Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:12 12.06.24 
Взаимопомощ
   >> Алкохолно зависими
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Вал, не ти ли е неудобно поне малко?нови  
Автор Hoвaroдин ()
Публикувано10.11.09 16:06



Да използваш драмата на хората в Америка за разчистване на клубни сметки?

Какво значение има дали един убиец е по професия психиатър (не психотерапевт!), шофьор, адвокат или дори ученик, след като на първо място е религиозен фанатик, убиващ в името на бога си?

Какво искаш да внушиш? Че психиатрите и психотерапевтите са убийци ли? Или че религиозните психиатри са убийци? Само в защита на безумното ти твърдение, че четенето вредяло на алкохолиците?

Такава позиция говори за нивото на твоята трезвеност много повече от всичко, което си писал досега.


Редактирано от Hoвaroдин на 10.11.09 17:20.



Тема Re: Вал, не ти ли е неудобно поне малко?нови [re: Hoвaroдин]  
Автор val999 (трезвен засега)
Публикувано11.11.09 02:47



Не.



Тема Re: Вал, не ти ли е неудобно поне малко?нови [re: Hoвaroдин]  
Автор storm1 (непознат)
Публикувано11.11.09 18:49



новагодинчо,братко здравей.ей,истински ти благодаря на теб,честно ти казвам,много съм ти благодарен.моля те бе братко,идвай по-често да пишеш тук.честно ти казвам,та ти си ми истински спонсор,та аз от теб много се уча.за пореден път ме качи на гърба си да ме поносиш с поредната тема за литературата за алкохолици.страшен си брат,продължавай така да ни помагаш и да ни спонсорираш.ей това си е то,да се уча от грешките на другите,това си е спонсорство.благодаря ти още веднъж.И днес съм трезвен,но затова благодаря на Господ и на братството на Анонимните Алкохолици и начина на живот предложен от това братство!





Тема Re: Вал, не ти ли е неудобно поне малко?нови [re: Hoвaroдин]  
Автор aлkи (Веселяк!!! :))
Публикувано11.11.09 19:22



може би едни да убиват в името на нещо, но твойте анти АА критики убиват в името на нищо...



Тема Re: Вал, не ти ли е неудобно поне малко? [re: aлkи]  
Автор Hoвaroдин ()
Публикувано17.11.09 08:28



Ако имаше някой убит от истините и критиките за вас, то вие щяхте да го направите национален въпрос.



Само че от доста хора, вече трезви от много месеци, получавам само благодарности.

Впрочем по отношение на фактологията никой досега не ме е оборил с нищо друго, освен с фанатизирани нападки - ако това се счита за оборване, естествено.

Редактирано от Hoвaroдин на 17.11.09 08:38.



Тема Re: Вал, не ти ли е неудобно поне малко?нови [re: storm1]  
Автор Hoвaroдин ()
Публикувано17.11.09 09:02



Аз не те познавам, ти мен също. Разликата между нас е, че аз не бих си упражнявал перото в писане на нелепици за човек, когото не познавам.

Впрочем тази тема обещава да стане велика с помощта, оказана от вас, на братята алкохолици - както сами се изразявате.








Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.