Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:54 28.09.24 
Взаимопомощ
   >> Алкохолно зависими
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Пия за да се напия...нови  
АвторKaлин (Нерегистриран)
Публикувано24.11.07 20:23





Същият съм..
И вече съм сигурен.
След прекрасен ден си взех бутилка, която вече е преполовена..
Но е приятно..
Сега!
А утре?
Защо да спирам? След като СЕГА се чувстеам прекрасно...



Тема Re: Пия за да се напия...нови [re: Kaлин]  
Автор nekoi ()
Публикувано25.11.07 15:25



Ако наистина се чустваше прекрасно, едва ли щеше да пишеш тук на половина на бутилката. Просто щеше да си изпиеш с кеф и другата половина.
Явно зависимостта ти те измъчва и дори половината бутилка не може да притъпи напълно това усещане у теб. И затова отново идваш тук.
А в темата, към която си дал линк, хората са ти отговорили изчерпателно. Едва ли може да се добави нещо повече.
Ела на сбирка на АА.
И да не ти помогне, няма да ти навреди.



Тема Re: Пия за да се напия...нови [re: nekoi]  
Авторoтkpoвeн (Нерегистриран)
Публикувано25.11.07 19:28



Здравей Калине,
Прав е Некои. Също мисля, че не е нужно да реанимираш нещо, което се случи около месец преди. А и не е честно от твоя страна. Освен ако не си не си решил да се бъзикаш с нас. Недей! Щом ти е сладко пий си я бутилката, ако искаш идруга си вземи, но с нас не се по този начин отнасяй. Е, имаш промяна. вече признаваш своята зависимост и мисля, че за теб това все пак е добре. ще се оправиш пич! Само спри да се наливаш и ела да се видим...



Тема Re: Пия за да се напия...нови [re: Kaлин]  
Автор Пpиятeл_ka (член)
Публикувано26.11.07 10:32



Ами, виж, Калине, ние наистина помним какво сме ти писали преди :) Тогава спря да пиеш, спря и да пишеш тук. То, хубаво, че не си пил, няма лошо и че ти е добре като си пиеш. Ти си знаеш какво ти трябва и какво не ти трябва. Не виждам смисъл да се повтаряме. На всеки, дето пише тук, до някое време му е било хубаво да си пие. После са се променили нещата... Докъде ще стигнеш ти, зависи само от теб. Според решението си можеш да четеш и пишеш тук или не. Можеш да споделиш как завърши вечерта ти, може би ще имаме какво да кажем. А ако не те интересува, не е нужно да ни припомняш как действа алкохолът, ние и това помним :)
Желая ти успех, каквото и да решиш :)



Тема Re: Пия за да се напия...нови [re: Kaлин]  
Автор Aня (ентусиаст)
Публикувано26.11.07 18:14



Но е приятно..
Сега!
А утре?
Защо да спирам? След като СЕГА се чувстеам прекрасно...


Никой не може да ти отговори на този въпрос, освен теб самия.
Всичко на този свят е в някаква причинно-следствена връзка с нещо друго. Всичко, каквото правим (или каквото НЕ правим) има някакви последствия.
От мен зависи само днешния ми ден, това което правя или не правя тук и сега. Върху миналото вече нямам влияние, то е свършен факт. Утрешният ден още не съществува, затова не се поддава на въздействие.
Но утре днешният ден ще е вече минало. Занчи: с това, което правя (или не правя днес) създавам миналото си.
Също така от това, което правя или не правя днес, зависи до голяма степен и утрешният ми ден. Ако днес не посегна към първата чаша, утре ще се събудя без махмурлук, с чист поглед и чиста съвест. Ако днес си свърша работата, утре няма да наваксвам, ако си платя сметките, няма да ме гонят лихвите... и т.н. Значи: с това, което правя или не правя днес, създавам и бъдещето си.
ТИ знаеш, как ще изглежда утрето, след като днес ти е прекрасно в компанията на бутилката. ТИ решаваш доколко го искаш. ТИ избираш кое е по-важно за теб. Значи, само ти можеш да си отговориш защо да спираш. Или да не спираш. Това е твоя живот, твоето днес и твоето утре. И твоята бутилка...
Избирай - успех!





Тема Re: Пия за да се напия...нови [re: Kaлин]  
Автор пpиcъcтвaщa (отвреме-навреме)
Публикувано26.11.07 19:52



И вече съм сигурен.

Аз мисля, че е хубаво това, че вече си сигурен. Когато човек види проблема в истинската му светлина, без да се самозаблуждава, когато е честен със себе си и с другите, не след дълго идва и желанието да го реши.

Успех!

Животът е подарък, а ние трябва да се научим да приемаме подаръци.

Тема Кика...нови [re: Kaлин]  
Автор ZainGadol (lubopiiiten)
Публикувано26.11.07 23:48



нЕма се коркаш баце поркай си щом ти е кеф!

Знаеш:"живеем кратко,НО луксозно"...Ти поне се наливаш с качествен алкохол... така,или иначе цирозата ти е 100% сигура-дали е качествен алкохола,или не к'во значение има?Но поне утехата е за самия теб... щом я намираш в алкохола... енджой йоурселф... Другата година здраве и живот ще ходим по всяка вероятност с жена ми в NY и мога да отскоча да те видя лично... файнали да вдигнем наздравица... ако искаш де....

["How much do you want for all of them?" ]

Тема Re: Пия за да се напия...нови [re: Kaлин]  
АвторПpиятeл_Kyp (Нерегистриран)
Публикувано02.12.07 13:47



Вчера беше страшна поледица, тук горе "в п... на Витоша" - живея в Бояна, за която се носят легенди и митове, а е пълна селяния и простотия (99%), та с риск на живота си се добрах до една аптека на ул. Подграмада (не е смешно, има такава улица в с.Бояна) та си взех 1 литър спирт за 6 лева, но хляб не си взех и сега пак трябва да ходя, страшна пързалка е, а ми се дояде и някаква салатка. Мисля да взема една зелка, каквото и да стане няма да я счупя по пътя, с малко моркови, маслинки и майонеза ще е супер. Спирта за два-три дена ще ми стигне, че после ме хваща жажда и ме избива на вино и бира. А идва и Никулден, а то шарана повече с вино върви. Но на въпроса, ако някой ме пита защо пия, не знам. Просто ми е гот, а и поради липса на нещо по-интересно. Това последното е като за захапване...





Тема Re: Пия за да се напия...нови [re: nekoi]  
АвторHяkoй (Нерегистриран)
Публикувано02.12.07 13:58



Абе ти, както казва народа, си на всяка манджа мерудия! Голяма специалистка си! Остави човека да си допие пиенето с кеф, и без това 1/2 бутилка му е останала, не бъди толкова гаден да му вгорчаваш последната глътка, (е, може да не е последната, пожелавам му живот и здраве, още дълго да си е все така). Ти спомняш ли си твоята последна глътка?
Ти помниш ли
другарката с бикините
и циците й, пълни с лепкав злак.
И онзи див копнеж по монокините
и едрите гърди на тая фуста.

Ти помниш ли поне един бунак
не хвърлил жаден взор далече
там под пембеното елече
та тая едрогърда булка пуста...
Налей, другарю, пак един коняк...




Тема Re: Пия за да се напия...нови [re: Aня]  
АвторПpиятeл_Ky (Нерегистриран)
Публикувано02.12.07 14:09



...

Редактирано от Lali на 02.12.07 18:07.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.