Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:11 28.06.24 
Взаимопомощ
   >> Алкохолно зависими
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | >> (покажи всички)
Тема ИМА ЛИ ПРАВИЛА ВЪВ ФОРУМА НА АЛКОХОЛНО ЗАВИСИМИ!нови  
Автор aлkи (Веселяк!!! :))
Публикувано06.04.08 13:22



Почнаха да си пускат песнички за алкохола, дрънкат глупости, рекламират лекарства, книги, кабинети, и кво ли не. После ни викат да мълчим, щот бил отворен форум и са имали право на всичко.

От информацията на форума на "Алкохолно зависими" извадих следното:

* Тук можете да споделите проблемите си с алкохола-ако вие, или хора около вас мислят, че имате такива.
* -----------------------------------------
* ------------------------------------------
* Мненията, които не са за този клуб се трият.

Клубът е създаден на 30.08.05 09:16
Модератор: Lali

Та въпросът ми е до Лали; Що не триеш мненията дето не са за този клуб?

Редактирано от aлkи на 06.04.08 13:32.



Тема Re: ИМА ЛИ ПРАВИЛА ВЪВ ФОРУМА НА АЛКОХОЛНО ЗАВИСИМИ! [re: aлkи]  
Авторвaraбoнтин (Нерегистриран)
Публикувано06.04.08 13:34



их,начи как се мени хавата - докато се оплакваше,че на теб ти триели мнения и че лали била лоша,сега се оплакваш пък че не триела мнения.

ма ти не знаш кво искаш,брато. Пък искаш другите да учиш.



Тема Re: ИМА ЛИ ПРАВИЛА ВЪВ ФОРУМА НА АЛКОХОЛНО ЗАВИСИМИ!нови [re: вaraбoнтин]  
Авторaлkи (Нерегистриран)
Публикувано06.04.08 13:54







Тема Re: ИМА ЛИ ПРАВИЛА ВЪВ ФОРУМА НА АЛКОХОЛНО ЗАВИСИМИ!нови [re: aлkи]  
Автор Пpиятeл_ka (член)
Публикувано06.04.08 16:43



Като не ти изнася наличието на други мнения, алки, не за първи път ти предлагам да си направиш собствен форум или каквото искаш. И там бихте могли да си цитирате каквото ви душа иска, нали? И да спреш да тормозиш новите тук с невъзможните ти за разбиране идеи (както ги предлагаш), с които обаче успешно ги докарваш до гроба (това е по твоите думи за това колко хора, подопечни ти, си погребал).
Хич и не прочетох какво ти е предсказуемото поведение, защото вече знам, че ти не можеш да ми кажеш (на мен) нищо ценно... единствено искаш да манипулираш: Даже и когато цитираш други (в своя си контекст)... Това го виждат и всички, дето са с ума си, не се заблуждавай.



Тема Re: ИМА ЛИ ПРАВИЛА ВЪВ ФОРУМА НА АЛКОХОЛНО ЗАВИСИМИ!нови [re: Пpиятeл_ka]  
Автор aлkи (Веселяк!!! :))
Публикувано06.04.08 17:11



Очевидно е! Няма кво да доказваш. Разбрах да си алкохоличка. Но пази кви ги дрънкаш. Специялно когато говориш за чужд гроб. Нямаш си представа за ко иде реч. А!



