Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:22 28.06.24 
Взаимопомощ
   >> Алкохолно зависими
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | >> (покажи всички)
Тема АЗ ПИХ...нови  
Автор Eми® (Ентусиастка!)
Публикувано30.11.08 00:45



След абсолютна трезвост 2 години и половина пих...

Не съм влизала във форума редовно, не съм чела темите отдавна...
просто пих 3 пъти по малко през ноември. Днес ми дойде в повече





Тема Re: АЗ ПИХ...нови [re: Eми®]  
Автор aлkи (Веселяк!!! :))
Публикувано30.11.08 01:01



Благодаря ти Еми, за дето намери смелост да го споделиш с нас!





Тема Re: АЗ ПИХ...нови [re: Eми®]  
Автор puvpav (шматорко)
Публикувано30.11.08 01:13



Винаги си добре дошла при нас, аз съм с тебе.Знаеш че можеш.



Тема Re: АЗ ПИХ...нови [re: Eми®]  
Автор nekoi ()
Публикувано30.11.08 01:21



В първия момент не повярвах на очите си, после изтръпнах. Няма значение.
Станалото станало.
Пила си четири пъти. Пети път НЕ ТРЯБВА ДА ИМА.
Сега е моментът да се спреш и хубаво, че го каза тук.
Каквото и да ти кажа, ти си го знаеш.
Знаеш колко напред отиде без алкохола за две години и половина. Знаеш, че ще се върнеш в ада, ако не се спреш сега.
Така е трябвало да стане и дано в крайна сметка и това е за добро.

Като прочетох поста ти, отидох оттатък изпуших една цигара и си спомних разни неща за теб. Спомних си и как веднъж вървяхме с теб и Джирасол по Мария Луиза и се смеехме за разни работи.

Еми, спри се! Мамичката му и алкохол. За какво ти е. Какво ти даде като пи тези четири пъти през ноември. Не вярвам да си забравила какво ти беше взел в годините преди последните две и половина.
Ако си позабравила, прочети старите си постове.



Тема Re: АЗ ПИХ...нови [re: Eми®]  
Автор July_mf (непознат)
Публикувано30.11.08 01:21



Здравей Еми,
незнам какво да кажа.Чест ти прави смелостта наистина.Твоите постове и всичко което си направила тук и в сайта на АА толкова много ми помогтаха когато спирах,че нямам думи.Просто приеми едно голямо БЛАГОДАРЯ!!!
И сега...Просто се върни.Почни от начало.Падаме,ставаме и това е.Ставай и тръгвай наново.Можеш и ти го знаеш.Всички тук сме с теб и всеки би те разбрал и те разбира.Сигурна съм.



Тема Re: АЗ ПИХ...нови [re: Eми®]  
Автор Cтeфko (Загорец)
Публикувано30.11.08 01:25



Здравей,Еми.
Наистина ми е познато това чувство,след по-дълго време без алкохол...
Вярно е,че при мен беше "само" след година и две седмици,но слава Богу,някак си се изправих и сега с АА съм трезвен, днес и сега.
Добре дошла при нас,Еми.



Бог ни обича,Еми.
Бъди здрава и трезвена.


Бъди себе си.

Тема Re: АЗ ПИХ...нови [re: Eми®]  
Автор nekoi ()
Публикувано30.11.08 01:46



Не че не го знаеш...





Тема Re: АЗ ПИХ...нови [re: nekoi]  
Автор LaliМодератор (Усмивка)
Публикувано30.11.08 04:02



Еми, липсваше ми.
Добре дошла ти казвам с голямо съжаление.




Тема Re: АЗ ПИХ...нови [re: Eми®]  
Автор aлkи (Веселяк!!! :))
Публикувано30.11.08 06:44



Надявам се да не си забравила, че всичко взето заедно работи за добре. Тъй че не мисля да си изгубила нещо. Всъщност от всичко туй печелиш, и ще ти бъда благодарен ако споделиш своя опит с нас!



Тема Re: АЗ ПИХ...нови [re: aлkи]  
Автор girasol* (усмихната)
Публикувано30.11.08 08:03



Еми, не си единствена,която прави пробив сред години трезвост. Майната му, станалото - стнанало. Сега можеш да продължиш по пътя си, приеми го просто като опит. Виж само колко бързо си се върналана към "повече". Направо настръхвам, като се сетя за себе си, как след пет години без алкохол се докарах до ада.

Моля те, не се предавай. Стискам ти палци. И да, както те посъветва Некой, прочети си старите постове, виж какво ти отнел алкохола и погледни добре, какво имаш сега. Виж и плановете, които имаш за бъдещето. Ако спреш сега, точно сега, можеш да ги осъществиш. Всички, до един. Обичам те.

Усмихни се, има изход!

Редактирано от girasol* на 30.11.08 08:11.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.