борба с Наркомании.
Телефони за връзка: 0899220097 и 0876604278.


• Група АА "Приятели"
Католическа черква „Св. Йосиф”, ул. Княз Борис I” № 146, Пасторален център стая 2. (На ъгъла на ул. „Княз Борис I” и бул. „Тодор Александров”, до метростанция „Сердика”)
Сбирки на групата - всеки вторник от 19.00 ч. и събота от 16.00 ч.
За контакти - тел. 0878 612 454 и 0887 467 243, e-mail bgaa@abv.bg
Открити сбирки всеки първи вторник на месеца.

Забележка: На откритите сбирки могат да присъстват и хора, които нямат алкохолен проблем, но искат да видят какво се прави в Анонимни Алкохолици. Хората с алкохолен проблем могат да дойдат на всяка сбирка през месеца.

Редактирано от nekoi на 27.05.11 12:05.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.