Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:47 24.09.24 
Взаимопомощ
   >> Алкохолно зависими
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Re: ГРУПА НА АА ВЪВ ВАРНАнови [re: puvpav]  
Авторpичи (Нерегистриран)
Публикувано04.01.08 11:26



Здравейте! Радвам се, че ви има и във Варна. Наистина ви трябва масирана реклама. Малко хора обаче си признават проблема с алкохола, или поне смятат, че нямат такъв. Не знам как да се мотивират такива хора...Ето това е моят въпрос.



Тема Re: ГРУПА НА АА ВЪВ ВАРНАнови [re: puvpav]  
Авторpilyo (Нерегистриран)
Публикувано13.03.08 16:07



Може ли да оставите тел. за връзка, благодаря. Сестра ми има проблем и не знам как да я упътя да се свърже с вас.



Тема Re: ГРУПА НА АА ВЪВ ВАРНАнови [re: pilyo]  
Авторpuvpav (Нерегистриран)
Публикувано16.03.08 20:17



Остовил съм координатите на клуба и е-майл на който може да се свържите с мен.Също така става и ако се регистрирате ще може да ми оставяте лични бележки в дира.Пишете ми и ще намерим начин да се свържем.



Тема Re: ГРУПА НА АА ВЪВ ВАРНАнови [re: puvpav]  
Автор Kaza4ko (непознат )
Публикувано19.04.08 17:01



Здравейте,
Казвам се Димитър и смятам 4е имам проблеми с алкохола.Про4етох голямата книга която се намира в сайта на АА. В на4алото бях скепти4но настроен, но в продължение на 2-3 дни осъзнах, 4е това е единственото решение на проблема.Едва на 21 г. съм и смятам, 4е съм предразположен към прогресивно развитие на заболяването си и на драго сърце съм готов да се вклю4а в програмата. Имам желание да се свържа с групата във Варна. Ако е възможно оставете координати за мястото и времето на сбирките във форума, за да ми е по-лесно да ви намеря.
До нови срещи !



Тема Re: ГРУПА НА АА ВЪВ ВАРНАнови [re: Kaza4ko]  
Автор LaliМодератор (старо куче)
Публикувано19.04.08 17:09



Здравей Димитър, пиши на Пуфпаф: puvpav@mail.bg, той ще ти помогне за Варна. Обаче тези дни е ангажиран извънредно и няма да може да ти отговори веднага, изчакай търпеливо.




Тема Re: ГРУПА НА АА ВЪВ ВАРНАнови [re: Lali]  
Автор nekoi ()
Публикувано19.04.08 17:40



Варна
Група АА
ул. "Иван Рилски" №27 - от автогарата след колелото пето ДКЦ зад трафопоста.
Всяка сряда и петък от 18.30.
За информация: е-mail puvpav@gmail.com



Тема Re: ГРУПА НА АА ВЪВ ВАРНАнови [re: puvpav]  
Авторmaradark (Нерегистриран)
Публикувано19.04.08 19:49



Браво на вас,варненци!Дръжте се!
В тази тема срещнах пожелание да се основе клуб и в Пловдив.Но в Пловдив имаше!!!Пловдивчани,как може да нямате клуб!Направо се излагате!



Тема Re: ГРУПА НА АА ВЪВ ВАРНАнови [re: nekoi]  
Автор Kaza4ko (непознат )
Публикувано20.04.08 11:59



Благодаря ви много за информацията. Ще се видим сряда. Проверих на картата къде се намира така 4е няма да имам затруднение да ви намеря. До нови срещи!



Тема Re: ГРУПА НА АА ВЪВ ВАРНАнови [re: Kaza4ko]  
Авторpuvpav (Нерегистриран)
Публикувано21.04.08 23:21



Добре дошъл , ще те очакваме в сряда.Ако искаш драсни няколко реда на е-майла ми.Обявил съм го в началото на темата.





Тема Re: ГРУПА НА АА ВЪВ ВАРНАнови [re: puvpav]  
Автор нeдopaзбpaнa (непознат )
Публикувано10.11.08 13:02



Привет!Искам да попитам среща ли се групата още и актуални ли са адреса и телефона?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.