Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:11 22.06.24 
Взаимопомощ
   >> Алкохолно зависими
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема ГРУПА НА АА ВЪВ ВАРНА  
Автор puvpav (шматорко)
Публикувано22.11.07 09:47



Вече имаме сбирки на група на АА във Варна.
Варна
Адрес: ул. "Иван Рилски" №27.
Сбирки: вторник и четвъртък от 18.30 ч., неделя от 17,00ч
Открити сбирки: всеки първи вторник от месеца от 18:30ч.
В неделя сбирката е работа по стъпките.
Тел: 0887776349; е-mail puvpav@gmail.com; Skype: aa.varna<P

Редактирано от Lali на 12.04.09 23:33.



Тема Re: ГРУПА НА АА ВЪВ ВАРНАнови [re: puvpav]  
АвторOтkpoвeн (Нерегистриран)
Публикувано22.11.07 08:16



Здравей Puvpavq
На това му се вика добра новина! Честито и нека Господ бъде с вас и ви помага да се борите заедно и успешно с коварната болест. Ще успеете във вашето начинание, то е сигурно!

Приятен ден!



Тема Re: ГРУПА НА АА ВЪВ ВАРНАнови [re: Oтkpoвeн]  
Автор girasole (усмихната)
Публикувано22.11.07 09:00



Честито и от мен.


Много успехи във вашето ново начинание.


Усмихни се, има изход!

Тема Re: ГРУПА НА АА ВЪВ ВАРНАнови [re: girasole]  
Автор nekoi ()
Публикувано22.11.07 09:32



Чудесно! Наистина добра новина. Желая ви успех.



Сега във Варна, скоро и в други градове
Не е ли ред на Пловдив?
Все от някъде ще изскочи един пловдивски Пувпав да раздвижи нещата под тепетата.
------------------------------------------------------

Между другото в Сливен една англичанка се опитва да създаде англоговоряща група за техния район.
Вярно, че тук четат българоговорящи, но все пак с разрешението на Джаки пускам нейния телефон за връзка

0884 592547 Джаки - Сливен



Тема Re: ГРУПА НА АА ВЪВ ВАРНАнови [re: nekoi]  
Автор nekoi ()
Публикувано22.11.07 09:34



[image]http://mail62.abv.bg/app/servlet/bg.abv.mail.GetData;jsessionid=aGiDRQjNbRBa?fid=10&mid=1968085589&nid=0&eid=4&charset=Cp1251&ac=s[/image]



Тема Re: ГРУПА НА АА ВЪВ ВАРНАнови [re: nekoi]  
Автор nekoi ()
Публикувано22.11.07 09:36



Опитах се да копирам съобщението, което Джаки е направила като jpg, но явно този урок още не съм го научил.
Жалко. Картинката е много готина.



Тема Re: ГРУПА НА АА ВЪВ ВАРНАнови [re: nekoi]  
Автор dexter_sum (Bladerunner)
Публикувано22.11.07 09:47



Трябва да свалиш снимката от мейла и да я качиш на някое друго място, със свободен достъп, чак след това ще може да се качи.



Тема Re: ГРУПА НА АА ВЪВ ВАРНАнови [re: puvpav]  
Автор LaliМодератор (старо куче)
Публикувано22.11.07 10:52



Поздравления, Пуфпаф, на добър път.



Усмихни се!
И ще успееш!


Редактирано от Lali на 22.11.07 10:53.



Тема Re: ГРУПА НА АА ВЪВ ВАРНАнови [re: puvpav]  
Автор puvpav (шматорко)
Публикувано22.11.07 10:58



В сряда ще идва един англичанин в нашата група Така че мога да му дам тел на други такива и да си се свържат да си говорят



Тема Re: ГРУПА НА АА ВЪВ ВАРНАнови [re: dexter_sum]  
Автор nekoi ()
Публикувано22.11.07 11:23



А кое е това друго място със свободен достъп? Обясни ми по-подробно, ако обичаш.
В момента съм зает, но ще опитам, когато се освободя.



Тема Re: ГРУПА НА АА ВЪВ ВАРНАнови [re: nekoi]  
Автор Eми® (Ентусиастка!)
Публикувано22.11.07 11:45



Здрасти Nekoi!


Може да ми изпратиш файла по имейла и аз ще му намеря мястото с достъпа.

Поздрави на всички в клуба!



Тема Re: ГРУПА НА АА ВЪВ ВАРНАнови [re: puvpav]  
Автор Aня (ентусиаст)
Публикувано22.11.07 19:47



Честито Пувпав! Много се радвам!
Поздравления и успех!





