Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:14 15.06.24 
Взаимопомощ
   >> Алкохолно зависими
* Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема а бенови  
Автор !!Фakличka!! (огън)
Публикувано27.09.07 04:46



е добре де аз пия през ден,е,не се напивам,ма си пия..и кво..алкохоличка ли съм??



Харесвам мечтите за бъдещето повече от историите за миналото

Тема Re: а бенови [re: !!Фakличka!!]  
Авторpuvpav (Нерегистриран)
Публикувано27.09.07 08:41



Радвай се на живота тогава





Тема Re: а бенови [re: !!Фakличka!!]  
Автор Пpиятeл_ka (минаващ)
Публикувано27.09.07 08:43



Едва ли някой тук може да ти каже дали си алкохоличка :) Предлагам ти да направиш теста, който е тук:


и да си отговориш сама. Ако излезе, че алкохолът е проблем за теб - пиши във форума, ние ще се опитаме да ти бъдем полезни :)



Тема Re: а бенови [re: Пpиятeл_ka]  
Автор atsem (selski)
Публикувано27.09.07 10:30



От този тест имам 10 от 12, Кибритче, и аз бях голяма работа около 8 год., Пиех си ракия като вода, продължавах танците след като много по-едри мъже бяха гу6нали тоал. чиния. И в един момент кефът свър6ва. По много противен начин. На които се съпротивлява6 дълго, тъпо, упорито, като дете, на което му казват да не бърка в контакта с тел, но то продължава, за6тото е много забавно как гърмят бу6оните (това е момент от моето детство). Наздраве!



Тема Re: а бе [re: !!Фakличka!!]  
Автор lvaylo (Master)
Публикувано27.09.07 10:42



И аз пукам през ден, понеже като се напукам (5 литра бира) ме боли глава на другия ден и не ми се пие, бягам по 3-4 км на ден, абе за сега не се чувствам акохолино, мога без акохол, за сега не треперя и нямам неистова нужда от алкохол, теста ме изкара редовен пияч или нещо такова, то тва май не беше теста , но както и да е

.... пия от 14-15 годишен (сега съм на 30), когато бях по малък пиех повече от сега....за сега се чувствам добре.. Наздраве

Редактирано от lvaylo на 27.09.07 10:44.



Тема Re: а бенови [re: !!Фakличka!!]  
Автор пpиcъcтвaщa (отвреме-навреме)
Публикувано27.09.07 14:37



е добре де аз пия през ден,е,не се напивам,ма си пия..и кво..алкохоличка ли съм??



Гледай към слънцето и остави сянката да пада зад теб.

Тема Re: а бенови [re: lvaylo]  
АвторOO7OO7 (Нерегистриран)
Публикувано28.09.07 08:44



Дали си изкарал теста незнам, не съм сигурен, че и честно отговаряш. Хайде изкарай един друг тест. Опитай се например 10 дне да не "пукаш" въобще твоите 5-6 бири, за да видош как ще се чувстваш. Тогава се обади. Искам да знаеш, а и сам го знаеш, че преобладаващото мнозинство от "пукащите" по 5-6 литра на ден или през ден бири никога не съзнават, че имат проблем, не си го признават, защото се заблуждават, че бирата... не е алкохол, безвредна била. Това не е вярно. За да се убедиш пробвай този тест.



Тема Re: а бенови [re: OO7OO7]  
Автор lvaylo (Master)
Публикувано28.09.07 22:45



Изкарвал съм по 7 дена без да пия, значи и 10 ще изкарам.
Не съм казал, че нямам проблем, но ако имам такъв, то той е малък, не се търкалям по улиците, не ми пречи на работата, в по голямата част от денонощието и през повечето време аз съм ТРЕЗВН, така съм от години, познавам истински алкохолици, които са ден и нощ пияни, аз НЕ СЪМ, като тях, и се надявам никога да не стана.
За теста ти сътм съгласен, сигурен съм, че ще издържа, но не казвам, че няма да ми се пиива






*Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.