Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:42 03.06.24 
Взаимопомощ
   >> Алкохолно зависими
*Кратък преглед

Тема ААнови  
Автор OO7OO7 (непознат )
Публикувано22.04.07 13:33



Здравейте,
КАЗВАМ СЕ ВЕСКО И СЪМ АЛКОХОЛНО ЗАВИСИМ. Беше ми много трудно да осъзная това, да го проумея и приема за действителност, за вярно. Признавам. че е точно така, завладян съм от тази болест. За моя и за жалост на най-близките ми. Научих за АА и в петък /21.04.07/ посетих за първи път сбирка на АА. Във събота - втора. Довечера ще отида на трета. Изненадата ми бе голяма - срещнах и се запознах със страхотни хора. Усетих, че ме приеха и то по начин, за който и не съм сънувал - като най-близък, с неподправена загриженост! И най-вече - убедиха ме, че съм направил правилният избор!



Тема Re: АА [re: OO7OO7]  
Авторaлkи (Нерегистриран)
Публикувано22.04.07 14:28



Здравей Веско! Добре дошъл приятелю! Много се радвам за теб, че толкоз склонно си приел същноста на своята болест, и си взел решение да се обърнеш за помощ към братството на АА. Мойте поздравление!!!


Надявам се, че занапред ще продължаваш в същия дух. Дано да си разбрал, че каквото и да се случи днес, аз не вярвам да има чак такова велико оправдание за да посегнем към първата чаша. Много е важно през деня постоянно да си напомняме, че от нас се иска само едно; да не пием през следващите 24 часа - поне няма да пия днес!!!



Тема Re: ААнови [re: OO7OO7]  
Автор Lodez (непознат)
Публикувано22.04.07 16:23



Веско ,
желая ти Успех в НОВИЯТ ПЪ, който си избрал.....Бъди жив и здрав и не забравяй ...само днес.....





Тема Re: АА Автор: Lodezнови [re: Lodez]  
АвторOO7OO7 (Нерегистриран)
Публикувано22.04.07 17:43



OK! Tръгвам за сбирка! Съвсем доброволно и с голямо желание! Добре е, когато добри хора ти кажат добра дума и най-вече усещането, че ти желаят доброто! Благодаря!!!





Тема Re: АА Автор: Lodezнови [re: OO7OO7]  
Автор girasole (усмихната)
Публикувано22.04.07 18:55



Успех приятел, стискам ти палци!
Радвам се, че си открил това, което ти трябва. Все едно ги познаваш от години, нали?



Усмихни се, има изход!




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.