Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:18 31.05.24 
Взаимопомощ
   >> Алкохолно зависими
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема Пропуках фронта!  
Автор p_s (непознат)
Публикувано26.06.07 07:41



Драги мои, аз вчера пропих, след като не бях пила от Велкден! Нямам обяснение, не се оправдавам, просто ми писна да ме боли. Физическата болка е нещо ужасно, понеже си знам слабите места, бях сигурна, че това ще се случи, просто беше въпрос на време..Съжалявам, но е истина, аз съм бита кауза....Желая ви лек ден....И се пазете...



Тема Re: Пропуках фронта!нови [re: p_s]  
АвторCoня (Нерегистриран)
Публикувано26.06.07 07:58



Не бързай да се нари4аш бита кауза, Поли

.
Не е лесно да се държим във възстановяване. След като един път си докосната от Програмата, едно подхлъзване може да бъде един силен опит, който да провоцира СТРИКТНО работене и прилагане на Стъпките....Може да стане една здрава основа на успешно възстановяване. Вси4ко зависи от теб, най важното направи: призна си 4естно, поиска помощ.. Не бързай да си посипваш главата с пепел... ДНЕС не пий.. В4ера беше в4ера... Но ДНЕС не посягай. Пиши тук и 4ети....
24 4аса за вси4ки нас



Тема Re: Пропуках фронта!нови [re: p_s]  
Автор LaliМодератор (пристрастен)
Публикувано26.06.07 08:02



Ще успееш Р_s, сигурна съм. Какво толкова се е случило, един път, ето имаш сила да си прзинаеш, значи ще успееш.
Важното е да спреш, да не пиеш днес, да говориш за това, тук ще ти помогнат.
Вярвам ти.



Тема Re: Пропуках фронта!нови [re: Coня]  
Автор p_s (непознат)
Публикувано26.06.07 09:45



Не си мислех, че някой ще отговори на поста ми, защото аз макар четейки ви всеки ден се въздържам от коментари, просто моите проблеми не са само сързани с алкохолизма,пък и не съм толкова популярна в този клуб. Аз съм физически болна, инвалид, с променена психика/когато постоянно те боли, не можеш да мислиш нормално, за нищо друго освен да се отървеш от болката, в чисто физически аспект/. Сега ми е гузно, че предадох доверието на girasole, която беше до мен в трезвите ми дни!Е както и да е!!Благодаря ви за вниманието!Лек и трезв ден на всички!



Тема Re: Пропуках фронта!нови [re: p_s]  
Автор girasole (усмихната)
Публикувано26.06.07 11:00



Ей, не се предавай! И вчера говорихме по този въпрос. НЕ СИ предала ничие доверие. Аз продължавам да вяврам в теб, и съм сигурна че не само аз. Знам, че не е лесно да се откажеш, на мен ми трябваха около 10 години.


Най-лесно е да те осъдя, да махна с ръка и да реша, че "не ставаш". Но самото това мое предположение(само мое, така че няма нищо общо с теб) наранява, обезсърчава и е съвсем безсмислено. Няма да ти помогне, нито пък на мен.
По-скоро ще ти кажа: "Станалото- станало, не се връщай днес назад. Само може да се обърнеш за една проста равносметка, да прецениш дали чашата, към която си посегнала, е оправила нещо. Мъъъъничко нещо?"
Само за миг обаче, не повече. Защото за днес те чака много работа - цял един ден, за да го изживееш както ти решиш. Твоят ден в твоя живот.

Усмихни се, има изход!

Редактирано от girasole на 26.06.07 11:03.



Тема Re: Пропуках фронта!нови [re: Lali]  
Авторkiril (Нерегистриран)
Публикувано26.06.07 12:19



Kuraj, sila i kasmet ti pojelavam nai iskrenno v tejkata ti borba s alkohola i jivota izobshto! Koito ne se e danil, ne vednaj, a desetki pati, o4eidno nyama kakvo da tarsi tuk izob6to! Siguren sam, 4e mnogo hora te razbirat i stradat za teb, kakto az, vapreki, 4e ne te poznavam. Pii hap4eta za bolkata, vsi4ko drugo, no ne alkohol!S nai- dobri 4uvstva...



Тема Re: Пропуках фронта!нови [re: kiril]  
Автор LaliМодератор (пристрастен)
Публикувано26.06.07 12:30



Кирил, пиши на кирилица.



Тема izvinyavam seнови [re: Lali]  
АвторKiril (Нерегистриран)
Публикувано26.06.07 13:59



sujalyavam, 4e nyamam kirilica, naistina tryabva da si instaliram...



Тема Re: Пропуках фронта!нови [re: p_s]  
АвторOO7OO7 (Нерегистриран)
Публикувано26.06.07 13:59



Здравей P_S,
И аз мисля като другите. Сигуре.н съм, че ще успееш. Няма безгрешен човек. Всеки греши. Лично аз много пъти. Хей, нали с теб сме родени на една и съща дата - типични близнаци. Няма и не трябва да се предаваме така лесно. Ще се "биеш" докрай и съм убеден напълно, че ще успееш. С теб съм, а днес - трябва просто да спреш. Знам, че ще го направиш.



Тема Re: Пропуках фронта!нови [re: p_s]  
Автор val999 (минаващ)
Публикувано26.06.07 16:56



Здрасти p_s, от тия жеги и на ми е супер тъпо. И нервно. Много нервно. Явно времето влия върху нас по най-лошия начин. И на мен няколко пъти ми минават мисли за алкохол, но слава Богу не посягам засега. В такива моменти си спомням всичко, което съм научил от програмата и сбирките на АА и това ме спасява. Ти си направила лошото, но ако можеш опитай се сега да приложиш простите правила на АА. Няма да пиеш само днес. Утре ще си решиш. И също знаеш, че и да пиеш няма да си решиш проблемите. Напротив. Ще добавиш още. Пиши тук за всичко. Заедно ни е по-лесно.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.