Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:19 02.06.24 
Взаимопомощ
   >> Алкохолно зависими
*Кратък преглед

Тема търся съвет  
Автортeди (Нерегистриран)
Публикувано17.03.07 22:48



Здравейте, майка ми е алкохоличка. Преди успявах да и намеря от
хапчетата "антикол" които са полски , но сега ги няма. Ако някой може
да ми препоръча други и от къде мога да ги намеря ще съм много
благодарна.



Тема Re: търся съветнови [re: тeди]  
Автор Aня (новак)
Публикувано18.03.07 00:03



Теди, опасявам се че тук трудно ще намериш някой, който да ти препоръчва хапчета против алкохолизма. Защото ние алкохолици просто знаем, че засега такива няма, уви. Антикол, антабус, есперал (все тая, всичките съдържат активно вешество дисулфирам) не лекуват алкохолизма. Действат така, все едно да стоиш над главата на майка си с брадва и да й казваш “ако се напиеш, ще те убия”...
Единствено “хапче” за алкохолика е друг алкохолик. Ако искаш, попрочети тук малко, може би ще го разбереш.
А майка ти осъзнава ли че има проблем? Или ти насила си я тъпчила с антикол? Тя иска ли да промени нещо или само ти го искаш?



Тема Re: търся съветнови [re: тeди]  
Авторeдин_нaчин (Нерегистриран)
Публикувано18.03.07 00:40



пич, заеби го тоя антикол.
с него не се достига дори минимален успех.
най-много да умориш майка си, ако има развита вече алкохолна
кардиомиопатия.
има и такива случаи.




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.