Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:34 17.05.24 
Взаимопомощ
   >> Алкохолно зависими
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Издирва се ... Алки!нови  
Автор OO7OO7 (минаващ)
Публикувано11.06.07 12:40



От няколко дни Алки не се обажда. Затова с всички възможни средства трябва да го издирим. Вярвам, че е добре. А може би и сам да се обади. Не трябва да закъснява, защото тук става много, много пусто и празно!



Тема Re: Издирва се ... Алки!нови [re: OO7OO7]  
АвторCoня (Нерегистриран)
Публикувано11.06.07 18:07



Подкрепям те напълно

И аз го търся няколко дни, не отговаряКакто казах, форумът без него не е същия... Вярвам,4е Висшата Сила е с него,прилагам Третата Стъпка, ама....4овешкотото притеснение ме гризе. Не е в негов стил....



Тема Re: Издирва се ... Алки!нови [re: Coня]  
Авторinna (Нерегистриран)
Публикувано12.06.07 02:31



Какво мислите? Да не би той да е АА?Имам слаба надежда това би озна4авало 4е той е добре.Ама казва ли ти някой?





Тема Re: Издирва се ... Алки!нови [re: inna]  
Автор OO7OO7 (минаващ)
Публикувано12.06.07 09:37



Писах му и писмо, с което освен, че го питам къде е и моля да се обади, изказвам надежда, че сигурно е добре, го известих, че съм го обявил за общоалкохолно издирване. Пиша си всеки ден с него и изведнъж се покри. Притеснявам се. Трети ден си отварям пощата и в нея няма нищо. Има ли му някой телефона да му звъннем. Май това трябва да направим. Звънете или ми дайте координатите...



Тема Re: Издирва се ... Алки!нови [re: OO7OO7]  
Автор Lodez (непознат)
Публикувано12.06.07 10:42



Здравейте,
може би трябва да си помислим за 12 традиция .Анонимноста е духовната основа на АА.Тя ни учи на уважение към Ближния ,да не теоретизираме ,своеволничиме и предявяваме капризи...Тя ни учи на уважение към ближният ,който ни дава от единственното си човешко време на нас многото...за да оцелеем и за да научим това ,което той е научил....





Тема Re: Издирва се ... Алки!нови [re: OO7OO7]  
Автор aлkи (Веселяк!!! :))
Публикувано12.06.07 13:18



Хе-хе-хе! Ам'чи Алки е жив и здрав. Нема нужда от сензация, бе джънам. Възползвах се от лонг-уикенда, и отидох в Канбера да празнувам с приятелите на АА денят на основателите на АА - 10 June "founders day".





Тема Re: Издирва се ... Алки!нови [re: aлkи]  
Автор LaliМодератор (пристрастен)
Публикувано12.06.07 13:31







Тема Re: Издирва се ... Алки! [re: OO7OO7]  
Автор aлkи (Веселяк!!! :))
Публикувано12.06.07 13:40



Ам'чи за мен няма ко да береш грижа, бе Земляк. Я си имам спонсор, одя редовно на сбирки на АА, и подържам комуникация с много братя и сестри алкохолици, дето яко и усърдно работят по програмата на АА.


Ама и вии ей тъй "един на друг да си помогате", без на некой друг да се надявате. В книгата на АА е казано;
а) че ние сме алкохолици и не сме в състояние да управляваме живота си;
б) че вероятно никаква човешка сила не е в състояние да ни освободи от алкохолизма;
в) че Бог може и би ни избавил, ако Го потърсим.



Тема Re: Издирва се ... Алки!нови [re: aлkи]  
Автор OO7OO7 (минаващ)
Публикувано12.06.07 16:57



Здравей Алки,
Ето те и тебе най-сетне. Няма никаква "сензация". Усетих, че те няма и просто "попитах". И не само аз! Искаш или не, искаме или не, сме свързани с някаква невидима нишка и ако някога за миг се прокъса го усещаме, тревожим се. Радвам се, че си добре. И ние тук се стараем, опитваме се да си помагаме един на друг, също ходим на сбирки. Разкажи за Камбера, за твоите приятели от АА. Как мина?





Тема Re: Издирва се ... Алки!нови [re: OO7OO7]  
АвторNezavisima (Нерегистриран)
Публикувано13.06.07 01:38



Голямо търсене ти спретнаха тука,Алки!

Ама май се получи като при Тодор Живков-той се крие ,ама те не го търсят или обратното-все едно! Важното е,че всички сме на лице и сме живи и здрави!




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.