Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:35 12.06.24 
Взаимопомощ
   >> Алкохолно зависими
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема МеланХолия, днес е 15...нови  
Автор Coння (непознатa)
Публикувано15.02.08 20:02



Мели, днес е 15... Аз малко се позагубих, разни неща се наслу4ваха, но един 4асовник в мен броеше дните. Как си? Не си писала отдавна, добре ли си? Дай знак, а?



И нека Силата да е с теб!



Тема Re: МеланХолия, днес е 15...нови [re: Coння]  
Авторpuvpav (Нерегистриран)
Публикувано15.02.08 20:33



Здрасти Соня, радвам се да те видя отново тук.





Тема Re: МеланХолия, днес е 15...нови [re: Coння]  
Автор LaliМодератор (старо куче)
Публикувано16.02.08 10:19








Тема Re: МеланХолия, днес е 15...нови [re: Coння]  
Автор MelanXolia (нещотърсач)
Публикувано20.02.08 14:41



Ами тук съм.... 15ти мина отдавна, а аз все още съм на стартова позиция, отново отлагам. Няма да насрочвам дати, да кроя планове, просто ще оставя нещата сами да се подредят. Не, не се предавам, но не искам да преминават дните ми в постоянни надежди. Ще се опитам да намаля, да си намеря занимания, да подредя нещата около мен, за да е по-лесно след това. Вчера отново говорих с приятеля ми за това, не че някога сме преставали, но такива откровени разговори са рядкост. Каза ми, че друсането е просто един миг, една идея, че с действията си зачерквам всичко. Не ми поставя ултиматоми, самият той е минал през това и знае за какво става дума, знае че насила няма да се получи, знае също, че с липса на желание от моя страна пак така... Но е съвсем наясно, че любовта ми е безгранична и изборът ми ще е повече от категоричен - Той, но... Няма да пиша за отказване.... ще пиша за провалите и успехите си, ще споделям настроянията и мечтите си, опитът си и ще искам съвети, а когато времето настъпи ще ви помоля да стискате палци.
Хубав и трезв ден ви пожелавам :))

Здравей, здравей, студен живот....


Тема Re: МеланХолия, днес е 15...нови [re: MelanXolia]  
Автор cтpaдaщ (непознат)
Публикувано20.02.08 16:38



Здравей, Меланхолия!
Много стойностни хора пишат в този клуб. Намери сили да четеш написаното от тях.
Когато се обаждаш тук, ми доставяш огромна радост, сигурна съм, че и на тях. На мен лично ми е много приятно, ако мога да зарадвам с нещо някого, колкото и дребно да е то.





Тема Re: МеланХолия, днес е 15...нови [re: MelanXolia]  
Автор LaliМодератор (старо куче)
Публикувано20.02.08 20:45



Меланхолия, ние сме тук, когато имаш нужда идвай, ще те чакам.






Тема Re: МеланХолия, днес е 15...нови [re: MelanXolia]  
Автор Aня (пристрастен)
Публикувано20.02.08 22:49



Меланхолия, аз ти стискам палци ДА НАСТЪПИ това време... Преди да е късно.
Не искам да те плаша. Просто си спомням за всичките ми познати млади и прекрасни като теб създания, за които стана късно то да настъпи.

Където в играта влиза дрогата или алкохолът, нещата никога не се подреждат сами, уви.
Опити за намаляване, занимания, подреждане на други неща - и какво ли не още ще пробваш за да отложиш решението - няма да го направят по-лесно после.
Това никога не е лесно (и не трябва да бъде лесно - лесните неща лесно си отиват!). Истината е такава, че е адски трудно. И този труд трябва да се изживее. С всичката му мъка.
За съжаление или за щастие, този път минава само оттам.
Всичко друго са илюзии, подхранващи зависимостта.

Стискам палци и се моля да пожелаеш да дойде времето.



Тема Re: МеланХолия, днес е 15...нови [re: Aня]  
Автор koceto22 (пилотнахвърчило)
Публикувано20.02.08 22:53



ти пък откъде знаеш



Тема Re: МеланХолия, днес е 15...нови [re: koceto22]  
Автор Aня (пристрастен)
Публикувано20.02.08 23:31



Откъде ли?
От 26-годишен опит на зависим човек, Коце.
Опит на зависимия човек, който години наред е пробвал да прави същото, което в момента прави Меланхолия.
Опит на зависимия човек, който е изчел и приел, и приложил в живота си всичко, което се пише в книгите на АА (и в много други книги). Който е имал 13 години време за равносметки и изводи относно зависимостта си.
Опит на зависимия човек, който от 7 години работи с други зависими.
Само оттам.



Редактирано от Aня на 20.02.08 23:33.



Тема Re: МеланХолия, днес е 15...нови [re: koceto22]  
Автор koceto22 (пилотнахвърчило)
Публикувано20.02.08 23:41



Седя си тука на компютъра говорих си и с едно момиче и така отлагам си анализа вече незнам кой ден . И точно затова си говорих и с това момиче и тя еми не отлагай . Да и аз добре само да се изкъпя и отново сядам и пак чакай да видя тука и хоп погледнах в тая тема аз днес я гледах бая време да отлагах си анализа щото нали първо го отложих там казах си да ми е на компютър та така от миналият четвъртък . Та и за това сега тука хоп човек чист 13 години казва как ще стават нещата и кой какво ще прави я да му се поскарам . Че иначе е тъпо само аз ли ще съм зле да даже си помислих сега като се къпах че тука ще стана като черна станция да анализирам другите и да чакам само да сгрешат да мислех си каквото посеяло такова пожънало сега вече съм сигурен че нямам право да съм такова радио . Но всяко нещо с времето си а аз пак ще си отложа че съм уморен аня честито за рожденият ден оф искам да го изтрия това но много пъти съм го правил и нищо не научих така че тоя път ще го пусна пък да видя какво ще стане лека нощ и спокоини сънища на всички




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.