Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:11 18.05.24 
Взаимопомощ
   >> Алкохолно зависими
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Един месец трезвеност - БЛАГОДАРЯ ВИ !  
Автор mademoasele (непознат )
Публикувано10.02.10 19:45



Преди един месец бях съсипана, много уплашена и изнемощяла от "великолепните" си запой. Не виждах изход, не чувах нищо, нямаше слънце през деня, нито звезди през ноща. Нямаше нищо, освен пълната с отрова чаша до мен, моето самосъжаление, уморените ми и пълни с безсилие очи, посивяла и пребледняла като платно, вперила поглед и вкопчила се в яростното ми падение. Но това беше преди един месец. От тогава до сега научих много неща, едно от тях е, че трябва да се науча да живея днес и сега.
Да днес и сега с вяра, с надежда, с усмивка. Разбрах, че това което ми се случи не е престъпление а заболяване и аз единствено и само аз мога да взема решението за това как да продължа напред. Благодаря на БОГ за тази привилегия.......!!!! Напред но вече не сама, егоистично бореща се с "вятърни мелници", а с уникалната и незаменима помоща на хората минали по този път.
Едно огромно БЛАГОДАРЯ!!!!!! Уникална, защото кой би те разбрал по добре от тези, които вече са го преживяли, изстрадали и платили цената и. Хора, които си помагат безвъзмездно и всеотдайно. Вярвайте ми, че ако някой преди ми беше казал, че това съществува и действа нямаше да повярвам. Но днес и сега аз съм трезва, с шанс това да се случи и утре, а може би и вдругиден и така.................................................. както БОГ е решил!!!!!!
Искам от сърце да благодаря на цялата Варненска група на АА. Специални благодарности на "nekoi", който ми помогна много в началото, както и на всички, които ми писаха и подкрепиха в този труден момент. Колко хубаво да имаш повод да кажеш толкова много пъти благодаря.



Тема Re: Един месец трезвеност - БЛАГОДАРЯ ВИ !нови [re: mademoasele]  
Автор di_el (непознат)
Публикувано10.02.10 21:05



Mademoasele, Честит първи трезвен месец!!!
Не е лесно, но пък става, нали?
Пожелавам ти този месец да се превърне в една много дъъъълга поредица от такива!!!
Желая ти цялото щастие, здраве, късмет, любов и усмивки на света!!!





Редактирано от Lali на 11.02.10 09:03.



Тема Re: Един месец трезвеност - БЛАГОДАРЯ ВИ !нови [re: di_el]  
Автор di_el (непознат)
Публикувано10.02.10 21:09









Тема Re: Един месец трезвеност - БЛАГОДАРЯ ВИ !нови [re: di_el]  
Автор nekoi ()
Публикувано11.02.10 00:36



Мадмоазел, много се радвам за теб.
Както са радвам за всеки познат или непознат, когото виждам, че се измъква от ноктите на алкохола.

Дано писаното от теб тук и случващото се с теб даде надежда и на други да повярват, че и за тях има изход.

А ти винаги имай едно на ум, че алкохолизмът е много коварна болест, която периодично се опитва да приспи вниманието ни, за да ни дръпне отново в блатото.

Тази вечер бях на кръчма с двама бивши колеги (по-точно едната беше колежка). Двамата си разделиха културно каничка вино, поколебаха се дали да поръчат втора, но се отказаха. Аз изпих културно две фанти.
Ако знаех, че правиш месец, щях да изпия още една за твое здраве.
Макар че като изпия повече от две фанти, губя разсъдък и не знам какво правя





Тема Re: Един месец трезвеност - БЛАГОДАРЯ ВИ !нови [re: mademoasele]  
Автор _koko (член)
Публикувано11.02.10 02:46



Поздравления и от мен, mademoasele !



Честит ти първи месец без алкохол!
Продължавай все така трезва, спокойно и уверено, но и внимателно, напред...



Поздрав !




Тема Re: Един месец трезвеност - БЛАГОДАРЯ ВИ !нови [re: _koko]  
Автор LaliМодератор (Усмивка)
Публикувано11.02.10 09:01





Поздравления, Мадмоазел!!!
Днес се радвам и усмихвам за теб!





Тема Re: Един месец трезвеност - БЛАГОДАРЯ ВИ !нови [re: mademoasele]  
Автор puvpav (шматорко)
Публикувано11.02.10 11:10



Мнооооо го се радвам на първия ти месец.Надявам се това да е началото на една поредица от месеци чак до края на живота

.Днес ще се почерпим в групата за твое здраве и да знаеш чака те подараче, но подарачетата се дават само лично което пък значи,че те очакваме да ни дойдеш на крака в групата .



Тема Re: Един месец трезвеност - БЛАГОДАРЯ ВИ !нови [re: puvpav]  
Автор girasol* (усмихната)
Публикувано11.02.10 12:03



Много се радвам за теб, пожелавам ти още много трезви месеци и много нови приятели.

Усмихни се, има изход.


Тема Re: Един месец трезвеност - БЛАГОДАРЯ ВИ !нови [re: mademoasele]  
Автор val999 (трезвен засега)
Публикувано11.02.10 20:07



Ха така :) Когато подходиш към АА без предразсъдъци и с отворено сърце, това е резултата. Само се пази от онова "ето, значи мога" (да не пия ако искам).

Освен за отказване от алкохола, програмата на АА е и безценен помощник в живота и след това. Аз се считам за късметлия, че стигнах до тази програма. Нищо че беше по трудния начин.

Пожелавам ти трезвеност и спокойствие.



Тема Re: Един месец трезвеност - БЛАГОДАРЯ ВИ !нови [re: mademoasele]  
Автор mademoasele (непознат )
Публикувано12.02.10 02:24



Благодаря Ви за милите поздрави и усмивки, кокто и за това, че ми напомняте да бъда нащрек в предвид коварството на тази болест.
July_mf специални благодарности от мен . Твоята всеотдайност е достойна за възхита.




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.