Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:11 14.06.24 
Взаимопомощ
   >> Алкохолно зависими
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема МОЛБА ЗА ИНФОнови  
Автор3ABИCИMA (Нерегистриран)
Публикувано10.06.07 22:40



ПРОБЛЕМА ПАК СЕ ЗАВЪРНА.В КРАЙНА СМЕТКА РЕШИХ ДА ИДА ЗА ИЗВЕСТНО ВРЕМЕ В МАНАСТИР.ПРОБЛЕМА СЕГА НЕ Е САМО В АЛКОХОЛА.НЕ МОГА ДА ОСТАНА ВКЪЩИ. 7 ДНИ БЯХ НА ХОТЕЛ.РАЗОРИХ СЕ.И СЕ НАЛИВАХ НОН-СТОП.ГОВОРИХ С МИЛЕТО, НО ТОЙ НЯМА ИНФО ЗА МАНАСТИРИ.МОЛЯ ЗА НЯКАКВИ КООРДИНАТИ,АКО СТЕ ЗАПОЗНАТИ.В СУХИНДОЛ НЕ ИСКАТ ДА МЕ ПРИЕМАТ.БИЛА СЪМ СИ ОК.ГЛУПОСТИ.



Тема Re: МОЛБА ЗА ИНФОнови [re: 3ABИCИMA]  
АвторNezavisima (Нерегистриран)
Публикувано11.06.07 09:16



Зависима,пиши ми на мейла или бележка тук!Чакам те!Не можеш да избягаш от себе си,ако ще и на Луната да отидеш,нали знаеш,само днес не пйй и се обади някак,моля те!!!



Тема Re: МОЛБА ЗА ИНФОнови [re: 3ABИCИMA]  
Автор p_s (непознат)
Публикувано11.06.07 09:32



Какво си направила, че искаш манастир?Моля те, пиши ми в Skype!Ще се опитам да ти помогна!За сега каквото и да ти се случи не пий, моля те!



Тема Re: МОЛБА ЗА ИНФО [re: 3ABИCИMA]  
Авторняkoя cи (Нерегистриран)
Публикувано11.06.07 17:40



Притесняваш ме , аз съм тук, онлайн



Тема Re: МОЛБА ЗА ИНФОнови [re: 3ABИCИMA]  
АвторNezavisima (Нерегистриран)
Публикувано11.06.07 18:06



Пепи,обади се на някой от нас,притесняваме се за теб,моля те - появи се!!!И не пий,само днес,утре ще му мислим!Ако вече си пила-просто спри,не се довършвай!

Незнам какво се е случило,но всичко е поправимо и се преживява,ако се събереш и разсъждаваш трезво! И имаш нас,приятелите от форума,които мислим за теб!!! Обади се!Тука сме и те чакаме!



Тема Re: МОЛБА ЗА ИНФОнови [re: Nezavisima]  
Автор girasole (усмихната)
Публикувано11.06.07 21:03



Зависима, какво стаав с теб? Как си? Обади ми се, не се крий така. Знам какво си мислиш, че този път наистина светът е свършил, че си най-лошият човек на Земята и т.н. Това разбира се не е вярно, и е още една заблуда на алкохола. Но може да ти съсипе деня.

А аз все си мисля, че сега имаш много работа! Знаеш пътя, имаш достатъчно приятели които те подкрепят, и най-вече ТИ можеш! Винаги има изход от каквато и да е ситуация. Винаги.
Стискам ти палци, каквото и да си решила.

Усмихни се, има изход!



Тема Re: МОЛБА ЗА ИНФОнови [re: 3ABИCИMA]  
Автор Eми® (Ентусиастка!)
Публикувано11.06.07 21:08



Пепи, драсни два реда, моля те. И аз почвам да се притеснявам. Сега те прочетох... а от снощи не си се обаждала тук...

Какво става с теб? Как си?



Тема Re: МОЛБА ЗА ИНФОнови [re: Eми®]  
Авторzavisima (Нерегистриран)
Публикувано13.06.07 17:16



blagodarja vi mnogo za zagrigostta.njamh net 3-4 dni u nas.v nedelja pisah ot klub.dove4era sam v skype, a tuk 6te pi6a podrobno sled malko



Тема Re: МОЛБА ЗА ИНФОнови [re: zavisima]  
Автор LaliМодератор (пристрастен)
Публикувано13.06.07 20:03



Добре, ама пиши на кирилица.





Тема Re: МОЛБА ЗА ИНФОнови [re: Lali]  
Авторзaвиcимa (Нерегистриран)
Публикувано14.06.07 05:07



здравейте и благодаря отново.
значи..както вече писах в неделя-миналата седмица се скарах с нашите, избягах от вкъщи уж само за 1 нощ, и отидох на хотел.без никакав багаж.само с лична и дебитна карта. незнам какво ми стана,но си поръчах 1 бутилка водка и се сещайте, 1 седмица пълно опиянение.контакт само с рум сервиза,телевизора и водката. последните 2 дни и парите ми бяха на привършване и съм пила от най-долната водка, наливна. щеше да пукна.в събота се прибрах/нашите ги нямаше/, без пари, мръсна, а бе парцал.с адска болка в стомаха, отдясно под ребрата, ужассс.
не може повече така. не пия със седмици и после пак запой.вече няколко пъти.
страх ме е, че докато имам достъп до алкохол, няма да мога да спра.а и искам за известно време да се махна.четох някъде за манастир. нашите са съгласни за всичко.за болница или каквото и да е. всуходол ми казват,че не съм за там.имали си по-сериозни случаи.
сега вече 5 ден пак съм си чиста и знам ,че и манастир не е решение, ако не си излекувам мозъка.
само стреснах всички, за което искрено се извинявам.
не знам накъде да я подхвана.




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.