Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:48 28.06.24 
Взаимопомощ
   >> Алкохолно зависими
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Re: Полезно за АА-членове и симпатизантинови [re: July_mf]  
Автор nekoi ()
Публикувано15.01.11 00:48



Пратих сега мейл на жената, да видим дали ще отговори.

Не е лошо да се направи такава категория, каквато предлагаш. Но според мен няма смисъл да се снимат чак всичките страници. Само няколко, за да се види какво е било.

Пък дано ентусиазмът те държи по-дълго време, защото в един момент обикновено той започва да бъде изместван от рутината.
Нищо че понякога прегряваш от него.

По онова време от ентусиазъм се свързах първо с една фирма за правене на сайтове. Добре, ама аз нямах никаква представа от сайтове, а те нямаха никаква представа от Анонимни алкохолици. Едно момиче от фирмата направи примерен проект. Колкото и да нямах идея какво точно трябва да представлява сайтът, като го видях, разбрах, че това не е нашият сайт. Беше се постарало доста момичето, ама все едно, че прави рекламен сайт на ресторант или на винарска изба, а не на Анонимни алкохолици.
И досега са пред очите ми редицата шарени бутилки, които бяха строени най-отгоре на страницата. Като влезе в такъв сайт алкохоликът и да не му се пие в момента, ще му се допие


Така работата с фирмата се разсъхна. После пуснах тук там обяви по форумите, че търсим кой да ни помогне за направа на сайт и тогава се появи жената от Северна България.

И чак след това се появи този форум в дир.бг.



Тема Re: Полезно за АА-членове и симпатизантинови [re: July_mf]  
Автор Eми®aa (Ентусиастка)
Публикувано15.01.11 00:50



"Официален или неофициален сайтът в дир.бг доста години вършеше много добра работа и много хора дойдоха в АА и се спасиха благодарение на него. Сега някой реши, че трябва да се направи нов сайт. Хубаво, направи се, макар че не разбрах защо е необходимо. По-добре да градим нещо, пък било то и с грешки, както казваш и ти на Елинор, отколкото само да отричаме и да квалифицираме. "
и
"Нека съм виновна nekoi.Ако пък и от вината ми, вземе че произлезе една хубава работа. Ти или Eми®aa да немарите въпросната жената. "

Аз не искам да виня никой, но от 4-5 месеца се опитвам да вляза във въпросния сайт:

да разгледам, да прочета нещо за новата интергрупа и ако мога да съдействам, да видя как, с какво... така и до сега там пише: Сайтът все още е в процес на обработка. ...... и до ден днешен има едва 51 прегледа...



Тема Re: Полезно за АА-членове и симпатизантинови [re: Eми®aa]  
Автор July_mf ()
Публикувано15.01.11 12:02



Аз не искам да виня никой, но от 4-5 месеца се опитвам да вляза във въпросния сайт: http://aa-bg.info да разгледам, да прочета нещо за новата интергрупа и ако мога да съдействам, да видя как, с какво... така и до сега там пише: Сайтът все още е в процес на обработка. ...... и до ден днешен има едва 51 прегледа...

Така е Еми.Сайтът е едва на 3 месеца.Ще става все по-богат и все по полезен, като го правим.


Днес ще копирам и ще пренеса от направеното от Вал тук, за да си го има и там.
Надявам се никой от АА няма нищо против.Напоследък той качи доста неща и вярвам те са си полезни и ще са и тук, но пък е жалко, когато се размиват, темите слизат надолу и макар да не се губят, друго си е мисля като си има място, където са подредени и събрани само АА неща.




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.