Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:59 12.06.24 
Взаимопомощ
   >> Алкохолно зависими
*Кратък преглед

Тема тук съмнови  
Авторзaвиcимa (Нерегистриран)
Публикувано17.02.08 21:34



привет.просто исках да се от4ета 4е съм суха и щастлива в момента.просто работя в кафе, а у нас нямаме интернет.през януари имах гадни проблеми, но благодарение на някои хора тук успях да се справя без пиене.и всичко се подреди по-добре отколкото о4аквах.щастлива съм с някой,който е наясно с проблема ми, имам работа копято харесвам и дом, където се чувствам сигурна.ако не бяхте АА в на4алото на януари не искам да си представям къде щях да съм сега.
харесва ми да съм трезвам да усещам всяка минута от живота ми, да се събуждам и се харесвам,когато се гледам в огледалото. сега съм в интернет клуб.взех няколко филма.знам,4е 6те се прибера у нас,ще вечерям каквото той е сготвил,после малко кино, утре на работа..............повече не искам.
всеки ден ви благодаря 4е съм трезва. не бих се съвзела без вас.
сега за пръв път от години знам къде се намирам и какво искам и къде отивам.
благодаря ви.ще пи6а когато не съм на работа



Тема Re: тук съмнови [re: зaвиcимa]  
Автор Aня (пристрастен)
Публикувано17.02.08 21:58



Здравей Зависима!


Браво и честито! Много се радвам за теб!
Желая ти да си все по-щастлива в трезвения живот!




Тема Re: тук съмнови [re: зaвиcимa]  
Автор aлkaжa (общителен)
Публикувано18.02.08 06:27



18 февруари

СЪТРУДНИЧЕСТВО ВЪВ ВЪЗСТАНОВЯВАНЕТО

“Докато приемам всичко каквото е и поемам задължението пред моята Висша сила да върша всичко, което зависи от мен, знам, че Висшата сила ще се погрижи за останалото.”

Много от нас чувстват, че най-главната отговорност във възстановяването е отговорността пред нашата Висша сила. Разбирайки, че със своите сили не можем да останем трезви и да намерим възстановяване, ние встъпваме в сътрудничество със Сила, много по-могъща от нашата собствена. Поемаме отговорността да оставим живота си на грижата на нашата Висша сила и на свой ред Висшата сила ни дава ръководство.
Това сътрудничество е жизнено необходимо за да останем трезви. На първо време често ни се струва, че сътрудничеството е най-сложното нещо, с което някога сме се сблъсквали. Но силата на нашата отговорност пред възстановяването и грижовната сила на Бог са достатъчни, за да ни поддържат само за днес.
Ролята ни в това сътрудничество се състои в това да правим всичко, което можем. Всеки ден да разпознаваме и изпълняваме задачите стоящи пред нас и да прилагаме принципите на възстановяване колкото се може по-добре. Даваме обещание да правим най-доброто, което можем – не да имитираме, не да се правим на свръхчовеци, а просто да полагаме основите на своето възстановяване. Изпълнявайки своята роля в сътрудничеството по възстановяването, ние усещаме грижата на Висшата сила.

САМО ЗА ДНЕС: Ще изпълня своите задължения в сътрудничеството с моята Висша сила.



Тема Re: тук съм [re: зaвиcимa]  
Автор OO7OO7 (откровен)
Публикувано18.02.08 08:14



Здравей Зависима,
Привет!

Тази сутрин като се събудих и благодарих на Господ за това и много други неща, най-много ме зарадва твоя "отчет". А в него едно изречение:

"Харесва ми да съм трезва, да усещам всяка минута от живота ми, да се събуждам и се харесвам, когато се гледам в огледалото!"

Поздравявам те за духът, който се е вселил в теб. Много искам да следваш този път, както и ние тук, и аз, се опитваме да го правим. В резултат на това ти все повече ще се харесваш, усмихваш, ще си щастлива, ще се заобичаш. И много, много ще постигнеш. Можеш, в това не бива и за миг повече да се съмняваш.

