Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:00 14.06.24 
Взаимопомощ
   >> Алкохолно зависими
*Кратък преглед

Тема Kolko MNOGO sam vi blagodarenнови  
АвторS ot Boston (Нерегистриран)
Публикувано01.08.07 08:32




Eto - fakt e - ima AA v moiata rodna strana!
Mnogo sam razvalnuvan. Sarceto mi, dushata mi prelivat ot shtastie, uverenost i lubov!
Zhiveia v USA i sam v AA ot tri godini, trezven ot 4 meseca.
Skoro mozhe da se zavarna v BG zavinagi i sam zagrizhen osobeno mnogo za trezvenostta si.
Mnogo shte mi bade milo da si pogovoria s Balgarin alkoholik, da obmenim opit i nadezhda....
Imam dostap do Internet edin pat dnevno, da si proveria poshtata. Namiram se v blizost do Boston, Massachusetts.
S.


Ne zabraviai - Nai-loshoto v tvoeto badeshte veche e v minaloto ti, nikoga ne triabva da piesh otnovo!



Тема Re: Kolko MNOGO sam vi blagodarenнови [re: S ot Boston]  
Автор LaliМодератор (пристрастен)
Публикувано01.08.07 09:51



Пиши на кирилица, ако имаш време да се научиш, с КРЕДОР. Ако времето ти е ограничено ще направия компромис само за теб.
Когато пишеш мнение горе в дясно излиза едно синьо бутонче EN, смени го на червено ВР.
Поздравления за четирите месеца!





Тема Re: Kolko MNOGO sam vi blagodaren [re: S ot Boston]  
Автор OO7OO7 (откровен)
Публикувано01.08.07 10:08



Здравей S ot Boston!
Вече ти писах и се радвам наистина от твоята поява. Няма да се впускам да давам информация за нашия форум, защото виждам, че знаеш за него. Нашите хора тук ще ти пояснят, ако се наложи. Радвам се, че си загрижен за твоето трезвеене. Аз също. Правя го засега успешно малко повече от три месеца. дори ти завиждам, че си по-напред от мен. вината си е моя, защото се осъзнах по-късно. Е, по-добре късно- отколкото никога. За мен, а и не само за мен ще е удоволствие да си говорим, да се опознаем. Интересно ще ми бъде, ако желаеш разбира се, да споделиш своята история, своя опит. Ако искаш с удоволствие ще споделя своя опит. Как го правиш, как протичат вашите сбирки?
Приеми моите поздрави и пожелания за трезв ден! Добре дошъл



Тема Re: Kolko MNOGO sam vi blagodarenнови [re: S ot Boston]  
Автор Aня (ентусиаст)
Публикувано01.08.07 11:44



Здравей Стефане!
Радвам се че си ни намерил. Добре дошъл!


И позраеления за четирите ти трезвени месеца.
Поне този един път дневно - бъди тук с нас.
Кога мислиш да се връщаш в БГ? А там от кой град си? Питам не от просто любопитство, а да разбера, дали ти предстои да се включиш в някоя от съществуващите групи на АА, или да създадеш нова!



Тема Re: Kolko MNOGO sam vi blagodarenнови [re: Aня]  
АвторS ot Boston (Нерегистриран)
Публикувано02.08.07 01:26



Zdraveite, zasega shte bada izkluchitelno kratak, imam bukvalno 3 minuti. Obeshtavam vi che shte se naucha na BP (Kredor) i se izviniavam za neudobstvoto.
Zhiveia blizo do Boston. Chlen sam na 3 grupi, ne samo edna. Naskoro hodihme na "Commitment" - govorihme ot podium pred po-veche ot 250 Alkoholici. Kakvo useshtane!!!
Znam che moga da pomogna sam na sebe si i pone da "posadia semeto" na nadezhdata, pone v edna srodna dusha. Tova mi e celta - edin vid 12-a stapka, na ezhedneven bazis...
Hodia na speakers meetings, na discussions, a sashto i na Big Book Step Study. Sponsorat mi e imenno 12 Step study..... Toi se e poznaval lichno s Bill W.
Molia izvinete me za angliiskite termini, no sam pod naprezhenie i ne moga da sam po-iasen v momenta.
Shte se poiavia tuk okolo 7 sutrinta BG vreme, togava shte bada po-podroben, mozhe i istoriata si da razkazha....
Do togava, do skoro
P.S. dali e dobra ideia da si napisha emaila tuk?

One day at a time.



Тема Re: Kolko MNOGO sam vi blagodarenнови [re: S ot Boston]  
Автор LaliМодератор (пристрастен)
Публикувано02.08.07 08:28



Можеш да си напишеш и-мейла.



Тема НОВО!нови [re: S ot Boston]  
Автор EasyDoeslt (непознат )
Публикувано02.08.07 09:16



EasyDoesIt = S ot Boston
Току-що се регистрирах и сега свиквам с Българската Фонетична клавиатура (иде ми да иа хварлиа през прозореца)


Ето ви един пример на типичен алкохолик (Alkie) - ако не е по мойата, ито ВЕДНАГА на момента, не ме сдържа!
Какво да ви кажа - и аз участвам във филми и режисьорите се смениат постоянно и епизодите започват да се редят един подир друг....
Доре дошли в ЛА ЛА ЛАНД!
Втакива критични моменти сам напълно, е почти напълно убеден че заслужавам едно, само едно, ПОНЕ ЕДНО....
И тогава "влизат" в сила инструментите на Програмата.... Моят спонсор казва така: "Вдигни телефона ПЪРВО! Ако ме убедиш, че точно в този момент е рационално да използваш, аз купувам пиенето!!! "

Споделям ви тези тежки моменти които са ми до болка познати, за да се идентифицирам. Те са общо взето два основни типа -
1. Момент на ЕУФОРИЯ - тогава, когато след 5-6 еспресота на екс си казвам "Искам още! ДАИТЕ ОЩЕ, това не е достатачно!"
2. Момент на самосажаление - ще си позволиа цитат на Англииски -
" Poor me, poor me, POOR ME ANOTHER ONE!"

E, какво мислите по тези разсаждения не една бедна, страдаща от инсомния глава?

Ваш С



Тема Re: НОВО!нови [re: EasyDoeslt]  
Автор girasole (усмихната)
Публикувано02.08.07 15:23



Добре дошел!
Радвам се, че си сред нас и че ако дойдеш в България, вече ще знаеш че е безопасно за теб. Че тук може не само да не пиеш, но и да намериш себеподобнии да живееш пълноценен живот.
Надявам се да споделяш тук своята "вяра, сила и надежда". И да науча нещо от теб.


Усмихни се, има изход!




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.