Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:01 03.06.24 
Взаимопомощ
   >> Алкохолно зависими
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема az sum alkoholichkaнови  
Автор tina_amber (непознат )
Публикувано08.12.08 15:26



zdraveite na vsichki tuk
koito ste zapoznati s tazi zavisimost.az sum na 29 godini i sum zavisima..ostanah sama ,biah spriala za 8 meseca i si misleh 4e nikoga pove4e niama da se vurna kum alkohola ,no uvi....ne iskam da vi razkazvam dori kolko se izlojih i kolko izpih za tezi 4 meseca otnovo...niakoi ako moje da mi pomogne ,molia da mi pi6e



Тема Re: az sum alkoholichkaнови [re: tina_amber]  
Автор Xapakиpи ((минаващ))
Публикувано08.12.08 15:39



Миличката тя, мога да разбера колко си измъчена.
В града, в който си има ли сбирки на АА? Това е първото, което ми хрумва - сбирката. Адресът ми е albizar@abv.bg
Ако смяташ, че ще ти олекне напиши за лошото, което ти се е случило. И за хубавото напиши през тези 8 месеца без алкохол. За теб ще е добре - да прочетеш черно на бяло какви са придобивките на пиенето и непиенето. И за тези, дето сме тук също ще е добре.
Сега пиеш ли в момента или си спряла?



Тема Re: az sum alkoholichkaнови [re: Xapakиpи]  
Автор tina_amber (непознат )
Публикувано08.12.08 16:16



zdravei,blagodaria ti za otgovora

v momenta ot v4era sum spriala da pia,sled zapoi ot edna sedmica i sled kato se izlojih pred mnogo poznati i nepoznati

,napravo me e sram da se pogledna v ogledaloto,susipvam se totalno.ne znam dali ima grupa na AA vuv Varna,ne sum se interesuvala za6toto biah spriala da pia sled kato pose6tavah edna psiholojka tuk.za sujalenie pak 6te se naloji da hodia pri neia ,a tia vzema po 50lv.vseki putmoiat e-mail e simon_d@mail.bg..ako uspea dove4era 6te ti pi6a na tvoia,blagodaria ti



Тема Re: az sum alkoholichka [re: tina_amber]  
Автор LaliМодератор (Усмивка)
Публикувано08.12.08 16:41



Тина, моля те опитай да пишеш на кирилица. Така трудно се чете.




Тема Re: az sum alkoholichkaнови [re: tina_amber]  
Автор Xapakиpи ((минаващ))
Публикувано08.12.08 16:45



Варна
Група АА
ул. "Иван Рилски" №27 - от автогарата след колелото пето ДКЦ зад трафопоста.
Всеки вторник и четвъртък от 18.30 ч.
За информация: е-mail puvpav@gmail.com
Телефон за контакти: 0887776349

Тина, успокой се, остави за малко терзанията за това колко си се изложила пред познати и непознати.
Сега е важно да преодолееш абстиненцията без алкохол, а от другата тема виждам, че не ти е добре. Друг път как ги караш абстиненциите? Лекар намесвал ли се е?
Утре вечер е сбирката във Варна. Аз те съветвам да отидеш. Познавам всички тези мили хора, сред които ще се почувстваш топло и уютно. Те са като теб и мен затова ще те разберат най-добре, те просто знаяткакво ти е.
Ще можеш ли да избуташ до утре? Имаш ли човек край себе си за тази вечер, с чиято помощ да се опазиш?



Тема Re: az sum alkoholichkaнови [re: tina_amber]  
Автор puvpav (шматорко)
Публикувано08.12.08 21:42



Здравей тина, пуснал съм ти бележка и писмо със координатите си.Обади се.Ще се радвам да дойдеш при нас, във групата от Варна.Има изход, ако имаш желание ще ти го покажем





Тема Re: az sum alkoholichkaнови [re: puvpav]  
Автор July_mf (непознат)
Публикувано09.12.08 00:12



Здравей Тина,
много ми е познато това с излагането и за синините дето дори незнаех и не помних точно от къде са и срама после...

Но се радвам,че си решила да потърсиш помощ,защото знам че и това не е лесно или поне на мен не ми беше,но попаднала си на точното мястоИ да знаеш може,става и се отърваваме от този кошмар.Не пий днес,тази вечер.Хапвай сладко,пий много течности,витамини и прави всичко друго каквото се сетиш или каквото ти се прави,само не пий алкохол.
На мен много ми помагат сбирките.Заедно някак е по лесно и с хора които те разбират.От Варна съм.Драснах ти няколко реда на имейла.Ще се радвам да се видим.



Тема Re: az sum alkoholichkaнови [re: July_mf]  
Автор ina_987 (непознат )
Публикувано09.12.08 18:12



Здравей, Тина. И аз те разбирам прекрасно и съм в същата ситуация като теб. Издържах почти година и малко преди да дойде датата, дойде първият пробив. Но понеже нямаше фатални последици, някак го подминах без да му обърна голямо внимание. За жалост никога не събрах смелост да отида на сбирка. И резултатът не закъсня. Сега умирам от страх и срам и се моля и този път да ми се размине безнаказано. Но разбрах, че сам е много трудно да се справиш с тази болест. Пожелавам на теб и на себе си да намерим сили да отидем на сбирка. Трезва и спокойна вечер на всички.



Тема Re: az sum alkoholichkaнови [re: ina_987]  
Автор July_mf (непознат)
Публикувано09.12.08 23:47



Здравей Ина,
не се страхувай и не се притеснявай,няма нищо страшно и ела на сбирка а и винаги можеш да си тръгнеш ако не ти харесва.Неразбрах от Варна ли си,но от където и да си,ако има в твоя град иди.Тази вечер бях на сбирка.Беше много хубаво и полезно

Не е нужно да се мъчиш да се справяш сама.Заедно е по-лесноТрезва вечер и на теб!Успех!



Тема Re: az sum alkoholichkaнови [re: tina_amber]  
Автор Бaлaнтaйнc (непознат )
Публикувано10.12.08 00:22



стой в сайта и после ЕЛА на сбирки




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.