Приятен ден и глей да не прекаляваш с кафетата.



Тема Re: тук съмнови [re: зaвиcимa]  
Автор LaliМодератор (старо куче)
Публикувано18.02.08 12:29



Браво, Зависима, радвам се за теб.






Тема Re: МОЛЕЙКИ СЕ С ДЕЙСТВИЯнови [re: aлkaжa]  
Автор Coння (непознатa)
Публикувано18.02.08 18:32



18 февруари


МОЛЕЙКИ СЕ С ДЕЙСТВИЯ

Не само на колене и с ръце вдигнати нагоре се моли 4овек.Молитви са и мислите, твор4ески и любящи. Молитви са и 4увствата на благодарност. Молитвите могат да бъдат открити в една нежна усмивка, в един приятелски жест или дори и в едно негативно отношение, което в крайна сметка остава нереализирано

.

Експлозиите на радост, когато ни изпълват са молитви. Да се грижим за едно дете и да го успокояваме, в о4ите на Бог също е молитва. Слу4ва се много пъти независимо от позицията на тялото ни, душата ни да е на колене... Дали придавам духа на молитвата на вси4ко, което върша?

Мой Боже, помогни ми да се моля през целия ден, съзнавайки, 4е Твоята благосклонност изобилства в мен.

Днес моите действия ще изразяват молитви по следния на4ин: ...................................................................................................................

Господи, помогни ми да бъда днес 4ист и трезвен!

_________________________________________________________________

Когато затропках по Пътя на Щастливата Съдба, бях стресната и от думата "молитви". Та аз не знаех нито една молитва, та аз никога не съм се молила... И така изведнъж.. Как ще стане? Лицемерно? Да ходя в църкви? С времето разбрах как. И досега знам думите само на една молитва, Молитвата на Спокойствието, другите извират от мене.. Моля се, когато и където да съм: на опашка, в автобуса,в кафето, в кухнята . Искрено, 4естно. Силата ме 4ува, Тя знае по добре от мен какво е в сърцето ми Действията ми го показват...

Зависима, поздравления и от мен

И нека Силата да ни води!
Още 24 4аса за вси4ки нас!



Тема Re: тук съмнови [re: зaвиcимa]  
Автор bohata (гарван)
Публикувано19.02.08 19:42



Много се радвам за теб! Браво и Благодаря за споделената радост! Успех и от мен...






Тема обичам ви, бе хоранови [re: bohata]  
Авторзaвиcимa (Нерегистриран)
Публикувано22.02.08 20:31



всеки път като влизам тук, в клуба, го изживявам като удовлетворение.не ми е чуждо това,за което говорите.не е като преди,когато си мислех" а бе какво общо имат те с мен, те не знаят какво е да ти се пие".пълна идиотка.
сега за пръв път от години нямам търпение да звънне алармата сутрин, обикновено вече съм будна.после всичко е супер, кафето, мом4ето, да се направя за работата и в 4 отново у нас. не бях предполагала колко не6та могат да ме направят щастлива.24 на денонощие не стигат.
знам,4е много хора тук и в аа в лондон ми казваха,4е възстановяването не е добър момент за връзка.ама колкото и нахално да звучи, аз явно се нуждаех от някой ,на който наистина да му пука за мен,и на мен за него.
знам,колко упреци ще полу4а,като кажа "не ми пука за тъпото пиене, искам си живота,какъвто е сега, и с който съм сега"ама това ме държи трезва.ходим на сбирки, идва с мен на "отворени" или ме чака наблизо.
не знам как и кога ще мога да ви се отблагодаря
дано някой ден и аз съм способна да помогна на някой



Тема Re: обичам ви, бе хоранови [re: зaвиcимa]  
Автор OO7OO7 (откровен)
Публикувано22.02.08 20:48








*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.