Тема Re: ГРУПА НА АА ВЪВ ВАРНАнови [re: puvpav]  
Автормapa (Нерегистриран)
Публикувано22.11.07 19:52



ЧЕСТИТО,ВАРНЕНЦИ!
НАЙ-ПОСЛЕ!
НЯМАТЕ СИ ПРЕДСТАВА КОЛКО ВИ СЕ РАДВАМ!
Ние от АА в София ще ви помагаме с всичко,от което имате нужда!Дерзайте!
Пътят на АА е единственият път за изход от болестта и духовно израстване!
ЧЕСТИТО!



Тема Re: ГРУПА НА АА ВЪВ ВАРНАнови [re: мapa]  
Авторgogo (Нерегистриран)
Публикувано22.11.07 23:45



Ай да ви върви по вода във Варна!
Честито!!!
Пътят на АА е единственият път за изход от болестта и духовно израстване!
А останалия свят, явно няма възможност да се извиси духовно. Тежко му!





Тема Re:нови [re: nekoi]  
Автор Eми® (Ентусиастка!)
Публикувано23.11.07 07:40



Ето я картинката:







Тема Re: ГРУПА НА АА ВЪВ ВАРНАнови [re: puvpav]  
Автор val999 (трезвен засега)
Публикувано23.11.07 17:37



Браво puvpav!!!
Треперете варненски алкохолици! Имам предвид от радост, де

.



Тема Re: ГРУПА НА АА ВЪВ ВАРНАнови [re: puvpav]  
Авторzvete (Нерегистриран)
Публикувано23.11.07 19:12



zdraveite na grupata, izvinavam se za latinizata, oba4e iskam da izkaja mnenie.dobre e 4e ima sbirki na kluba. zabeliazah, 4e pove4eto ot vas 4akat ,,visshata sila,, da doide i da gi spasi, a ne e tarsat, i ne ya vijdat, a tya e pred tiyh. a sega de. vseki e krasten na niyakoi svetiya, i praznuva imen den s mnogo iyadene i piene ,,pardon,, za dumata. ama niyakoi da se e setil, da otide da zapali sveshti4ka v 4erkva, i da se pomoli na svetiata si,ne za drug, a za sebe si. da priznae, 4e e greshen, shtoto bezgreshnite sa na nebeto, taka de. na 4erkva se hodi sabota ili nedeliya rano, togava niyama mnogo hora. ako slu4aino ne si krasten na svetez,mojesh da se pomolish na bogorodiza, tiya e maika i zakriliya, moje da se pomolish i na sveti mina, toi izpalniyava jelania, osobeno na hora v zatrudnenie. pitai, i shte ti se kaje, iskai i shte ti se dade. uspeh.



Тема Re: ГРУПА НА АА ВЪВ ВАРНАнови [re: zvete]  
Автор LaliМодератор (старо куче)
Публикувано23.11.07 19:47



Цвете, използвай КРЕДОР, като пишеш натисни синьото бутонче в дясно.
Няма как да се чете тази маймуница.



Усмихни се!
И ще успееш!




Тема Re: ГРУПА НА АА ВЪВ ВАРНАнови [re: Lali]  
Авторzvete (Нерегистриран)
Публикувано23.11.07 20:01



....

Редактирано от Lali на 23.11.07 20:47.



Тема Re: ГРУПА НА АА ВЪВ ВАРНАнови [re: zvete]  
Автор LaliМодератор (старо куче)
Публикувано23.11.07 20:49



Цвете, всяко твое мнение оттук натам, което е написано на латиница ще бъде изтривано.
Ако искаш да те уважават, уважавай и ти другите.
Казах!
Няма нужда да ме обиждаш.
Просто няма да чета на латиница.
Болят ме очите.
И не ме манипулирай.

Усмихни се!
И ще успееш!




Тема Re: ГРУПА НА АА ВЪВ ВАРНАнови [re: puvpav]  
Авторpuvpav (Нерегистриран)
Публикувано24.11.07 01:03



Хей не ме спамете, аз чакам тука да се обадят желаещи за сбирки, че и без друго сме само трима.



Тема Re: ГРУПА НА АА ВЪВ ВАРНАнови [re: puvpav]  
Автор nekoi ()
Публикувано24.11.07 10:14



Пувпав, трима не е малко, като за начало. Отначало Бил и д-р Боб са били само двама, когато се е родило движението Анонимни алкохолици.

Както е казано, за да има сбирка на Анонимни алкохолици са достатъчни двама алкохолици и един чайник



Разбира се, сега е много важно да дойдат още хора на вашите сбирки, за да не загине крехкият кълн, който поникна във Варна.
Тук четат доста хора, вярвам, че чрез този форум ще се появят още алкохолици при вас.
Другото, което може да направите, е да пуснете обяви в безплатните вестници за обяви във Варна - няма начин да няма такива. В София такъв е вестник "Позвънете" и още един куп други подобни.

