Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:05 01.06.24 
Взаимопомощ
   >> Алкохолно зависими
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема псевдо-зависимостнови  
Автор p_s (непознат)
Публикувано14.07.07 16:47



Лошо, приятели!Докато нямах възможност да пиша и чета тук, не си мислех за алкохол!А като вляза тук и си припомням всички акохолни и изживявания..те стават много цветни и ИЗКУШАВАЩИ за мен!Дали някой се е чувствал така??
Искам да остана трезва днес,...само днес...а има толкова мнооого време...



Тема Re: псевдо-зависимостнови [re: p_s]  
Автор LaliМодератор (пристрастен)
Публикувано14.07.07 16:48



Поли, искаш ли да мислиш час по час.
Ето сега е 17 часа. Значи обещаваш да останеш трезва до 18 часа. После ще мислим.



Тема Re: псевдо-зависимостнови [re: Lali]  
Автор p_s (непознат)
Публикувано14.07.07 16:55



Еи, Лали, знаеш ли колко си ми близка, замествш сестрата, която сега е щастлива и забрави за мен...Благодаря ти, няма да пия поне 1 час...



Тема Re: псевдо-зависимостнови [re: p_s]  
Автор LaliМодератор (пристрастен)
Публикувано14.07.07 17:03



Не забравяй обещанието си.


Аз пък забравям за тези, които са щастливи, някак си ме привличат хората, които са в труден период от живота си. Като преминат този период и някак губя интерес, пък те искат да са ми приятели. Странна работа.
Не се сърди на сестра си, тя сигурно не знае колко ти е трудно.
Или може би си пази силите си, когато ще ти е по-трудно.
Имаш ли някакво занимание, нещо за което да мислиш.
Аз като съм тъжна и отчаяна гледам филми до припадък, просто филм след филм, свалям с торентите и гледам, гледам. Когато съм спокойна и радостна не поглеждам филм. На мен ми помага. Трябва и ти да си намериш занимание.
Между другото сега има един филм - "Предай нататък", мен много ме впечатли, става въпрос за алкохолици, но идеята на филма е друга.

Редактирано от Lali на 14.07.07 17:06.



Тема Re: псевдо-зависимостнови [re: Lali]  
Автор p_s (непознат)
Публикувано14.07.07 17:18



Мила моя, не търси истината във филмите, всичко е ОКОЛО истината и ти го знаеш!Всеки филм или история е около истината, за съжаление!И винaги идва the happy end!In the real life the things are different!If U want to get anything, the first thing is that you give.. the things r related giving & waiting 4 the respond...if u r deserved 2 the respond..of any one or any where!Any way!
A sorber day 2 everyone!



Тема Re: псевдо-зависимост [re: p_s]  
Автор LaliМодератор (пристрастен)
Публикувано14.07.07 17:57



Не търся истината във филмите, просто времето да мине, когато е ужасяващо трудно.
И "Предай нататък" не е с хепи енд.
Мина един час? Издържа ли?



Тема Re: псевдо-зависимостнови [re: p_s]  
Автор Eми® (Ентусиастка!)
Публикувано14.07.07 18:36



Здравей Поли!

Сега се прибирам.
Уж добре започна днешния ми ден, събудих се в прекрасно настроение, а сега съм бясна.

Отдавна не ми се беше случвало да се изнервя така. Видях се с бившия ми мъж и се изпокарахме за някаква глупост. Пълна идиотщина. Яд ме е, че допуснах да се разгневя и си изпуснах нервите. Чак треперя в момента, като си помисля за караницата. А трябваше да си мълча, да си повтарям на ум молитвата за смирение, да броя до 100 и обратно, да изчакам търпеливо да отшуми недоразумението в създалата се ситуация, за да предотвратя обидите и упреците.

Довечера ще гледам филма, за който Лали писа по-горе. Сега го пуснах да се тегли. Не ми се мисли за нищо в момента, знам че трябва да мине време за да се успокоя, да си възвърна равновесието.
А когато пиша тук, мислите за алкохол се изпаряват. На мен ми помага да оставам трезва.

Редактирано от Eми® на 14.07.07 18:43.



Тема Re: псевдо-зависимостнови [re: Lali]  
Автор p_s (непознат)
Публикувано14.07.07 19:32



Аз съм някакво псевдо пиещо, псевдо депресирано изобщо...НЕЩО ПСЕВДО/както казваше моя психиатър/, нищо у теб няма точно определено, ти се лашкаш между думите на другите за теб и самата истина!!Вие дали сте губили така самоличност?Емс, ти?Лалс, ти?Аз се влияя, мога да не пия с месеци, ако някой приятел не ми напомни, че сам алкохоличка??Коя съм аз??И аз не знам..



Тема Re: псевдо-зависимостнови [re: p_s]  
Автор LaliМодератор (пристрастен)
Публикувано14.07.07 19:39



Ех, Поли, и аз се губя понякога, рядко, но се губя. И се питам къде съм и коя съм, правилно ли е всичко, което искам.
Но не си позволявам да се депресирам, защото знам, че няма кой да ме измъкне, разумът ми трябва, за да оцелея.

Редактирано от Lali на 14.07.07 19:40.



Тема Re: псевдо-зависимостнови [re: Lali]  
Автор p_s (непознат)
Публикувано14.07.07 19:59



И как боли, когато наЙ-близкия ти човек е обсебен, и не може и не иска вече да те слуша..за твоите проблеми, защото си бил егоист цял живот и не си си позволил да чуеш неговите болежки...ох токова ИСКАМ ДА ВЪРНА ЧАСОВНИКА НАЗАД..искам си живота, искам си здравето, искам да съм като всички други...но знам, че не мога, прекрачила съм прага на зависимостта..
ТРЕЗВ ДЕН НА ВСИЧКИ!!




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.