Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:11 13.06.24 
Взаимопомощ
   >> Алкохолно зависими
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Моята усмивка днеснови  
Автор LaliМодератор (пристрастен)
Публикувано24.06.07 12:34



Тази сутрин се събудих свободна, свободна, свободна от огромен товар, който влачех дълго време.
Отидох рано сутринта в парка, с кучето и съпруга ми, седяхме на сенчеста пейка, пиехме кафе, целувахме се, говорехме за обикновени неща, държахме се за ръце, усмихвахме се един на друг, както и на света около нас.
Тишина, зелена трева, свежест, спокойствие.
Почувствахме се добре, спокойни, благодарни за обичта ни един към друг.
Колко малко му трябвало на човек да е щастлив?

Това беше моята усмивка днес.
А твоята?

Редактирано от Lali на 24.06.07 12:47.



Тема Re: Моята усмивка днеснови [re: Lali]  
Автор Eми® (Ентусиастка!)
Публикувано24.06.07 13:56



Днес се събудих в добро настроение, спокойна и уверена. Усмихнах се на дъщеря ми, прегърнахме се и се целунахме. После отидох на работа. Колко малко му трябва на човек за да бъде доволен и щастлив... Радвам се, че съм здрава, че имам прекрасно момиченце, добра работа. И съм благодарна за всичко това.





Тема Re: Моята усмивка днес [re: Lali]  
Автор _koko (минаващ)
Публикувано24.06.07 14:00



Трябват ни 43 мускула,за да се намусим и 17 за да се усмихнем.
Защо да се морим толкова?!




Когато усетя усмивката на лицето си, знам, че всичко е наред.
Лали, благодаря ти за усмихнатата тема!
Има една песничка, която винаги ме връща в детството и не мога да не я


Настоящето е това,което минава неусетно покрай нас,докато премисляме миналото и се тревожим за бъдещето.

Усмихнат ден на всички!






Тема Re: Моята усмивка днеснови [re: _koko]  
Авторinna (Нерегистриран)
Публикувано24.06.07 15:06



Благодаря ти за усмивката която изгря и на моето лице като 4ух песента от детството Наистина имах нужда да се усмихна





Тема Re: Моята усмивка днеснови [re: Lali]  
Автор Aня (член)
Публикувано24.06.07 16:41



Благодаря ти Лали.
Тъкмо се връщам от работа. Бяхме съучастници в едно масово културно мероприятие по случай започване на лятото и ваканцията, в един огромен красив парк... Изкарахме с колегите една тежка и интензивна година и няколко подобни мероприятия през последните два месеца, нямахме свободен уикенд отдавна; чувствах се уморена и отивах без желание, само по задължение...
Дойдоха и нашите деца, един час безспирно танцуваха на голяма сцена в парка, събраха сумати аплодисменти. Поне половина от тях са деца на алкохолици или от други дисфункционални семейства. Гледах ги как сияят, как всяко тяхно движение е препълнено с радост. И забравих за умората, усетих една тиха спокойна радост, че все пак успяхме да свършим нещо добро. Цялата тази година, която сутрин усещах на плещите си като тежък товар, изведнъж я видях като поредица красиви, пълноценни дни, които носят Смисъл на живота. Усетих че и колегите се чувстват по същия начин, усетих че сме близки един на друг, че заедно какво ли не можем да постигнем още... Щастието на работохолик?...


Но сега съм се прибрала вече и съм щастлива, че мога да прекарам остатъка от деня с най-близките ми хора.



Тема Re: Моята усмивка днеснови [re: Lali]  
Автор girasole (усмихната)
Публикувано24.06.07 20:56



Днес имах много уморителен ден в работата, така че усмивките ми не бяха много. Когато се прибрах, кучето на съседите отново беше избягало в нас, което ме разсмя и натъжи едновременно. След две минути умуване над това, защо хората вземат нещо което всъщност не искат, я нахраних, почесах я зад двете уши и се прибрах. Съпругът ми беше излязъл за нощна смяна, но ме чакаше сервирана вечеря и букет виртуални цветя когато седнах на компютъра. Сега съм сама, слушам Яни, благодарна съм че пия портокалов сок, че съм си у дома, и че вечерта едва започва. Това са моите малки усмивки днес.


Усмихни се, има изход!



Тема Re: Моята усмивка днеснови [re: Lali]  
АвторCoня (Нерегистриран)
Публикувано26.06.07 07:29




В на4алото на месеца, на 9.06 срещнах във форума едно моми4е, което написа, 4е не разбира защо хората се усмихват и каза,4е истинското му аз е меланхолия. Запо4нахме да си пишем... Налагаше и се да замине.. Сега отворих пощата си, имам писмо от нея (последното беше отпреди 5 дена). Добре е,от 2 дена НЕ ПИЕ И ми пише с усмивка...
Как да не засияе и на моето лице усмивка?

Усмихнат ден и за вас.
Още 24 4аса за вси4ки нас и нека Силата да ни води



Тема Re: Моята усмивка днес [re: Coня]  
Автор girasole (усмихната)
Публикувано26.06.07 07:57



Днес съм си у дома и имам повече време да обърна внимание на семейството си. Пиеме кафе с моя съпруг, когато чувам тракане на щъркели. Чувала съм го и друг път, но не съм вдигала поглед за да видя какво точно правят.
"Какво правят?" питам.
"Карат се?" отговаря с въпрос съпругът ми.
Вглеждам се по-внимателно, и виждам как се накланят един към друг, тракат с клюнове, спират, докосват се с тях. . . ей, целуват се! Навеждат главите си толкова назад, че докосват гърбовете си. И после всичко отначало.
Гледам като омагъосана, красиво е, невероятно е, аз наблюдавам общуване между щъркели. Тогава ми минава през ум, че те се ОБИЧАТ. Гнездото им е наблизо и в него има три малки. Така че ако става въпрос само за продължение на рода, то вече е направено и ако е само това, защо ли си губят времето с този танц? Но те продължават да си "говорят", да ходят на разходка(да летят?) и да се целуват. Значи има още нещо!
Отлитат, а аз ,"заразена" от техния пример, целувам съпруга си и си обещавам днес да има ЛЮБОВ и ОБЩУВАНЕ между нас. Като при щъркелите.


Усмихни се, има изход!



Тема Re: Моята усмивка днес [re: Coня]  
Автор LaliМодератор (пристрастен)
Публикувано26.06.07 08:04



Хехехе, помня я Меланхолия.
Моята усмивка е днес за нея, предай и.





Тема Re: Моята усмивка днес [re: Lali]  
АвторHeзaвиcимa (Нерегистриран)
Публикувано28.06.07 01:18



Много хубава тема-поздравления,Лали! Аз се усмихнах днес-бях на Охридското езеро-нищо особено-езеро като езеро,но се разхождах с любим човек по крайбрежната улица, имаше много светлини,беше красиво-виждаше се Самоилувата крепост в светлини и отражението на Луната в езерото-беше като нарисувано,приказно.И всички тия хора наоколо....усмихнах се-бях щастлива.Всички имаме право на късче щастие,нали? Защото щастието не е дългосрочно състояние на духа,а е сбор от моментите,които преживяваме! Поне аз така мисля и тогава бях истински щастлива-Луната ми е свидетел!






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.