Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:50 03.06.24 
Взаимопомощ
   >> Алкохолно зависими
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема привет на всички сродни душинови  
Автор Paдocлaв7O (непознат)
Публикувано01.06.09 12:33



не пия след лечение вече трети месец но психиатъра ми каза да се свържа с хора като мен,да си говоря с тях и да разбера повече за алкохолизма
в пловдив преди имало някаква противоалкохолна група но се разпиляла
може да си чета и да си говоря с вас от време на време нали?





Тема Re: привет на всички сродни душинови [re: Paдocлaв7O]  
Автор koceto22 (пилотнахвърчило)
Публикувано01.06.09 13:18



Здравей радослав, аз също съм от град дет няма никакви групи и нищо, в момента съм за малко в софия на гости използвах да отида и на няколко живи сбирки. Но иначе в момента се провеждат интернет сбирки по скаип, ако искаш скаипа ми е koceto_-_ . Ще се радвам да си поговорим. Иначе има сбирки на АА вторник и четвъртък от 18:00 до 20:00 часа и петък от 20:30 докато има хора, по принцип се кара до късно. Та добре дошъл приятелю постоянно благодаря, че ги има тези интернет сбирки иначе незнам щях ли да се справя. Лек и успешен ден.



Тема Re: привет на всички сродни душинови [re: Paдocлaв7O]  
Автор Xapakиpи ((минаващ))
Публикувано01.06.09 13:56



Здравей, Радо!
Аз съм Харакири, алкохоличка, не пия две години.
Браво за трите месеца!
С радост ще споделя с теб каквото знам за алкохолизма.
albizar@abv.bg



Тема Re: привет на всички сродни душинови [re: Xapakиpи]  
Автор puvpav (шматорко)
Публикувано01.06.09 18:44



Здравей, Радо
моя е-майл е puvpav@mail.bg С удоволствише и аз бих ти сподели моя опит.Трезв съм от 2г и 7 м.Скайп сбирки има и дните сряда от 21 ч и събота от 20 ч на aa.varna Ще се радвам да се чуем.

Моя път към трезвоста тръгна от този форум.Има вече и още един http://arka.bulboard.com Където ти харесва там пиши и чети.Успех.Наблизо около мен също нямаше сбирки на АА като започна трезвия ми живот, сега вече има след ката станах първи член на една такава група..



Тема Re: привет на всички сродни души [re: puvpav]  
Автор girasol* (усмихната)
Публикувано01.06.09 19:56



Здравей, Радослав. Радвам се, че искаш да продължиш по пътя на трезвоста и се надявам да сме ти полезни. Както тук, така и в другия форум за зависимости. Разкажи малко повече за себе си ако не те притеснява. Успех и щастлив трезвен живот.
Мейла ми е teorien@gmail.com

Усмихни се, има изход!

Редактирано от girasol* на 01.06.09 19:57.



Тема Re: привет на всички сродни душинови [re: Paдocлaв7O]  
Автор mi... (сериозен)
Публикувано01.06.09 20:46



Привет Радослав!Аз няма да ти предлагам да ми пишеш....Пет души,на петимата различни писма.

Не ми се вярва да имаш сили и време за това,аз поне не бих имал.Ама ако мога да споделя нещо от скромния си опит,ще го направя тук или на бележки.Най-просто ще е.

Редактирано от Lali на 01.06.09 21:21.



Тема Re: привет на всички сродни душинови [re: mi...]  
Автор LaliМодератор (Усмивка)
Публикувано01.06.09 21:22



Ми, с второ предупреждение си да не обсъждаш поведението на другите потребители.




Тема Re: привет на всички сродни душинови [re: Lali]  
Автор nekoi ()
Публикувано01.06.09 22:05



Добре дошъл, Радо





Тема Re: привет на всички сродни душинови [re: Lali]  
Автор mi... (сериозен)
Публикувано01.06.09 22:06



Първо:некоментирането не е записано като условие за участие никъде от никого тук,няма го дори в модераторските ви ръководства.
Така,че след като не обиждам никого,не нарушавам и ничии правила с обсъждането си.Макар и да се чувствам поласкан,нямаш право да ме заплашваш.
Още повече,че безнакаазните обиди на останалите не ги забелязваш.

Разбирам те,но просто така не става. Бързаш да постигнеш целта си с банването,за да се отървеш,но вътрешно едва ли ще ти е много комфортно.Не бих се учудил,ако и други реагират негативно.И не оспамвай темата от дребнавост.

Извинявам се,пред Радослав,че съм принуден да ти отговарям.

Редактирано от mi... на 01.06.09 22:18.




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.