Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:18 21.06.24 
Взаимопомощ
   >> Алкохолно зависими
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема Re: Точки на духовното израстване.нови [re: aлkи]  
Автор Aня (минаващ)
Публикувано11.05.07 08:06



Духовната Общност: Анонинми Алкохолици, АА.
И нейните членове, хора: анонимни алкохолици, аа.
Както: България и българин.

Имах предвид всички, които създават това озлобление. Също и тези български професионалисти, които смятат АА за секта.

Алки, наистина не мога да разбера защо толкова усилено се опитваш да се заяждаш с мен...



Тема Re: Точки на духовното израстване.нови [re: Aня]  
Авторaлkи (Нерегистриран)
Публикувано11.05.07 09:11



Може би недоразумение, но няма нужда да се оправдаваме с обвинение. ОК!

Аня, я намери едно мое съощение, в което директно се заяждам с теб. Всъщност, темата е за добро поведение и толерантност....има ли нужда, да се правим на жертва - мъченик?
Ам'че, аз искам да оспорвам дадена теза без да обвинявам и се ядосвам - ква ползата да се вързваме за дреболии. Според мен, ние треба покажем/докажем, че един алкохолик може да води нормална дискусия!



А ти - ПАК - осъждаш...

Мда, котката не пада на гръб!

Не очаквам нищо от никой, защото съм разбрал, че всеки има право на мнение. Затуй, предпочитам да отстъпя с надежда, че всеки би се възползвал от свободното си демоктатично право на избор. Еми, предпочитам да третирам хората, както аз бих желал да бъда третиран, и ако почувствам тревога, гняв или недоволство, туй е щот, сигурно не съм приел даден човек или ситуация, точно както е в момента, но се напъвам да контролирам всички действия. Мда, несъзнателно взимаме местото на дедо Бог, като си мислим че знаем повече от Него!!!

I hope it was good for you, as it was for me! Сори, за темата става въпрос!

Пожелавам ти весел уикенд!!!



Тема Re: Точки на духовното израстване.нови [re: aлkи]  
Автор Aня (минаващ)
Публикувано11.05.07 09:29





...И на теб.



Тема Re: Точки на духовното израстване.нови [re: aлkи]  
АвторCoня (Нерегистриран)
Публикувано12.05.07 20:06



Да ви кажа 4естно, по4нах да 4ета мненията и се загубих

.

На това му викам хубава работа, ама българска. Хайде СТИГА,а? Хаиде да не побългаряваме програмата 12 стъпки? АЛКИ, приемаш ли помощта ми?. Ти от 15000 км, аз от 5000 км, да ги как беше "шпионираме" българските АА? Може и да им е от полза.
Те да се карат и сърдят там, нека да не забряваме ;The adict who still suffers..
Той е най важен... Ако думите ми стигнат поне до един, който има нужда от помощ днес, денят не е минал напразно... Не аз съдя, а моята Висша сила ме ръководи...

Имайте разум, позитижно отношение и толерантност Още 24 4аса за вси4ки нас



Тема Re: Точки на духовното израстване.нови [re: Coня]  
Автор nekoi (минаващ)
Публикувано12.05.07 20:50



Соня, някои от предишните ти постинги ме впечатлиха, имаше и разум, и смирение в тях. И личната ти история беше вълнуваща.

Лошо няма да "шпионирате" българското АА, както ти казваш.
Само че специално в тази тема спорът беше почти изцяло между Ани от Варшава и Алки от Австралия

Може би не си го разбрала, защото сама признаваш, че си се загубила из постингите.



Тема Re: Точки на духовното израстване.нови [re: nekoi]  
Автор aлkи (Веселяк!!! :))
Публикувано12.05.07 23:03



Некой, сигурен съм, от историята на Соня да си разбрал, че Соня не е вчерашна, и знае за кво говори, та няма нужда да се пробутват думи в нейните устни. Объркването за което говори, не е същото за което си мислиш. Няма нужда от преводач. Не напразно бях казал, да оставим хората сами да си правят извод, щот лесно може да се подведът по чуждумение!



Нямаше да можеме да оцениме радостта, ако не познаваме болката!


Тема Re: Точки на духовното израстване.нови [re: nekoi]  
Автор aлkи (Веселяк!!! :))
Публикувано12.05.07 23:06



Тука е 6 ч сабален/сутринта; отивам рано-рано на риба!


Ако хвана нещо ще се похваля, иначе шъ кротувам!

Нямаше да можеме да оцениме радостта, ако не познаваме болката!


Тема Re: Точки на духовното израстване.нови [re: aлkи]  
Автор nekoi (минаващ)
Публикувано12.05.07 23:37



ОК, споко,

разбира се, че не е вчерашна, и аз същото съм казал в предишния пост.
Дано хванеш много риба




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.