Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:12 26.06.24 
Взаимопомощ
   >> Алкохолно зависими
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | (покажи всички)
Тема Re: Моля, помогнете ми...нови [re: aлkaжa]  
Автор иван (новак)
Публикувано13.01.12 22:54



Не разбирам защо няколко човека тук така се дразните от писанията ми.Отдавна писах,че това ще бъде своего рода мой дневник,поне докато мисля,че имам полза от него.Приемете,че сте направили всичко по силите си за спасението ми и се успокойте.



Тема Re: Моля, помогнете ми...нови [re: иван]  
Автор maharadjata1 (непознат)
Публикувано14.01.12 00:23



Ванка не се дразним на теб ,а на лудостта(болестта)ти която те настройва срещу хората които искат да ти помогнат,това е от Нея повярвай човек,прави си с тебе каквото си пожелае и е трудно на човек който е минал през тоя ад да стои и гледа безучастно.Но проблема както казваш си е твой ти ще мреш или ще полудееш,защото в момента си се вързал за един ластик и опъваш братле и тоя ластик няма късане да го знаеш човек разпъваш го до край и те изстрелва назад връща те отначало и със всеки изминал път нещата стават все по зле и по зле.всеки път става едно и също напиваш се и се побъркваш,и очакваш,че само със не пиене ще решиш проблема,ама лудостта си остава там и даже расте но по бавно,честито.Ама аз съм простосмъртен все пак ти знаеш всичко.
Алкажа ти го е казал много правилно вземи седни някой ден и прочети какво са ти писали хората.Бях се зарекъл вече да не ти пиша,то май так ще е най добре никой от АА да не се занимава с тебе и накрая ще си останете двама човека на лаф тука да се надъхвате за подсилване на волята.





Тема Re: Моля, помогнете ми...нови [re: maharadjata1]  
Автор иван (новак)
Публикувано14.01.12 09:08



"Ама аз съм простосмъртен все пак ти знаеш всичко......."

Махараджа,леко подигравателния ти тон не ми харесва.Моля ти не ми вкарвай неизречени от мен думи.Къде съм писал,че знам всичко?



Тема Re: Моля, помогнете ми...нови [re: иван]  
Автор Sarfa (freeman)
Публикувано14.01.12 12:35



Доста смешен отговор,всеки път когато не ти изнася го употребяваш.
Не видях в един твой пост да кажеш: "абе,нещата не са на добре,ще взема да пробвам,преди да съм осрал всичко."
Вместо това,редовните напъни да пиеш контролирано,умуването за АА -" не ми допада като философия" и все тоя род клинчения.
Приятелю,някои лекарства са горчиви,това всеки го научава от дете още.
Тук изчетох доста истории,самия факт,че хората са ти ги написали,за да се поучиш от тях говори много...,но насила се взима,но не се дава...
Хайде,остани си със здраве,дано се осъзнаеш,преди да е станало късно...



Тема Re: Моля, помогнете ми...нови [re: Sarfa]  
Автор иван (минаващ)
Публикувано14.01.12 13:45



Повече няма да отговарям на подобни постове,ще ви помоля и вие да спрете.Ако искате да продължавате,няма проблем,не мога да ви спра.Според вас съм си сложил главата в торбата,ок така да бъде.Останете си със здраве.



Тема Re: Моля, помогнете ми...нови [re: иван]  
Автор Sarfa (freeman)
Публикувано14.01.12 16:53



Ако искаш отговаряй,няма да спя тая нощ.
"Моля помогнете ми" е ТВОЕТО заглавие на темата.
Трябвало по специален начин да му се помогне на момчето,не по тоя,а по друг!
Не искам вафла,искам шоколад!
Детска работа...



Тема Re: Моля, помогнете ми...нови [re: Sarfa]  
Автор иван (минаващ)
Публикувано14.01.12 17:58



Вижда се кой не чете.По-нагоре съм питал как може да сменя името на темата.Но както и да е.



Тема Re: Моля, помогнете ми...нови [re: иван]  
Автор Sarfa (freeman)
Публикувано14.01.12 18:43



И 8 пъти да го смениш положението е ясно и със смяна ще се оправи,но не на името на темата,а на твоя мироглед и подход към проблема.Ама както и да е.



Тема Re: Моля, помогнете ми...нови [re: иван]  
Автор maharadjata1 (непознат)
Публикувано15.01.12 13:00



Вижда се кой не чете.По-нагоре съм питал как може да сменя името на темата.Но както и да е.

И да ти се каже как да смениш темета ти ще търсиш нов начин за смяната и.



Тема Re: Моля, помогнете ми...нови [re: maharadjata1]  
Автор иван (минаващ)
Публикувано19.01.12 20:17



Деветнайсет дни.Въобще не броя неистово дните,но ми се прииска да отбележа,нещо като автостимул.




Страници по тази тема: << 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.