Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:37 27.06.24 
Взаимопомощ
   >> Алкохолно зависими
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Тема Re: Старата песен на нов глас......нови [re: пpиcъcтвaщa]  
Авторcпac (Нерегистриран)
Публикувано23.04.08 12:41



Първо на въпроса не не съм се опитвал защото самият аз съм такъв. Второ според мен едни нерешителни действия удължават агонията на всички говоря от опит. Докато никой около мен не се решаваше да говори за моя алкохолизъм аз мислех ,че ме лъже вътрешното усещане че имам проблем и продалжавах геройски да си пийвам. И трето много се радвам за баща ти да продължава в същия дух .А ти Бупси започни от някъде може и от тази Мадлен просто започни.



Тема Re: Старата песен на нов глас......нови [re: Hoвaroдин]  
Автор bubsi_ (..обезверена...)
Публикувано23.04.08 12:49



Това са просто извадки, които си цитирал и си имат контекст и предистория, която ми е трудно да изпиша цялата. А за чувтсвата към майка ми наистина по никакъв начин не ги показвам , просто защото това което беше- не е сега и аз чувствам липса...прекалено дълго време съм я гледала в недотам родителска форма, прекалено бързичко трябваше да израсна, за да я завличам до леглото и да я слагам да спи, да прибирам бутилките след нея и безкрайните чаши с недоизпит алкохол или пък да тичам в банята когато се е пребила и да видя дали не се е потрошила или не си е сцепила главата на мозйката, или да я прибирам от улицата просто защото не може да се приберер, или да се справям с насмешките на съседите по неин адрес! Тези неща трудно се забравят , когато си бил малък и си имал своите нужди за внимание и подкрепа, а не си ги получил. Получих това което съм сега! Няма как да съм "влюбена" в нея като толкова много съм се отдалечила от нея - да озлобих се. А щом не си видял моя личен мотив значи не "разчиташ" добре думите ми.
Недей така снизходително да се опитваш да ме смачкаш, сякаш мястото ми не е тук и сякаш всичко което казвам не е вярно или си го префасонирам.

Това което правилно (учудващо за мен )си доловил е , че може би нейния проблем не е породен само от алкохола...



Тема Re: Старата песен на нов глас......нови [re: cпac]  
Автор bubsi_ (..обезверена...)
Публикувано23.04.08 12:54



ДА, ПРАВ СИ ! ВРЕМЕ Е ДА НАПРАВЯ НЕЩО А НЕ САМО ДА СЕ ВАЙКАМ И ДА СЕ ЧУДЯ .КАКТО ВЕЧЕ НАУЧИХ ТЯ ТАКА ИЛИ ИНАЧЕ ЩЕ СИ НАМИРА ПОВОД ДА ПИЕ...ТАКА ЧЕ НЯМА ДА СЕ СПИРАМ САМО ОТ ФАКТА ДА НЕ Я ПРЕДИЗВИКАМ.
БЛАГОДАРЯ ВИ!



Тема Re: bubsiнови [re: July_mf]  
Автор bubsi_ (..обезверена...)
Публикувано23.04.08 12:59



Да, не зависи изцяло от мен , но пък може да извадим късмет и поне да осъзнае проблема ...дори да го изрече и да го признае пред самата себе си...бих била щастлива от отзи факт...мисля , че това би било много добре!
Благодаря ти, за мнението ама все от някого трябва да зависи...може бби воля..волята за живот..незнам и аз самата не съм много наясно тук има по-компетенти от мене.
Знам само, че не е добре да сме безучастни и аз и най-вече баща ми!
Благодаря за пожеланията за успех, дано от вашите компютри да отидат в божиите уши





Тема Re: Старата песен на нов глас......нови [re: bubsi_]  
АвторHoвaroдин (Нерегистриран)
Публикувано23.04.08 13:13



Просто ти давам обратна връзка, като ти отговарям на въпроса, понеже ти сама ме попита къде в посланията ти разчитам такова нещо. Съжалявам, ако съм те засегнал. Нямам никакви претенции да съм прав.



Тема Re: bubsiнови [re: bubsi_]  
Автор July_mf (непознат)
Публикувано23.04.08 13:21



Дано наистина Бубси пожеланията от нашите компютри отидат в Божиите уши.
Желая ти искрано успех и много ще се радвам ако го постигнеш!!!





Тема Re: Старата песен на нов глас......нови [re: Hoвaroдин]  
Автор bubsi_ (..обезверена...)
Публикувано23.04.08 13:21



еее чак пък толкова .Аз пък мился че ти отговорих - не се заяждам. Всеки път като напишеш нещо жегваш , просто си прекалено дъръки арогантен, а тук ( в моята история) има много неизписани неща......немога да ги пресъздам чрез писане... иначе нямам против различното мнение, но може би може и с малко повече разбиране..все пак аз съм жива и съм човек който седи пред компютъра и чака нов съвет и мнение и е неприятно така да ти дръпнат килимчето изпод краката...
Нямам лоши чувства и няма за каво да съжаляваш.



Тема Поздравявам винови [re: July_mf]  
Автор bubsi_ (..обезверена...)
Публикувано23.04.08 13:27




Поздравявам ви с тези две страхотни песни и се изнизвам от форума, че ми се пуше страхотно много. Лек ден на всички

<P ID="edit"><FONT class="small"><EM>Редактирано от bubsi_ на 23.04.08 13:28.</EM></FONT></P>

Редактирано от bubsi_ на 23.04.08 13:37.



Тема Re: Поздравявам винови [re: bubsi_]  
Авторaлkи (Нерегистриран)
Публикувано23.04.08 13:57








Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.