Тема Re: ИМА ЛИ ПРАВИЛА ВЪВ ФОРУМА НА АЛКОХОЛНО ЗАВИСИМИ!нови [re: aлkи]  
Автор aлkaжa (общителен)
Публикувано06.04.08 17:58



Лали, също искам да ти обърна внимание, без да се правя на сведущ.
Думата взаимопомощ!
Взаимно си помагаме - намираме се във водата и искаме да изплуваме.
Намираме се в клещите на смъртоносната болест и взаимно си помагаме.
Взаимно си оказваме съдействие.
Разбирам го по този начин - другият се намира в същото като моето състояние и споделя своят опит.
Така го разбирам.
Пък опит е нещо, което се е изпитало на собствен гръб.
Изобщо не искам да налагам нищо на никой.
Днеска се появявам и имам главоболие. Вчера на улицата умря един човек. Случайно минавах оттам. Стоях и се чудех какво да направя. Размахвах му ръцете, натисках го по гърдите. Чакахме линейката. Мисля, че вече беше умрял. Констатираха го. Познавах го.
Днеска хич не ми се занимава с идиоти, за които живота е някаква игра или съревнование. Чуждият живот. Мисля, че все някога ще разберат на собствен гръб собствените си нещастни игрички.
Обаче както стоях и гледах онази трагедия и си казах трябва да направя нещо, така и в момента не мога да остана безучастен. Дължа живота си на този форум.
И то не защото беше пълно с разни философи и състезатели, а защото вътре открих човек, който се е възстановил от безнадеждното състояние и сподели с мен своят опит, сила и надежда. Така намерих Програмата на АА и моят път към спасението
Това разбирам аз като взаимопомощ. И на свой ред съм длъжен да правя това нещо.
Моля да се спазват правилата и нека не изместваме темата.
ИМА ЛИ ПРАВИЛА В ТОЗИ ФОРУМ И КАКВО ОЗНАЧАВА ВЗАИМОПОМОЩ?
А всеки, който се изрепчи на Алки, мога единствено да го съжалявам. По-силни думи няма да употребя, защото не съм господ. Дори и първа помощ не знам как да дам. Не ме е страх от злоумишлените писания.
Мога да споделя единствено своят опит и мисля, че тука е мястото. Има стотици форуми, в които може да се доказват научни теории и не знам си какви още неща.
Тука нещата са на живот и смърт. За мен това е на живот и смърт.
Не се ебавайте с това!



Тема Re: ИМА ЛИ ПРАВИЛА ВЪВ ФОРУМА НА АЛКОХОЛНО ЗАВИСИМнови [re: aлkaжa]  
АвторПъpвa пoмoщ (Нерегистриран)
Публикувано06.04.08 18:08



http://www.befsa.com/?q=taxonomy/page/or/5



Тема Re: ИМА ЛИ ПРАВИЛА ВЪВ ФОРУМА НА АЛКОХОЛНО ЗАВИСИМнови [re: Пъpвa пoмoщ]  
Автор LaliМодератор (старо куче)
Публикувано06.04.08 20:09



Чета днес мненията ви, мненията на Алки и размишлявам.
Искам да бъда толерантна.
Когато дойдох за пръв път тук преди година и нещо бях различна, нетолерантна и категорична, нетърпяща своеволия според моите разбирания.
Вие, приятели, ме променихне.
Приятели?
Наистина мисля, че сте ми приятели.
Научих много от вас.
Когато дойдох тук преди година и нещо, Алки, мисля, че такава каквато бях тогава бях по-удобна за теб.
Сега съм такава, каквато и ти ме направи.
Мисля, че станах по-търпелива.
Алки, ти искаш да изгоня Новагодин.
Но ако трябва да гоня него, трябва да гоня и теб, защото ти наруши моето правило, а именно да не публикуваш лични съобщения.
Ех, Алки, стува ли си цялото това напрежение, енергия, която ще изхабим едни за други?
Правила?
Какви правила искате?
Самият ти, Алки, не искаш да спазваш моите правила.
Бих ви предложила клубът да е само за регистрирани, но пък новите и уплашени потребители как ще пишат?

