Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:30 29.09.24 
Взаимопомощ
   >> Алкохолно зависими
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема сродна душанови  
Автордpyr (Нерегистриран)
Публикувано07.10.07 17:58



Колкото и да ви е странно, реших че тук мога да срещна момиче с което да си помогнем взаимно. Самотен съм, последната ми приятелка ме изостави и ми се иска да намеря момиче с което да мога да споделям всичко. Водя се голям човек, на 28 години, университетски преподавател. Приятелите ме обичат заради хумора и всеотдайността. Все си казвам, че може пак да се влюбя, независимо, че бившата ми приятелка не е с мен. Чуваме се редовно и споделяме проблемите си.
Не съм алкохолик, но пия много. Не се напивам и не сторвам никому лошо. Обичам децата и свинската пържола:)
чао!



Тема Re: сродна душанови [re: дpyr]  
Автор OO7OO7 (откровен)
Публикувано07.10.07 19:57



Това тук не е клуб за запознанства, приятелю. Шансовете ти тук да се залюбиш са нищожни, мисля. Чао!



Тема Re: сродна душанови [re: OO7OO7]  
Авторзaвиcимa (Нерегистриран)
Публикувано07.10.07 20:32



така е. едва ли на някой тук ще му е до връзка с някой,който си пие, но не алкохолик. аз лично никога не бих рискувала в период на трезвеене да имам такива контакти. ако пак се пропия, може да си поркаме заедно, докато вляза в лудница или в затвора, или умра



Тема Re: сродна душанови [re: OO7OO7]  
АвторMapиaнa (Нерегистриран)
Публикувано09.10.07 17:15



Здравейте,аз съм момиче на 15 години,но ми се е случвало да се напивам до припадък.Сега 10 дни лежах в болницата ,заради остър гастрит и съмнения за язва.Не трябва да пия,защото ще се върна пак там,но просто неиздържам.Като си спомня ледения вкус на студената бира или текилата.
Сега съм се отдала на секс, за да не мисля за поене.
Навита съм.



Тема Re: сродна душанови [re: Mapиaнa]  
Автор OO7OO7 (откровен)
Публикувано09.10.07 20:40



Здравей Мариана,
ще ти припомня какво казах на открилия темата самотен преподавател. То бе: "Това тук не е клуб за запознанства, приятелю. Шансовете ти тук да се залюбиш са нищожни, мисля. Чао!"

Същото искам и на теб да кажа. И твоите шансове да срещнеш тук "сродна душа" са нищожни. Ако е вярно, ти си само на 15 години. Още си дете. Имам дъщеря на 28, а аз съм на 55. Още си много млада и животът е пред теб. Не бива така лекомислено да се запиваш и тровиш най-вече себе си. Родителите си също. Била си в болница, а представяш ли си какво те са преживяли. Те, които са те създали и отгледали. Животът, момиченце, не е само алкохол и секс. Ще е много хубаво още отсега да се осъзнаеш и го разбереш, вместо да се перчиш и правиш лекомислени, глупави предложения. Насочи се в посоката на твоите връстници: да придобиеш знания и професионален опит. Останалото, другото е път към дъното. Както казах си твърде млада, неопитна и затова не е лошо да се вслушваш в съветите на другите. Сигурен съм, че добрите хора около теб не ти дават лоши съвети. Не те познавам, но не ми се иска още непрекрачила прага на ранната зрялост да пропаднеш в пропаст, от която много трудно се излиза. Чети тук в този форум и може да ти просветне, да проумееш, за какво става въпрос, че туй с алкохола не е шега работа. Надявам се да не ми се сърдиш за поучителните думи. Просто се позамисли и старай да постъпваш разумно.
Успех!

Редактирано от OO7OO7 на 09.10.07 20:43.



Тема Re: сродна душанови [re: Mapиaнa]  
Автордpyr (Нерегистриран)
Публикувано10.10.07 08:59



Напиването до припадък мила, определено не е добро решение. Ако имаш желание може да се запознаем и да станем прятели. toni1000@abv.bg



Тема Re: сродна душа [re: Mapиaнa]  
Автор пpиcъcтвaщa (отвреме-навреме)
Публикувано10.10.07 09:28



Здравей Марияна,

Аз много се съмнявам сексът да ти разреши алкохолния проблем.


Мисля, че много по-голяма полза ще имаш, ако прочетеш литературата на АА в сайта: , вместо да мислиш за сродни души, ама ти си знаеш де.

Гледай към слънцето и остави сянката да пада зад теб.

Редактирано от пpиcъcтвaщa на 10.10.07 09:29.



Тема Re: сродна душанови [re: дpyr]  
Автор OO7OO7 (откровен)
Публикувано10.10.07 11:02



На човек като теб университетски ми преееееееееподавателююю, не си струва и добър ден да каже човек. Съмнително е дали въобще си университетски преподавател, казано честно. По-скоро си мисля, че си един .... Та не виждаш ли бе ..., че момичето е само на 15 години. То е просто още дете, а ти му се слагаш, "приятел" искаш да й ставаш. Знаем ги такива "приятели". Ти по-скоро си от контингента, който всеизвестен център за борба с педофилите работи и то доста добре. Ще сигнализирам и дано да имам късмета да си се впускал от собствения си компютър. Или може би от университетския, споко и там ще те открием! Тогава ще те видим защо и къде се пъхаш? И няма да се поколебая, защото мразя такива гадове.

<P ID="edit"><FONT class="small"><EM>Редактирано от OO7OO7 на 10.10.07 11:03.</EM></FONT></P>

Редактирано от Lali на 10.10.07 11:28.



Тема Re: сродна душанови [re: пpиcъcтвaщa]  
Автор szalona_k (малката)
Публикувано10.10.07 22:29



Не съм много по-голяма от Марияна, но това което прочетох тук страшно много ме вбесява, защото много хора на нейната възраст мислят като нея - ако не пием, то поне безразборен секс да правим, изживяват се като бунтари, но докато се усетят, че този "бунт" вреди само на тях, ще е вече късно! Но вината не е само в децата - РОДИТЕЛИ, ВИЕ КЪДЕ СПИТЕ ТА НЕ ЗАБЕЛЯЗВАТЕ КАКВО СТАВА С ДЕЦАТА ВИ!

Всяка непълна истина е полуистина, а всяка полуистина е полулъжа.



Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.