Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:50 03.06.24 
Взаимопомощ
   >> Алкохолно зависими
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Малко, но от сърце!нови  
Авторaлkoxoлиk (Нерегистриран)
Публикувано12.07.07 14:34



Днес тотално спрях алкохола, засега са минали само два часа, но решението ми е окончателно.
Драмата е в самите нас - винаги си търсим оправдания, за да пием.
Знам много добре какво е в първите три дена. Стискайте палци скоро да мога да се движа и да дойда при Вас.
Разбира се, пия и лекарства.


"Казах си. Господи - който и да си, ако въобще те има. Помогни ми този път да е окончателен или просто си ме прибери. Не желая да живея като пропаднал алкохолик. "


Стискайте ми палци, приятели - и доскоро на срещите!





Тема Re: Малко, но от сърце!нови [re: aлkoxoлиk]  
АвторNezavisima (Нерегистриран)
Публикувано12.07.07 14:49



Чудесно решение,браво! Няма значение -2 часа-2...а по-добре ли щеше да си пил през тези 2 часа.Не мисли колко ще ти е трудно утре или след 2 дена.Мисли,че днес няма да пиеш и толкова! Успех,стискам палци!

Незнам дали този път ще успееш, но не ти пречи да опиташ! Дейставай! Чети и пиши тук-помага много! Всички сме с теб,сигурна съм!



Тема Re: Малко, но от сърце!нови [re: aлkoxoлиk]  
Автор val999 (мъдър кат тиква)
Публикувано12.07.07 14:51



Стискам палци с пълна сила! Само не се заричай за това нещо. Не мисли за спирането изобщо и завинаги. Като дойде завинагито тогава ще го мислиш. Сега плана е да не пиеш днес. Само днес! После ти ще си решаваш. Ако дойдеш на сбирка без да си пил поне 2-3 дена преди това е много по-добре отколкото да дойдеш пил. Или пийнал. Усещането ще е различно. Знам че ще ти е много гадно през следващите няколко дни и нощи. Но пък после ще видиш, че си е заслужавало всичката гадост, треперенето и чуденето дали ще оживееш

.

Пиши тук за всичко през тези дни. Знаеш, че те разбираме. Всеки тук е минал през това. Така ще е по-поносимо за теб.



Тема Re: Малко, но от сърце!нови [re: aлkoxoлиk]  
Автор Aня (член)
Публикувано12.07.07 14:58



Дръж се приятелю, стискам ти палци!
Послуаш Вал - за едно “днес” винаги ще можем да намерим още малко сили, дори ако става много трудно.
А нали всяко едно “завинаги” се състои от поредница Днешни Дни.
Започни от Днес. И утре ще е Днес...
С теб сме!





Тема Re: Малко, но от сърце!нови [re: aлkoxoлиk]  
Автор Eми® (Ентусиастка!)
Публикувано12.07.07 15:22



Браво за решението!

Най-важното е, че си ОСЪЗНАЛ проблема.
Първата крачка за спиране вече си направил.
Стискам ти палци да успееш!



Тема Re: Малко, но от сърце!нови [re: aлkoxoлиk]  
Автор Пpиятeл_ka (новак)
Публикувано12.07.07 18:08



Подкрепям постингите на другите преди мен.
Но все пак не казвай "никога" и "тотално" - което не пречи да си го мислиш, даже напротив - мисли го и си го повтаряй, но по-скоро във варианта "Вече ще бъда независим от алкохола!" - така ще имаш позитивна мисъл, която ще те зарежда със сила :)
Пожелавам ти окончателно ;) да бъдеш себе си!



Тема Re: Малко, но от сърце!нови [re: Пpиятeл_ka]  
Автор LaliМодератор (пристрастен)
Публикувано12.07.07 18:26



Успех и пиши.





Тема Re: Малко, но от сърце!нови [re: Lali]  
Автор girasole (усмихната)
Публикувано12.07.07 19:24



Стискам ти палци заедно с всички останали! Вече си взел това решение, остава само да го направиш. Час по час и ще ти се събере цял един ден в трезвост. Никак не е малко, още повече че е осъзнато, и че ТИ си взел това решение.
Успех!


Усмихни се, има изход!



Тема Re: Малко, но от сърце!нови [re: girasole]  
Автор _koko (минаващ)
Публикувано12.07.07 20:10



Поздравления за решението ти и от мен!



Стискам ти палци.




Успех !



Тема Re: Малко, но от сърце!нови [re: aлkoxoлиk]  
Автор Xapakиpи (непознат )
Публикувано13.07.07 06:58



Минаха няколко пъти по два часа, дано си успял, приятелю. Пиши всеки път, когато можеш да се дотътриш до компютъра. Тук сме и не само ти стискаме палци, но сме готови и да те подкрепяме по всякакъв начин.
Този фатален ден ти подарява една прекрасна възможност да оставиш всичко фатално за теб в миналато и да започнеш всичко отначало.
Не пий само днес!
А Той не желае да те прибира, повярвай ми, Той само чака да Му дадеш възможност да ти помогне.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.