Третото е - да продължиш да поддържаш връзки с отделението в болницата и докторите от там да насочват към вас алкохолици, които имат желание да се лекуват. Дано се намери някой доктор там, който да е що-годе наясно какво е АА и да вярва в него.

Ти свърши голяма работа до тук. Сам ще ти е трудно, но сигурно ще се появи друг/и привърженици на каузата и те ще ти помогнат.

Сега се сещам, че тук в дира има и клуб Варна - в сектора на градовете. Може и там да пуснете съобщение, ако вече не сте го и направили, не съм поглеждал там.



Тема Re: ГРУПА НА АА ВЪВ ВАРНАнови [re: nekoi]  
Автор nekoi ()
Публикувано24.11.07 10:26



Сега погледнах в клуба Варна.
Там има тема за писта за бобслей в града.
За съжаление мисля, че алкохолиците във Варна са много повече от бобслеистите



Затова си позволих да избутам отгоре темата за АА, която съм пуснал в онзи клуб през юни.



Тема Re: ГРУПА НА АА ВЪВ ВАРНАнови [re: puvpav]  
Автор bohata (гарван)
Публикувано24.11.07 10:44



Здравейте! И честито и от мен...

Много се радвам на успеха ти Пувпав! Благодаря!



Тема Re: ГРУПА НА АА ВЪВ ВАРНАнови [re: Lali]  
Авторcvete (Нерегистриран)
Публикувано24.11.07 19:54



vij sq lali problema s latinicata e 4e ne moga da napraq na bg po prostata pri4ina 4e nqmam flex tupe programata pak sina mi ne izka da preinstalira kompa 6toto ima na nego mnogo informaciqw a pka samata programa e zabila i ne moje da se de instalira kapi6 ?





Тема Re: ГРУПА НА АА ВЪВ ВАРНАнови [re: cvete]  
Автор Eми® (Ентусиастка!)
Публикувано24.11.07 20:05



Цвете, не ти трябва FlexType, използвай

.

Пробвай, лесно е!



Тема Re: ГРУПА НА АА ВЪВ ВАРНАнови [re: Eми®]  
Авторcvete (Нерегистриран)
Публикувано24.11.07 20:10



мерси много наи сетне да стане работата така няма ве4е да ми трият с1о6тенията !





Тема Re: ГРУПА НА АА ВЪВ ВАРНАнови [re: Eми®]  
Авторцвeтe (Нерегистриран)
Публикувано24.11.07 20:59



благодаря, мойто момиче, нито сам алкохоличка, нито някоя луднала сектантка , или адвентиска, която да натрапва ходенето на църква, но то помага, и докато не отидеш, не можеш да кажеш, че не действа.всички имаме проблеми, и обикновенно се оплакваме на приятели, които ни изслушват, но не могат да помогнат кой знае колко.затова е по лесно да влезеш във форум и да изкажеш мнение, ако имаш такова, и да посочиш начин, по който ти си решил някакъв проблем. с това не задължаваш никой с нищо. смятам, че алкохола не е болест, а зависимост. то и цигарите и кафето също, и тъй като пия страшно много кафе, то и аз съм зависима, така да се каже. ама то цял живот все зависиш от нещо или някой, така че...



Тема Re: ГРУПА НА АА ВЪВ ВАРНАнови [re: puvpav]  
Автор btu (непознат )
Публикувано30.11.07 23:04



здравей puvpav.
днес 19.30 се върнах от клиника извън варна,за първи път от 20 дена сядам на компютъра и останах приятно изненадан,че и във варна има вече група аа.
не разбрах точно къде са сбирките,в някакво помещение ли?
района не ми е много познат.

поздрави

p.s. изписаха ме и сега съм на "revia". сравнително отскоро го ползват с/у алкохол.ще видим какво ше стане



Тема Re: ГРУПА НА АА ВЪВ ВАРНАнови [re: btu]  
Авторpuvpav (Нерегистриран)
Публикувано03.12.07 23:46



Здравей btu, извинявай че сега ти отговарям но пътувах малко.Пиши ми на е-майл как да те открия.Извинявай но трето дкц го направили пето, така че улицата е до 5-то дкц.Взимаш едно такси , казваш улицата и си там.Скоро може би ще обявя и телефон за връзка по време на сбирките, но сега най добре ми пиши и ще ти отговоря или ще ти се обадя.Пробвай и на е-майл puvpav@mail.bg Като се видим ще говорим и за лекарствата и за всичко което те интересува.



