Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:16 08.06.24 
Взаимопомощ
   >> Алкохолно зависими
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: Моля, помогнете ми...нови [re: tasartir]  
Автор иван (непознат )
Публикувано31.07.11 21:18



Знам,че е така....но това количество е умопомрачаващо,поне за мен.Колко килограма е тази приятелка?



Тема Re: Моля, помогнете ми...нови [re: иван]  
Автор tasartir (минаващ)
Публикувано01.08.11 10:33



Доста. Над 100





Тема Re: Моля, помогнете ми...нови [re: tasartir]  
Автор иван (непознат )
Публикувано31.08.11 14:20



След месец мълчание да се обадя.Чета всеки ден постовете тук,пия от сутрин до среднощ...почти не ми личи,особено денем.Обаче вечер ставам заядлив и напоследък направих много неща,за които съжалявам...
Така че....утре е 1-ви,една добра дата мисля...макар и да не е понеделник

Нищо не се заричам,но поне намаляване на количеството ще е напредък.... ще опитам за пореден път...Стискайте палци,ще споделям тук...



Тема Re: Моля, помогнете ми...нови [re: иван]  
Автор aлkaжa (общителен)
Публикувано31.08.11 16:38



Засега никой алкохолик не е успял да се научи да пие като джентълмен/т.е. да намалява. Може би ти не си алкохолик. Може би ще си първият случай, който ще се научи да пие като нормалните хора. С интерес ще следя експеримента. Дръж ни в течение





Тема Re: Моля, помогнете ми...нови [re: иван]  
Автор Kaтepинa A (позната)
Публикувано31.08.11 21:24



Иване, утре е първи, а вдругиден е втори, и какво от това ?

Това с началните дати няма да ти помогне, според мен, защото и на мен не ми е помогнало, и ако си като мен, няма да помогне и на теб.

Понеделници, първи, нова година, ново начало, нова работа, нова любов, нов живот, това, онова, това не помага, можеш да ми повярваш, защото съм го пробвала, това са заблуди, не е истина.

Можеш да прочетеш внимателно какво се пише тук, има хора, които знаят какво пишат, обаче ако си трезвен, и да помислиш, и тогава да решаваш какво да правиш.

Не може да се намалява алкохолът, може само да се увеличава, така беше при мен, алкохолът се увеличава, ден след ден, неуловомо, незабележимо, заблуждаващо и унищожаващо, пак ще напиша, така е при мен, но се оказа, че и при много други хора било също така, и те се наричали алкохолици, и проблемът им не бил в алкохола, в битието, в небитието, в парите, в престижните коли и професионалните ангажименти, в телевизионните предавания и мюзикъли, във филмите и семейството, проблемът бил в главата, това мен специално много не ме учуди, защото много отдавна живеех с чувството и убеждението, че точно нещо в главата ми не е наред, обаче ме беше срам да си го призная.

Помисли по този въпрос, дали пък нещо главата ти не подава неправилни команди и мисли, дали тя не те подвежда и сега ?



Тема Re: Моля, помогнете ми...нови [re: Kaтepинa A]  
Автор nowwe (непознат )
Публикувано31.08.11 23:20



Иване,Иване,хората си счупиха клавиатурите да ти споделят,как се справят с алкохола-коварен,объркващ,всемогъщ.Един път има Иване,дано да го откриеш.Не спирай да го търсиш.В тоя форум има хора който могат да ти го покажат свържи се с тях.Има изход.Пък докато търсиш пиши от време на време какво става с тебе.По какви пътища ходиш.Да знаем и ние останалите алкохолици да вървим ли по тях, да не вървим ли?

Редактирано от nowwe на 31.08.11 23:25.



Тема Re: Моля, помогнете ми...нови [re: aлkaжa]  
Автор finntroll73 ()
Публикувано01.09.11 10:15



ха ха ха..едва ли ще стане?!!Питаш ли ме мен колко години,години,една декада се опитвах да пия контолирано,и беше светотатство някой да ми каже че имам проблем.Нищо.С времето ще разбере ,че няма КОНТРОЛИРАНО ПИЕНЕ!Когато най намалявах чашките,най-много се и осирах от пиене.То това важи като цяло в живота.Кога си най-аслан,си и най-посран.



.....and the grass grows by itself-Basho

Тема Re: Моля, помогнете ми...нови [re: иван]  
Автор finntroll73 ()
Публикувано01.09.11 10:40



Ако не си помогнеш,и господ нищо не може да ти помогне!Спри да хленчиш,като малко дете,а работи по проблема.На теб ти трябва Иване някой ама яко да те разтърси,живота да те опре до стената,като нацист-евреин(само образно),и когато си на път да загубиш всичко и всеки близък около тебе,тогава ще спреш.За жалост много българки,търпят мъжете си алкохолици.Аз се радвам че на мойта и дойде свръх главата от мен и един ден ми беше събрала багажа до вратата.И беше изпринтила формуляр молба за развод.Може би на теб ти трябва такава жена.Както и заплахата че няма да видиш детето си повече.Пожелавам ти така да те притисне живота по подобен начин.За добро.Нищо лично.Обаче имаш нужда от НЕТОЛЕРИРАНЕ на пиенето ти.Защото явно няма да спреш по друг начин.Ако и в допълнение към това вече на няколко пъти си бил на косъм и да те изгонят от работа,то може и да спреш.Явно на нас алкохолиците ни трябва гестапо и Хитлер и концлагер относно алкохола!!!Не демокрация!!!



.....and the grass grows by itself-Basho

Тема Re: Моля, помогнете ми...нови [re: finntroll73]  
Автор иван (непознат )
Публикувано01.09.11 13:43



Съгласен съм с това ,че на всички трябва да им дойде до гуша от теб,че да се стресне човек.Мисля,че и при мен наближава този момент,затова и правя този отчаян опит да се оттласна от сегашното ми дъно.
Дали ще успея не знам,но съм длъжен да опитам.В момента неистово ми се пие твърд алкохол,но ще си позволя една бира само.Сигурен съм че след нея няма да продължа.Евентуално и една довечера,ще видим.



Тема Re: Моля, помогнете ми...нови [re: иван]  
Автор nngv (минаващ)
Публикувано01.09.11 17:30



затова и правя този отчаян опит да се оттласна от сегашното ми дъно.
Дали ще успея не знам,но съм длъжен да опитам.В момента неистово ми се пие твърд алкохол,но ще си позволя една бира само.Сигурен съм че след нея няма да продължа.Евентуално и една довечера,ще видим.

......................................................................................................................

Хората десетки пъти дадоха мнение и съвет,защото ИЗХОД има,но погледни се ти какво пишеш в постовете си.Сега,ти явно не искаш да спреш пиенето за тебе тва си е още една игра,(днес реших да не пия ама май една две бирички за отскок само)ти май се гавриш с хората тук във форума.За мен твоята тема е изчерпана.Пий си на воля и не занимавай хората със себе си,при положение че нямаш намерението да излезеш от ситуацията която описваш,ако е такава.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.