Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:28 08.06.24 
Взаимопомощ
   >> Алкохолно зависими
*Кратък преглед

Тема Помощ, имам проблем със секса на алкохолна основанови  
АвторHyждaeщ ce (Нерегистриран)
Публикувано05.08.07 18:39



Имам проблем със секса. Като съм пиян, не мога да свърша,
ако не съм пиян пък,не мога да почна…



Тема Re: Помощ, имам проблем със секса на алкохолна основанови [re: Hyждaeщ ce]  
Автор(Нерегистриран)
Публикувано07.08.07 11:27



спри да пиеш



Тема Re: Помощ, имам проблем със секса на алкохолна основанови [re: Hyждaeщ ce]  
Автор Пpиятeл_ka (новак)
Публикувано07.08.07 18:21



Здравей, нуждаещ се!
Първо ще ти кажа нещо, което знаеш: алкохолът не е приятел на мъжката потентност.
За да върнеш силите си и вярата в себе си, трябва да се откажеш от алкохола. Това, което пишеш, е известно на повечето мъже в клуба и аз недоумявам, че те не се обаждат :) Но вие, мъжете, сте срамежливи, можем да го отдадем на това, нали?
Всъщност ако решиш в името на бъдещето си да се откажеш от алкохола - като допинг или като успокоително - ще има един период от време, в който организмът ти ще си спомня като как е без алкохол. Големината на този период е различна, индивидуална е. През това време е възможно да има известна сексуална дисфункция. Зависи колко далече си стигнал в зависимостта си от алкохола и какви са възстановителните сили на организма ти; ще имаш ли нужда от дезинтоксикация, колко бързо ще се нагодиш към нормалния начин на живот и не на последно място - колко го искаш. Но в резултат нормалното за теб желание и възможности в сексуалния смисъл ще се върнат - органинизмът ти е една много устойчива система, която желае да работи добре, не го забравяй :)
Напиши още нещо, дай ни повече информация - колко отдавна и по колко пиеш, на колко - приблизително - години си, дай възможност на момчетата тук да се включат :)
Чакаме те отново тук!



Тема проблема не с алкохола!нови [re: Пpиятeл_ka]  
Автор2-3Биpи (Нерегистриран)
Публикувано09.08.07 01:59



Причините са някакви други може да се консултира в другите клубове !

Най-важен е проблема ,че не може да започне там е разковничето.
А за да не може да свърши трябва доста да си е пиинал човека.

Препоръчвам пробно с нов по-привлекателен сексуален парньор да опита със и без алкохол дали резултатите са същите и тогава ще го мислим !



Тема Re: Помощ, имам проблем със секса на алкохолна основанови [re: Hyждaeщ ce]  
Авторtsipuro (Нерегистриран)
Публикувано13.08.07 17:32



сигурен ли си,че основата е алкохолна?Мен ме съмнява,че е друго,но в такъв случай си сбъркал клуба...



Тема Re: проблема не с алкохола!нови [re: 2-3Биpи]  
Автор(Нерегистриран)
Публикувано19.08.07 05:37



Ще се пробвам, благодаря ти за съвета, ако си навита аз съм на ceetah@dir.bg



Тема Re: Помощ, имам проблем със секса на алкохолна осннови [re: Пpиятeл_ka]  
Автор(Нерегистриран)
Публикувано25.08.07 15:49



Права си, но ми липсва смелост и съм много дървен, ако не пийна. Може би трябва да се консултирам със сексолог, ама къде?



Тема Re: проблема не с алкохола!нови [re: Aз]  
Автор2-3Биpи (Нерегистриран)
Публикувано27.08.07 21:32



Моля, да навита сьм много, така ме сьрби сливата, че ми идва да си я ударя с вретеното. Моят имейл е perverznata@gbg.bg





Тема Re: Помощ, имам проблем със секса на алкохолна осннови [re: tsipuro]  
Автор(Нерегистриран)
Публикувано27.08.07 21:33



В алкохола е, но ми липсва смелост. Като пийна пък работата става, но не мога да я довърша...



Тема Re: Помощ, имам проблем със секса на алкохолна осн [re: Aз]  
Автор Пpиятeл_ka (новак)
Публикувано28.08.07 10:50



Здравей отново!
Възможно е и сексолог да помогне, ако искаш говори с някой такъв. За съжаление не мога да ти дам име :( Все пак, ако намериш при кого да отидеш, необходимо е той да знае за проблема ти с алкохола. Моето мнение е, че ако не пиеш известно време (поне седмица), осводиш ума си от мисълта за сексуален проблем и опиташ в приятна обстановка, спокоен и с любима жена, ще се получи. Би могъл да се подготвиш и предварително с някой филм или просто с представи какво и как желаеш да направите, да създадеш съответната атмосфера, да се освободиш от всякакво негативно напрежение, а да заложиш на положителното ;) Довери се на чувствата си и на желанието си :) Мисля, че всеки наш проблем започва в ума ни и затова е важно там да поддържаме съответната хигиена :) и нагласи. Ако искаш, изтегли си и гледай филма "The Sеcret" - възможно е да ти допадне идеята в него.
А за да спеш пиенето, необходима е смелост, да... но дали като си помислиш в какво би се превърнал, ако продължиш, няма да решиш, че я имаш?
Убедена съм, че имаш всичко, което ти трябва :)




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.