Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:49 12.06.24 
Взаимопомощ
   >> Алкохолно зависими
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Една годинка!нови  
Автор tezey (непознат )
Публикувано12.06.09 06:44



Днес ставам на една годинка!
На днешния ден преди една година започна последният ми престой в Отделението за зависимости във Варна, в края на който една дама, Тони Милева (благодаря й) ме свърза с АА-групата във Варна. За първи път отидох на сбирка на 15 юли и макар че го направих с много предубеждения и чувстото на удавник, хванал се за последната сламка, това се оказа едно ново начало за мен. Осъзнах проблема си и болестта си. Намерих пътя си, защото попаднах в съобщество, където никой не познава, а ме разбира и ми помага. Благодаря на АА-Варна (П., Д., П., Н.) и всички които през тази една година станаха част от Групата. Благодарен съм и че можах да бъда частица от Първата Национална конвенция на АА, защото там видях чудесни хора ("немците, дето са се събрали за да спират алкохола"

. Благодаря и на скайп-сбирките, за които имам своята отговорност като част от АА-Варна, защото те много ми помагат. Започнах да опознавам себе си чрез дневника на чувствата и работата по 12-те стъпки. Е, доказах, че съм си типичен алкохолик, но нещата стават бавно и трудно, но определено си заслужава. Благодаря, че Ви има приятели

Редактирано от Lali на 12.06.09 08:28.



Тема Re: Една годинка!нови [re: tezey]  
Автор Xapakиpи ((минаващ))
Публикувано12.06.09 08:22



Честит рожден ден!
Да си жив и здрав, Тезей!
Само напред!
Хубавото тепърва предстои.
Аз също съм благодарна на теб и варненската група, защото без вас щеше да ми е много трудно в летните месеци.
(Моля те, изтрий имената от поста си.)



Тема Re: Една годинка!нови [re: tezey]  
Автор LaliМодератор (Усмивка)
Публикувано12.06.09 08:30



Тezey, поздравления за трезвеността.






Моля те да не изписваш истинските имена на членове на групата!!!




Редактирано от Lali на 12.06.09 08:31.



Тема Re: Една годинка!нови [re: tezey]  
Автор Kopkи ((голем пич))
Публикувано12.06.09 09:35



Честито, Тезей ! Бъди здрав, и направи още една годинка, и после още една, и още една, и още много,много,много

Успех



Тема Re: Една годинка!нови [re: Kopkи]  
Автор July_mf (новак)
Публикувано12.06.09 12:44



Честито ти една година трезвеност Тезей!Благодаря ти че ме зарадва днес и че порастваш

Желая ти още много,много такива години!Продължавай все така напред и днес с първия ден от втората!

п.п ааа и да не забравиш в неделя за тортата,а на споменатите по две парчета става ли



Тема Re: Една годинка!нови [re: Lali]  
Автор tezey (непознат )
Публикувано12.06.09 14:41



Lali, благодаря за поздравленията и извинявай, че не съобразих за имената и анонимността, но това е поради факта, че едва сега събрах куража да се появя тук и естествено согреших, а и трябва да чета малко повече, за да се науча





Тема Re: Една годинка!нови [re: July_mf]  
Автор nekoi ()
Публикувано12.06.09 15:46



Честита една година!

Бавно и славно далече ще стигнеш!

ПП След като миналото лято превзеха Варна, група германски десантчици-алкохолици имат идея тази година да атакуват изневиделица друг български град



Тема Re: Една годинка!нови [re: tezey]  
Автор val999 (трезвен засега)
Публикувано12.06.09 16:50



Честито tezey! С всяка наша година трезвост ние парвим подърък на всички наши приятели алкохолици, които се възстановяват и на тези които са ни подали ръка когато сме били най-зле. От все сърце ти пожелавам още много, много, много години трезв живот!



Тема Re: Една годинка!нови [re: val999]  
Автор girasol* (усмихната)
Публикувано12.06.09 22:15



Честит ти празник, tezey.


Да си жив, здрав и щастливо трезвен още 101 години.
Имате страхотна група във Варна, понякога ви завиждам. И съм много щастлива че миналото лято имах възможността да ви гостувам.
В добри ръце си, приятел, продължавай напред, нали вече видя не само че можеш и искаш, а че е много хубаво да живее човек трезвен и пълноценен живот. Благодаря на Бог, че ме запозна с теб и с приятелите ти.

Усмихни се, има изход!

Тема Re: Една годинка!нови [re: tezey]  
Автор Coння (минаваща)
Публикувано12.06.09 22:38



4естит първи рожден ден, Тезей!
И още много трезви 24 4аса, само за днес!



И нека сърцата ни да са отворени за Силата




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.