Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:24 18.06.24 
Взаимопомощ
   >> Алкохолно зависими
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема благодарностнови  
Автор изryбeният (непознат )
Публикувано05.11.07 09:18



Алкохолик съм.Пия и спирам от 27 години.Последният път при мен дойде човек от АА,който беше със мен когато се борех за живота си.Аз търсех неговите грешки.Не слушах и действах по съветите му.Ядосах се.Оттеглих се от него.Той ми прости и отново чрез спонсора му намерих Силата.Възгордях се.Поисках сам да се
справя с щедро дареното ми.Ползвах благодатта за себе си.Кроях си планове.Живеех вчера и утре,а не днес.Своеволничех.Останах сам със страховете си,гнева и болестта си до небесата.Загубих връзката с Висшата Сила.
Сам съм в гората от чувства.Страхувам се да обичам.Дано успея да се отблагодаря на своите събратя и на Бог както го разбирам.Иначе това беше урок как не трябва да се работи по Програмата.Ще бъда благодарен да чуя как да открия отново пътя към Силата?.Нека Силата да е с вас.



Тема Re: благодарност [re: изryбeният]  
Автор aлkaжa (общителен)
Публикувано05.11.07 09:38



""Ще бъда благодарен да чуя как да открия отново пътя към Силата?""

"""Последният път при мен дойде човек от АА,който беше със мен когато се борех за живота си.Аз търсех неговите грешки.Не слушах и действах по съветите му.Ядосах се.Оттеглих се от него.Той ми прости и отново чрез спонсора му намерих Силата.""

Струва ми се, че имаш всички отговори намерени братко

.
Просто се вгледай в себе си или пък за по-лесно си прочети поста отново. Поствам го за всеки случай, ако ти се губи от близкото взиране
И нека изкараме още 24 часа



Тема Re: благодарностнови [re: изryбeният]  
Авторkoцeтo (Нерегистриран)
Публикувано05.11.07 10:43



изгубеният аз съм коцето и съм наркоман в момента съм си в къщи след 11 месечно лечение в лудницата на раднево преди да се прибера преди 28 дни така се бях изгубил в чуствата си и то само в лоши само в страховете си не виждах на къде бях скаран с наште не знаех какво да правя пред мен нямаше дори кръстопът да избирам та не мога да кажа и "стоях на кръстопът" но почнах толкова силно да се моля питах само къде ми е мястото и какво иска силата от мен и ти незнам чел ли си писах на един пост на алкажа казва се изход та там го написах моята висша сила ми даде възможност постави ме на кръстопът и аз избрах да се боря заедно с нея и да продължа на пред колкото и да е трудно а той бог ми показа че по който и път са тръгна ако съм чист и той е с мен е много утъпкан но без него а аз го губя всеки път когато не оставам чист дори тия дни тука си мислех яко за секс и напраих някои глупости и пак губех бог и не че той ме оставя аз го оставям не деиствам яко по стъпките които ми е дал та да не се отдалечавам от него своеволнича и самосъжалявам се което ми пречи да направя нещо с две думи аз не оставям бог да ме води напред но сега виждам че само да остана чист да виждам ясно да свърша малко работа колкото мога защото аз не мога много и все се обвинявам и оставя бог да ме води напред то става бе днес ми е 28 ден без нищо което да ми променя съзнанието и не че много мога ами върша си работата а другото оставям на бог и това е е не е лесно ама не е лесно и да друсам така че за днес ще избера да действам по програмата и това е е лека пожелавам ти един чист ден



Тема Re: благодарностнови [re: koцeтo]  
Авторaлkи (Нерегистриран)
Публикувано05.11.07 11:27



Точно така Коце! Програмата е много по-лесна, от колкото да се носим кът изгубена шамандура в морето. Много ти се радвам, че на крастопътя избра правелния път!
Имаме нужда от събратя, който да ни напомнят че възстановяването не е игра, но е въпрос на смърт и живот!!!





Тема Re: благодарностнови [re: aлkи]  
Авторизryбeният (Нерегистриран)
Публикувано06.11.07 01:01



Намерих се.Трезвен и спокоен.Потърсих помощ.Исках да се скрия но смазах гордостта си и го направих.Обадих се на спонсора.Той ме подкрепи.Обадих се на събратята си от АА и АН.Бяха с мен в Скайпа.Не останах сам.Търсех Бог.Предадох се.Страхувах се.Молих се.Благодарение на тяхната подкрепа и милостта на Висшата Сила сега ви пиша това.Питах как действа Програмата.Явно така-търсене и помагане.Сега дори се страхувам да си помисля къде бях до скоро.
Благодаря ви от сърце,мои приятели.Нека бъдем заедно по пътя към Светлината.
Желая на всички ви много трезви и чисти дни.






Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.