Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:30 22.05.24 
Взаимопомощ
   >> Алкохолно зависими
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Izdunka-ni6to novo  
АвторNezavisima (Нерегистриран)
Публикувано12.04.07 23:09



Ами това е-след 3 месеца се издъних.Напих се много зле,ама много.Чудих се ка к да се върна или даже как да измисля нещо, за да ви замая,но реших,че ще се справя и така и мисля този път да успея!!!!Мисля ,че ще бъда себе си и ще успея така!!!



Тема Re: Izdunka-ni6to novoнови [re: Nezavisima]  
Автор _koko (минаващ)
Публикувано12.04.07 23:57



Здравей, Независима!
Напиване след три сухи месеца няма как да не е "...много зле,ама много..."
Всички ние би трябвало да си вадим поука от провалите си. Така, че мисля ти е нужно много честно пред себе си /не е нужно да ни замайваш с измислици

/ да прецениш какво е провокирало тази твоя ...издънка....

__________________________________

"...и мисля този път да успея!!!!"
__________________________________


Всичко е в твоите ръце и най-вече в твоята глава.

Успех!!!!



Тема Re: Izdunka-ni6to novoнови [re: Nezavisima]  
Автор Aня (минаващ)
Публикувано13.04.07 00:19



“...ще бъда себе си и ще успея така!!!”
Независима, честито заради решението ти! Все пак изисква смелост. Както и избор на трезвения живот - значи, действително само така можеш да услееш.


Проблемът въобще не е в това да ни излъжеш нас или когото и да е. А само в това да си честна пред себе си. На мен изобщо не ми пука от това че някой тук може да ме лъже - според мен проблемът е на лъжещия, не на излъгания.
Ако аз се опитвам да лъжа някой, трябва да му създам някаква илюзия - да натрупам фалшиви твърдения, аргументи и т.н. Колко е лесно сама да повярвам в тази илюзия! Да си кажа: взъщност нищо не е станало...
А щом нищо не е станало, какво ми пречи да го повторя?!
В обратен случай, ако преодолея своя срам и страх, си давам възможност да изживея истински това, което се е случило с мен и да преценя (или по-скоро да усетя осезаемо) стойността на случката...
Понякога си мисля, че в това е може би главната причина някои хора да е пропиват отново и отново. Защото ако не съм способна на такава елементарна честност пред себе си, едва ли ще съм способна да направя Първа стъпка.
Затова пак: честито. Вярвам че ще успееш така. И ти го пожелавам искрено.



Тема Re: Izdunka-ni6to novoнови [re: Nezavisima]  
Авторinna (Нерегистриран)
Публикувано13.04.07 01:27



mila nezavisama SPOÇOINO tesi nesta se sluchvat Ne biva da se otchaivasch SPOCOINO MILA SPOCOINO Rechi ot utre otnovo Bedi silna ne se strachuvai NIE SME S TEBE



Тема Re: Izdunka-ni6to novoнови [re: inna]  
Авторpuvpav (Нерегистриран)
Публикувано13.04.07 01:57



Случила се е независима.Всеки греши.Не можем да върнем назад времето.Важното е човек да се учи от грешките си да не губи вяра в себе си и да продължи напред.
Радвам се ,че не си се отказала и отново се бориш.Искрено се надявам този път да успееш.
Бях една седмица в Киев и ако знаеш само как ми е било с безкрайните им тостове и въпроси ама ти защо не пиеш. Но да знаеш , че може, важното е човек да го иска достатъчно силно.



Тема Re: Izdunka-ni6to novoнови [re: inna]  
Автор LaliМодератор (ентусиаст)
Публикувано13.04.07 08:21



Инна, пиши на кирилица.



Тема Re: Izdunka-ni6to novoнови [re: Nezavisima]  
Автор LaliМодератор (ентусиаст)
Публикувано13.04.07 08:22



Независима, добре е, че призна, че не излъга. Ами случват се и провали, важното е, че имаш желание да успееш, а имаш ли желание - значи наистина ще успееш.




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.