Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:44 24.06.24 
Взаимопомощ
   >> Алкохолно зависими
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема In Memoriam  
Автор Mila06 (непознат)
Публикувано01.03.11 22:46



На 11.02.2011г. почина приятелят ми М.К.

Беше изключителен човек... до последно правеше упорити опити да се откъсне от мъртвата хватка на алкохола, но не успя...



Тема Re: In Memoriamнови [re: Mila06]  
Автор Бaлaнтaйнc (непознат )
Публикувано02.03.11 10:05



Мойте съболезнования Мила. Предполагам е пробвал почти всичко..и АА навярно, така ли е? Не питам с користни цели, аз самия съм алкохолик. Наистина съжалявам, убеден съм бил е изключителен човек.



Тема Re: In Memoriamнови [re: Mila06]  
Автор tasartir (новак)
Публикувано02.03.11 15:25



Моите съболезнования, Мила. Съжалявам.
Благодаря ти, че го сподели с нас и по този начин ни даваш сили да продължим да се борим, защото си струва.



Тема Re: In Memoriamнови [re: Mila06]  
Автор XeлинaМодератор (Усмивка)
Публикувано03.03.11 17:48



Съжалявам, Мила. Мир на праха му.



Тема Re: In Memoriamнови [re: Mila06]  
Автор Mila06 (непознат)
Публикувано03.03.11 22:37



...безброй пъти се захващам да напиша нещо за обичливия, мил и благороден М. защото имам нужда, но не мога все още... Мъката ме е стиснала за гърлото и не успявам да подредя всичко, което минава през ума, сърцето и душата ми... засега...

Вместо това, нека ви пусна линк към "Тибетска книга за живота и смъртта", която ми препоръчаха за утеха и превъзмогване на болката... и наистина, частта, в която се разказва, как живите да се подготвим за смъртта, как да се отнасяме към умиращите, може да донесе облегчение и на страдащите в този клуб...



Редактирано от Mila06 на 03.03.11 22:38.




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.