Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:10 24.06.24 
Взаимопомощ
   >> Алкохолно зависими
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема повече няма да пробвам  
Авторзaвиcимa (Нерегистриран)
Публикувано29.10.07 23:19



много съм разочарована от себе си.предполагам,че и вие ще сте. ходих на сбирки тук,поне 10, но пак пих.просто нямам думи.май по-добре да не досаждам и тук. не мога да спра. гадно ми е , та ми се вие.само тук мога да си кажа



Тема Re: повече няма да пробвамнови [re: зaвиcимa]  
Автор szalona_k (малката)
Публикувано29.10.07 23:25



Прави всичко останало само не спирай да пишеш, никой в нищо няма да те обвинява и ще си сред свои, мисля че това е най-голямата полза от този форум



Всяка непълна истина е полуистина, а всяка полуистина е полулъжа.

Тема Re: повече няма да пробвамнови [re: зaвиcимa]  
Автор nekoi ()
Публикувано29.10.07 23:31



Недей да спираш да пишеш тук. Точно сега не трябва да се дръпваш от тук.
Поне аз не съм разочарован. Бях малко по-строг с теб, когато ми се стори, че се глезиш. Но когато тръгна на сбирки и започна сериозно усилие, ти се радвах.
Болестта е гадна и тежка. Затова пиеш. Не си виновна ти.
Не се отказвай от опитите си, моля те. Ако го желаеш, накрая все ще стане. Повярвай ми.
Отиди пак на сбирки. Нищо, че си се пробила, там ще те разберат. Точно в твоя случай ще ти помогне, не - ще те спаси направо, ако повярваш в програмата на АА
Не съм те виждал никога, но помня постовете ти и затова съм сигурен, че в твоя случай спасението ти минава през живите сбирки на АА. Сама няма да можеш, а и скпайпа и форума не са достатъчни.



Тема Re: повече няма да пробвамнови [re: зaвиcимa]  
Автор aлkaжa (общителен)
Публикувано29.10.07 23:35




Едва ли ще проявиш чак такова коравосърдечие, че да лишиш своите събратя и сестри от безценен опит. Познавам те като много смел и приятен човек, така че я разправи какво стана
Всъщност хората като тебе, които искрено и наистина, ама наистина откровено, разкриват провалите си, са от огромна полза. Тази работа с пъчене и градене на авторитет не става. Макар да съм се блазнил и почти ежедневно опитвал от фалшивото злато на гордостта.
Затова единственото условие е "безмилостна честност". Вярвам, че всички в този форум правим опити да я проявяваме.

Ако не бях усетил, че жив човек ми показва, че мога да остана трезвен и този жив човек е имал пълният набор недостатъци и провали, едва ли бих повярвал, че мога и аз.
Именно от неуспехите се учим, а не от успехите. С твоят опит можеш да помогнеш безценно на много хора.

Щях и по-дълго да ти пиша, но мисля да си лягам. Айде лека и не се коси. Ти си ми скъпа на сърцето сестра




Тема Re: повече няма да пробвамнови [re: szalona_k]  
Авторзaвиcимa (Нерегистриран)
Публикувано29.10.07 23:36



рева си тук в един интернет клуб и не знам накаде да я подхвана.на хазяйна ми, му наму6ках мръсен чорап в устата,за да хърка.после забравих да го махна.чатих с гаджето,без шум.но на сутринта хазяйна ме пита защо е с 40рап в устата.аз се престорих,4е нямам идеа



Тема Re: повече няма да пробвамнови [re: aлkaжa]  
Авторзaвиcимa (Нерегистриран)
Публикувано29.10.07 23:40



миле,толкова ми липсваш



Тема Re: повече няма да пробвамнови [re: aлkaжa]  
Автор szalona_k (малката)
Публикувано29.10.07 23:40



Пиши и не се притеснявайр никой не е успял от първия път! С теб съм



Всяка непълна истина е полуистина, а всяка полуистина е полулъжа.

Тема Re: повече няма да пробвамнови [re: szalona_k]  
Автор nekoi ()
Публикувано29.10.07 23:45



Виж как ни развесели със забравения чорап в устата на хазяйна. Всеки средностатистически пияница може да го направи. Но да забрави да извади чорапа може само един истински алкохолик като теб



Не се предавай в никакъв случай.



Тема Re: повече няма да пробвамнови [re: szalona_k]  
Авторpuvpav (Нерегистриран)
Публикувано30.10.07 00:01



Сгрешила си какво да се прави, не можем да върнем времето назад.Всеки е грешил.Гледай сега напред , знаеш че можеш да не пиеш правила си го ще го направиш и сега.Струва ми се че сега е най добре да изкараш нощта някак си и утре пак трезва, само утре.
Това с чорапа много ми хареса и аз имах една хазяйка дето ако се бях сетил щях да го направя този номер.





Тема Re: повече няма да пробвамнови [re: зaвиcимa]  
Автор Aня (ентусиаст)
Публикувано30.10.07 00:52



Здравей Зависима! Много се радвам, че се върна все пак. Е, точно това е подвиг. Не се чувствам разочарована, напротив, свалям ти шапка, че успяваш да се връщаш всеки път.
Алкажа наскоро пусна дневния размисъл за храбростта.
Храбростта не означава да не се спъваме и да не падаме! Тя означава да се изправяме отново всеки път, когато се спънем и пднем.
Ето, ти го успя пак.


Остани.

ПП.
Има една поговорка на АА, която отправям към теб: “Когато попаднах в АА, хората ме посрещнаха с думите: Позволи ни, докато самият ти не обикнеш себе си, да те обичаме ние!” Ще позволиш ли?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.