Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:31 03.06.24 
Взаимопомощ
   >> Алкохолно зависими
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Размисъл за днес!нови  
Авторaлkи (Нерегистриран)
Публикувано25.06.07 03:14



Найстина ли ви е безразлично, за чувството на новодошъл събрат получил тази белешка, на която йош по зверси се отблагодарили за нейната добронасоченост, за което съм сигурен да е подсадимо!!!

Какво ти е положението? Ама ти да ти кажа просто се лигавиш. Ти си една лигава пияна кучка, която се мисли за интересна. Ама да ти кажа хич не си ентересна, а жалка. Хайде спомниси само колко, колко ме лъга , че идваш...
Стига ......, крайна време е да си искрена. Иначе защо го правиш?
Иначе ако продължаваш така си мъртва. А х да му се не види, стегни се момиче. Кеаква кучка си кажи - от тези които искак спасение или от тези които се правят на интересни- идват от ...... и си мислят, че са рарижанки. Не те искам да си менте парижанка, ама не де, аман от парижанки.
Хайде тегни се! нека не забравяме че многоъважаемият си е болен човек и затова и не обръщах внимание до вчера когато мина в настъпление ....Не стига че ме обижда ами и лъжкиня иска да ме изкара....Това е типично...




Тема Re: Размисъл за днес!нови [re: aлkи]  
Авториннa (Нерегистриран)
Публикувано25.06.07 04:06



Не ми казвай 4е интелектуалецът 007 го е написал тов а Лали го е Защитила .НЕВЕРЯТНО АКО Е ИСТИНА .Дали няма да цензурира и това?

ДЕМОКРАЦИЯ МОЙ $ОВЕК Помниш ли Криворазбраната цивилизация Не питам Лали защото за нея това не озна4ава нищо_ била е бебе А сега е взела да цензурира Пак питам кой пставя млади хора на такава отговорна работа .Дали и аз няма да бъда цензурирана?



Тема Re: Размисъл за днес!нови [re: иннa]  
Авториннa (Нерегистриран)
Публикувано25.06.07 04:30



И искам да допълня 4е винаги съм била аполити4на никога ама никога не съм се занимавала с политика.У4их си имах 6 по вси4ко за да у4а медицина и сега откривам 4е съм била излъгана 4е под носа ми са се вършели без4естия .Та аз се борех за живота на деца а те са ги убивали защото майките не са искали да сменят имената им.И това не съм го знаела заради цензура и няма да позволя това да се повтори ,колкото да е неприятно за Лали .Може би тя е добро моми4е но от добри моми4ета е пълен светът.Няма право да цензурира страданията на хората



Тема Re: Размисъл за днес!нови [re: иннa]  
Авторaлkи (Нерегистриран)
Публикувано25.06.07 04:37



Не знам дали Лали го защитява, но всеки един във форума на Алкохолно зависими, дето е скокнал срещу мен го прави!!!





Тема Re: Размисъл за днес!нови [re: aлkи]  
Авториннa (Нерегистриран)
Публикувано25.06.07 04:46



Аз съм много праволинейна може и да греша ,но който прикрива това озна4ава 4е защитава или е наивен ,а това в слу4ай на модератор е още по лошо Та избери кое е по добро защото аз не мога



Тема Re: Размисъл за днес!нови [re: иннa]  
Авторaлkи (Нерегистриран)
Публикувано25.06.07 04:59



И искам да допълня 4е винаги съм била аполити4на никога ама никога не съм се занимавала с политика.У4их си имах 6 по вси4ко за да у4а медицина и сега откривам 4е съм била излъгана 4е под носа ми са се вършели без4естия .Та аз се борех за живота на деца а те са ги убивали защото майките не са искали да сменят имената им.

А може би точно за туй, повечето имат чувство да излъчвам негативна реакция, защото не съм лицемер, който лесно полага гръб и се преструва, че всичко е ОК, когато боклука е заметен под килима!

ПП: Между другото, до ден днешен ме боли за тези убити деца, и насилствено сменяне на имената, та дай да не слагаме масло в огъня, щот сме сухи кът барут, и от една искрица всичко ще полети по дяволите. Затуй е програмата на АА, а и целта на форума на взаймопощ не е место да се замерваме с недостатъците си, но чрез пример да покажем за тяхното преодоволяване!





Тема Re: Размисъл за днес!нови [re: aлkи]  
Авторinna (Нерегистриран)
Публикувано25.06.07 05:46



Аз само говоря за цензура а това не е пример за никого.Виждаш ли ти си знаел за тези деца а аз го нау4их 4ак днес колко години са минали ?Та за това ми е думата никога цензура никога.Колкотото и да му е мъ4но и неприятно на когото и да е било .Може би утре вси4ко това ще бъде изтрито



Тема Re: Размисъл за днес!нови [re: inna]  
Авторaлkи (Нерегистриран)
Публикувано25.06.07 05:54



Виждаш ли ти си знаел за тези деца а аз го нау4их 4ак днес колко години са минали ?

Не само дето зная, но аз съм едно от тези деца!!!





Тема Re: Размисъл за днес!нови [re: aлkи]  
Автор Lodez (непознат)
Публикувано25.06.07 06:14



Хей Здравейте Камаради,аз пък гледам да не изпускам Еньово -Самодивската зора ...имам си разни смоли и билки в къщи и си говоря със самодиви или паралелни същества ...разбира се вчера ме мързя да изляза и хоп недолюбената ми съседка срещнах на стълбите и помирисах еньовчето и а тя взе че ми даде за всички дето мисля по едно и три домашни яайца та си стана и съвсем невероятно нали на този ден размисъла е кое е първо яйцето или пиленцето...та Еньов ден по моя календар с прецесиите е днес така че да сте живи здрави ,успешнио и никога въображението и здравословната откаченост да не ви напуска....благодаря ви ,а бонусът си е за мен че си ви обичам......





Тема Re: Размисъл за днес!нови [re: inna]  
Авторaлkи (Нерегистриран)
Публикувано25.06.07 06:16



През 1974 година, кандидатствах в гимназията на Олимпииски надежди в Хасково, каде бе очевидно на всеки да съм един от най-добрите кандидати. Въпреки че бях в категорията на 68 кг., мен ме поставиха на изпит в много по-тежка категория, с надежда да изгубя мачът по борба, за което всъщност кандидатствах на пъро място. Обаче, въпреки всичките им усилия на провокация, аз успях да съм над всички във всичките ми изпити по спор!

Мо све пак, накрая ми теглиха дуспата, чисто и просто защото имах турско име. Тъй че скъпа Инна, по този начин те може би физически не го направиха, но духом ме убиха, за което съм сигурен, че после туй почнах да дивея, да пия без мярка, и да чакам в първия ми отдаден шанс, да се махна от тогавашната проклета България!!!

ПП: В Златоград, още от детската градина ме зная с името Йошко, но незнам защо не бе официялно, а в акта за раждане имах турско име. Всъщност преди 10 години се кръстих в църква, но не насила, а защото го почувствах в сърцето си, и го направих - вярвайки да е Божията воля и че Бог го иска от мен!!!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.