Тема Re: ГРУПА НА АА ВЪВ ВАРНАнови [re: puvpav]  
Авторpичи (Нерегистриран)
Публикувано04.01.08 11:26



Здравейте! Радвам се, че ви има и във Варна. Наистина ви трябва масирана реклама. Малко хора обаче си признават проблема с алкохола, или поне смятат, че нямат такъв. Не знам как да се мотивират такива хора...Ето това е моят въпрос.



Тема Re: ГРУПА НА АА ВЪВ ВАРНАнови [re: puvpav]  
Авторpilyo (Нерегистриран)
Публикувано13.03.08 16:07



Може ли да оставите тел. за връзка, благодаря. Сестра ми има проблем и не знам как да я упътя да се свърже с вас.



Тема Re: ГРУПА НА АА ВЪВ ВАРНАнови [re: pilyo]  
Авторpuvpav (Нерегистриран)
Публикувано16.03.08 20:17



Остовил съм координатите на клуба и е-майл на който може да се свържите с мен.Също така става и ако се регистрирате ще може да ми оставяте лични бележки в дира.Пишете ми и ще намерим начин да се свържем.



Тема Re: ГРУПА НА АА ВЪВ ВАРНАнови [re: puvpav]  
Автор Kaza4ko (непознат )
Публикувано19.04.08 17:01



Здравейте,
Казвам се Димитър и смятам 4е имам проблеми с алкохола.Про4етох голямата книга която се намира в сайта на АА. В на4алото бях скепти4но настроен, но в продължение на 2-3 дни осъзнах, 4е това е единственото решение на проблема.Едва на 21 г. съм и смятам, 4е съм предразположен към прогресивно развитие на заболяването си и на драго сърце съм готов да се вклю4а в програмата. Имам желание да се свържа с групата във Варна. Ако е възможно оставете координати за мястото и времето на сбирките във форума, за да ми е по-лесно да ви намеря.
До нови срещи !



Тема Re: ГРУПА НА АА ВЪВ ВАРНАнови [re: Kaza4ko]  
Автор LaliМодератор (старо куче)
Публикувано19.04.08 17:09



Здравей Димитър, пиши на Пуфпаф: puvpav@mail.bg, той ще ти помогне за Варна. Обаче тези дни е ангажиран извънредно и няма да може да ти отговори веднага, изчакай търпеливо.




Тема Re: ГРУПА НА АА ВЪВ ВАРНАнови [re: Lali]  
Автор nekoi ()
Публикувано19.04.08 17:40



Варна
Група АА
ул. "Иван Рилски" №27 - от автогарата след колелото пето ДКЦ зад трафопоста.
Всяка сряда и петък от 18.30.
За информация: е-mail puvpav@gmail.com



Тема Re: ГРУПА НА АА ВЪВ ВАРНАнови [re: puvpav]  
Авторmaradark (Нерегистриран)
Публикувано19.04.08 19:49



Браво на вас,варненци!Дръжте се!
В тази тема срещнах пожелание да се основе клуб и в Пловдив.Но в Пловдив имаше!!!Пловдивчани,как може да нямате клуб!Направо се излагате!



Тема Re: ГРУПА НА АА ВЪВ ВАРНАнови [re: nekoi]  
Автор Kaza4ko (непознат )
Публикувано20.04.08 11:59



Благодаря ви много за информацията. Ще се видим сряда. Проверих на картата къде се намира така 4е няма да имам затруднение да ви намеря. До нови срещи!



Тема Re: ГРУПА НА АА ВЪВ ВАРНАнови [re: Kaza4ko]  
Авторpuvpav (Нерегистриран)
Публикувано21.04.08 23:21



Добре дошъл , ще те очакваме в сряда.Ако искаш драсни няколко реда на е-майла ми.Обявил съм го в началото на темата.





Тема Re: ГРУПА НА АА ВЪВ ВАРНАнови [re: puvpav]  
Автор нeдopaзбpaнa (непознат )
Публикувано10.11.08 13:02



Привет!Искам да попитам среща ли се групата още и актуални ли са адреса и телефона?



Тема Re: ГРУПА НА АА ВЪВ ВАРНАнови [re: нeдopaзбpaнa]  
Автор July_mf (непознат)
Публикувано10.11.08 15:01



Здравей Недоразбрана,
събираме се всеки вторник и четвъртак както е писано горе.Информацията за телефона и адреса е актуална.Можеш да ми пишеш и на july_mf@abv.bg ако имаш още въпроси или може да се свържем просто и да поговорим.






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.