Изберете си каква искате да бъда.
Напишете си правила и заедно ще ги спазваме.
И мнение като страничен човек: АА в България работи и като не виждам друга алтернатива за момента аз подкрепям тази общност, защото и не виждам заплаха за никой.
Какво повече искаш, Алки?
Не разбирам твоята крайност.
Аз винаги мога да си тръгна, аз съм служебен модератор, тук съм временно, но дали следващият ще ви разбира?
А струва ли си да съм лоша?
Относно песните: изтрила съм циничните, смятам, че темата допадна на Коцето, той е един от нас, има нужда да се разсее, има нужда да се разтовари, и на него му е трудно, както на всеки от нас. Не виждам какво пречи темата за песните и любовта, така че тя остава.
Изтрила съм много теми, които не са били за този клуб за тази година и нещо, ти дори не ги успял да ги видиш.
Друго какво не одобряваш?
Ако не одобряваш целия клуб като визия, потребители, позиции, винаги можеш да направиш нов такъв по свое виждане и свои правила.
Аз лично така постъпих.
Повярвай ми, струва си.


Редактирано от Lali на 06.04.08 20:22.



Тема Re: ИМА ЛИ ПРАВИЛА ВЪВ ФОРУМА НА АЛКОХОЛНО ЗАВИСИМнови [re: Lali]  
Автор aлkи (Веселяк!!! :))
Публикувано06.04.08 21:41



Самият ти, Алки, не искаш да спазваш моите правила.
Бих ви предложила клубът да е само за регистрирани, но пък новите и уплашени потребители как ще пишат?


-------------------------------------------------------------------------------------------------

Приятели сме, Лали, и дано за винаги да останем добри приятели. Затуй, като на приятел ми повярвай, че от самото начало на този клуб съм насърчавал участниците на клубът да се регистрират с надежда форумът да се оформи кът всички самостоятелни клубове в дира. Все пак 80% от редовните уастници във форума са членове на Анонимни Алкохолици. А и без съмнение повечето от тях предпочитат да останат анонимни и до колкото е възможно да отбегнат публични спорове в който има възможност анонимноста да бъде пренебрегната. Тъй че, скъпа Лали, аз не си спомням да съм отричал и не отричам предложението за участие във форума само от регистрирани потребители. Пък и няма нужда да се правим, че мислим много за новите, защото е очевадно да мислим само за себе си, иначе нямаше да оставим форума да пропадне на този хал.
Лали, ако сериозно мислиш да съм трън в пета, и че без мен форума ще функцира много по-добре, аз бих си тръгнал без много да му мисля. Оставям се в ръцете на съфорумците. Нека да избират. Бих направил всичко, само и само да направя място кадето хората биха могли на свобода да правят дискусии, и ако се наложи да поплачат на нечие рамо без да се подиграват с тях!

Редактирано от aлkи на 06.04.08 21:51.



Тема Re: ИМА ЛИ ПРАВИЛА ВЪВ ФОРУМА НА АЛКОХОЛНО ЗАВИСИМнови [re: Lali]  
Автор koceto22 (пилотнахвърчило)
Публикувано06.04.08 22:32



Коцето добре се е разсеял така се разсея че в момента освем форума на Алкохолно зависимите в интернета другата страница която е отворил е намерете секс във вашият град още тази вечер . Даже ми се случи нещо много странно точно днес като си ровех е така из папките на хората от монтана и намерих снимки на едно момиче което познавам . Преди да се регистрирам в тоя саит си мислих точно с нея за секс . Влязох в тоя саит и тя се регистрирала и тя или малко преди или малко след мен незнам точно . Та ако кажа че това всичко ми тръгна от темата за песничките никой няма да ми повярва и аз не си вярвам . Но както го написах и днес там придоиде една голяма вълна от недостатъци . Никой не ги е видял защото се скрих отново и те набират сила . Да няма значение дали ще мина през това от мен си зависи дали ще допусна бог да ме отърве а и най важното е дали искам де . Някъде дълбоко в мен се ражда нещо като вик но няма кой да го чуе . И сигурно докато не падна пак на колене та тоя вик да станеее силен дотогава няма и да го чуя . Незнам всичко е възможно . Лека вечер .




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.