Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:42 03.06.24 
Взаимопомощ
   >> Алкохолно зависими
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Помогнетенови  
Авторaлkoxoлиk (Нерегистриран)
Публикувано24.05.07 18:07



Здравейте,
вероятно много е писано по тази тема, но не намирам нищо.
Алкохолик съм и знам, че ми трябва медицинска помощ.
Няма да се справя иначе.
Моля ви, препоръчайте ми за София някой свестен психиатър.
Благодаря ви.



Тема Re: Помогнетенови [re: aлkoxoлиk]  
Автор girasole (усмихната)
Публикувано24.05.07 19:10



Здравей!


Наистина не е лесно да се справиш сам. Но не е невъзможно, стига да си осъзнал, че имаш проблем с алкохола. И най-вече, че не искаш да продължаваш живота си по този начин.
Май не мога да ти препоръчвам психиатри тук, за да не прозвучи като реклама, но можеш да ми пишеш на@, както и да ми оставиш бележка.
Готова съм да ти помогна с каквото мога. Ако и ти си готов.

Усмихни се, има изход!



Тема Re: Помогнетенови [re: girasole]  
Авториннa (Нерегистриран)
Публикувано25.05.07 01:32



Много странно...Защо никой не отговаря. какво става та той иска помощ. Аз ако знаех как да го насо4а вси4ко бих направила Ама като не знам къде да насо4а 4овека само се тревожа с него



Тема Re: Помогнетенови [re: aлkoxoлиk]  
Автор girasole (усмихната)
Публикувано25.05.07 08:46



Здравей отново!


Може би ти е трудно да пишеш, но ако искаш помощ, може да я намериш тук. Напиши нещо повече за себе си. От колко време пиеш? Защо реши, че ти трябва психиатър? Опитвал ли си се да спреш сам? Ако "ДА", можеш ли да опиташ да напишеш какво се случи?
Не се притеснявай, не си сам. Много от нашите събратя по неволя са се отървали от алкохола и днес са живи и здрави. Аз също. Значи и ти можеш, повярвай ми.
Просто не се притеснявай да пишеш тук, каквото и да става с теб. Всички които пишеме сме го минали тоя път. Не е лесен, но пък става все по-хубав и по-хубав. А с времето и по-лесен.
Успех, каквото и да си решил да направиш.

Усмихни се, има изход!



Тема Re: Помогнетенови [re: aлkoxoлиk]  
Автор LaliМодератор (ентусиаст)
Публикувано25.05.07 10:35



Алкохолик, пиши повече за себе си, за колебанията и желанията си, за трудностите.
Тук има много хора, които са успели да се справят, ще ти помогнат и на теб.
Щом си взел решение, и ти ще успееш, вярвай на хората тук, пиши повече.
Понеже са празнични дни и не влизат много хора трябва малко търпение, ще имаш отговори и подкрепа.



Тема Re: Помогнетенови [re: aлkoxoлиk]  
Автор OO7OO7 (новак)
Публикувано25.05.07 12:48



Тук можеш да намериш помощ. Довери им се, така както го направих аз! И не сбърках!



Тема Re: Помогнетенови [re: aлkoxoлиk]  
Автор _koko (минаващ)
Публикувано25.05.07 18:39



Здравей, алкохолик!
Категоричен си, че ти е нужна помощ от психиатър!?
Може би имаш своите причини да мислиш така, няма как да знам.
Няма да ти навреди ако пишеш тук за себе си и алкохолния ти проблем. Най-малкото ще се разтовариш психически, защото ще те четат хора със същите тревоги и проблеми. На мен ми помага определено. Някак си все още ми е трудно да изляза на улицата и да се развикам :"Аз съм алкохолик". А и няма смисъл.





Тема Re: Помогнете [re: aлkoxoлиk]  
Авторaлkoxoлиk (Нерегистриран)
Публикувано27.05.07 15:31



Добре, ето моите симтоми.
Пия сериозно от около пет години.
Пия ежедневно в големи дози. Поне половинка твърд концентрат.
Работя сериозна работа и все още се справям. На косъм.
Правих няколко опита да се откажа. Рекорда ми е месец без пиене.
Имам ужасна абстиненция при спиране на алкохола. При пиене все още крепя нещата.
Наясно съм със състоянието си, но смятам че без медикаменти и психиатрична помощ няма да се справя.
Желая да се справя.

Благодаря за всички идеи, но основно ме интересуват адреси и/или телефони на добри психиатри.
Не го приемайте като реклама - но не искам да ви дам имейл. Притеснявам се.





Тема Re: Помогнетенови [re: aлkoxoлиk]  
Авторaлkoxoлиk (Нерегистриран)
Публикувано27.05.07 15:33



Забравих да добавя - и в момента пия carbamazepine и пия алкохол.
Като цяло нямам кой знае какви оплаквания.
Но и подобрения нямам.



Тема Re: Помогнетенови [re: aлkoxoлиk]  
Авторб.aлk (Нерегистриран)
Публикувано27.05.07 18:32



Никой не може да ти помогне, освен самия ТИ ! Що за хора сте и не можете да разберете простата истина, че всеки от нас има силите сам да се справи с проблемите си. Ето спрели сте 1 месец, минали сте основните мъчения от абстиненцията и какво, сега пак сте в началото. Не само това и по-лошо ще става, защото ще увеличите дневните количества, ще започнете сутрин да треперите, ще изпивате отначало 50, после 100, после и повече за да бъдете уж работоспособен, и .... просто не искам да се връщам.
Ако все пак наистина искаш да спреш, не чакай, не отлагай, спирай и толкова !




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.