Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:08 03.06.24 
Взаимопомощ
   >> Алкохолно зависими
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Тих бял Дунавнови  
Автор demulen (деец)
Публикувано22.11.09 19:00



Идват и си отиват, влизат и излизат...не е убедително това което виждат. Може би консерватизма на прованса служи на идеята за здрава принадлежност към чашката...чакам да мине първата година на един новосъздаден клуб и тогава да кажа...какво? и аз не знам. Търпение му е майката, но все пак да припомня на "независимите"...неделя е четвъртък от 19 часа, също и на телефон 0897-952134...Анонимни алкохолици-Русе



Тема Re: Тих бял Дунав [re: demulen]  
Автор LaliМодератор (Усмивка)
Публикувано22.11.09 19:04




Пожелавам ти цялото търпение на света, Демулен.
Дори на един-единствен човек да помогнеш, ще е невероятен успех...
Дори само на себе си да помогнеш, да се чувстваш добре, пак е невероятно, като усещане, като усмивка...
Прегръщам те и ти пожелавам успех.



Редактирано от Lali на 22.11.09 20:23.



Тема Re: Тих бял Дунавнови [re: demulen]  
Автор puvpav (шматорко)
Публикувано22.11.09 21:36



Да мнооого търпени ему у майката и аз така мисля.Отначало изглежда като мисия невъзможна.Преди няколко дни говорих с хора които са правили групи в Полша Беларус, Латвия и навсякъде едон и също.Аз си мислех че нещо ми е било на мене трудно а се оказа че по две години са ходили хора сами или по един двама човека и голямо текучество докато се оформи и стабилизира една група.
Все пак това както казват жена ме на Бил помага със сигурност поне на един човек и това си ти.Поне на мен много ми помогна да остана трезв досега.
Успех приятелю , сигурен съм че ще се получи, ако трябва да идваме на сбирки от Варна, може да командироваме малко алкохолици за обмяна на опит





Тема Re: Тих бял Дунавнови [re: puvpav]  
Автор demulen (деец)
Публикувано26.11.09 05:09



Командировка?!...защо не. Варна - Русе е 200 километра. Но все пак мисля че лостовете са другаде...."Бряг", психодиспансера, полицията....там трябва мисионери



Тема Re: Тих бял Дунавнови [re: demulen]  
Автор puvpav (шматорко)
Публикувано26.11.09 07:47



Доколкото знам имаш двата лоста като Бряг и психодиспансера , за полицията не знам, ние до ден днешен нямаме контакти там.Остава Бог да помогне и нещата са наред.

Много добре знам за какво говориш.Успех.



Тема Re: Тих бял Дунавнови [re: demulen]  
Автор kris61 (анонимен)
Публикувано27.11.09 06:56



Все се каня да дойда на жива сбирка.Адреса същия ли е?Епископ Босилков?Това е някъде до католическата църква?
Иначе часа и деня е оправен в сайта.Поне с това мога да помогна.
Може би се чудите ,защо не идвам на сбирки.Аз лично вярвам,че начина на мислене на АА не правилен.Според мен след като един си преодолял проблема не трябва да се човъркаш постоянно и да правиш разни самоанализи. Но това е мое мнение.Аз това не харесвам в АА това споделям.Не пия вече не знам 3-4 години(даже не ги броя).Знам едно:Не посягай към първата чаша! и толкова.Аз съм алкохолик-да ,но това не ми пречи да водя нормален живот.АА е ок, но се превръща в секта.




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.