Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:10 21.06.24 
Взаимопомощ
   >> Алкохолно зависими
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема За либидото  
Авторcharred (Нерегистриран)
Публикувано27.02.07 18:07



Темата май беше поставена вече от мъж. Умря си горката в зародиш. Имаше 2-3 отговора и това си е. Искам да споделя, че при мен е същото. След спиране на пиенето желанието ми за секс рязко спадна. Жалка работа и обезпокоителна, според мен. Въпросът ми е: оправя ли се това с времето? Моля за никакви цитати, просто да споделите как е било това при вас. Искам да знам, дали ще си го върна един ден:) Един мил мъж Новародин или Новагодин, спомена нещо за атрофирали центрове на наградата, някъде си в мозъците(без претенции за точност, цитирам съвсем по памет и лаишки)...мисля си дали има връзка и дали атрофията е безвъзвратна, така де, на мозъка или на центровете, не знам.
Защото трудно се живее след спирането, да не казвам, че и аз му изгубих целта.



Тема Re: За либидотонови [re: charred]  
Авторeдин rлyпak (Нерегистриран)
Публикувано27.02.07 18:53



Искам да знам, дали ще си го върна един ден:)

Никакъв проблем! Все пак либидото не е само чисто физиологично явление. Свързано е с привличане от насрещния пол и то определен индивид и други токива работи.Трябва душата да и е комфортно, че да мисли за удоволствия!
Та мисълта ми е, че в началото един непиещ алкохолик прилича на човек попаднал на страшно и непонятно масто. Стои зад оградата, наднича и мисли, мисли, мисли за окръжаващото го. Не оставя място за либидо. Като мине време и се почувстваш спокойна и уверена, изведнъж ще осъзнаеш, че никога не си правила такъв секс-страхотно е, защото е без алкохол.

Няма такива работи като закърнели работи. Има приоритети за мозъка и в момента сексът не е такъв!

Успех!



Тема Re: За либидотонови [re: charred]  
Автор Eми® (Ентусиастка!)
Публикувано27.02.07 19:01



Има такъв момент - в началото, след като спреш да пиеш, сексът не ти е първа грижа, още повече ако е вървял ръка за ръка с алкохола (както беше при мен). И като скъсах с приятеля ми, който пиеше повече от мен, естествено и секса го спрях. Но нямам проблем, стига да имам желание и нагласа за това.



Тема Re: За либидотонови [re: Eми®]  
Автор girasole (усмихната)
Публикувано27.02.07 19:42



И аз смятам, че в момента може би сексът не ти е на първо място и това е съвсем нормално. Аз спрях да правя секс още преди д спра да пия - просто нищо друго освен пиенето не ме интересуваше. В началото на трезвеенето ми изобщо не се сещах за това, работата ми беше само да оцелея и да вървя напред. Съвсем естествено стана въпрос за секс след 8-9 месеца от трезвия ми живот. Изпаднах в паника, защото на практика НИКОГА не бях правила секс на трезво и чисто. Ами аз не знаех какво да правя.


След поредица от трагикомични ситуации всичко си дойде на място. И е съвсем ново като изживяване, усещане и чувство.
Така че сега си казвам, че си е струвало и да спра да пия, и да изчакам толкова дълго.

Усмихни се, има изход!



Тема Re: За либидотонови [re: eдин rлyпak]  
Авторcharred (Нерегистриран)
Публикувано27.02.07 19:54



Мерси, ще изчакам.
Но това, дето каза за душевния комфорт, хич не ми звучи добре.



Тема Re: За либидотонови [re: Eми®]  
Авторcharred (Нерегистриран)
Публикувано27.02.07 19:58



Е, то и аз за желанието питах.



Тема Re: За либидотонови [re: charred]  
Автор Eми® (Ентусиастка!)
Публикувано27.02.07 20:03



Желанието си зависи от нас


Ако обаче ситуацията за секс върви с консумация на алкохол - значи няма желание



Тема Re: За либидотонови [re: girasole]  
Авторcharred (Нерегистриран)
Публикувано27.02.07 20:08



Аз съм правила секс на трезво и чисто и го харесвах. Кофти е, че не върви.



Тема Re: За либидотонови [re: Eми®]  
Авторcharred (Нерегистриран)
Публикувано27.02.07 20:10



Еми, не е баш така.



Тема Re: За либидотонови [re: charred]  
Автор girasole (усмихната)
Публикувано27.02.07 20:37



Ами. . . ще тръгне. Като всяко нещо в новия ти живот. Не го мисли, остави се на момента и. . .виж какво ще стане. Ама после. Дотогава не гледай.

Аз разбрах, че съм правила огромна грешка, опитвайки се да държа всичко под контрол. И да си имам готов сценарий. За всичко в живота си, включително и за секса.
Сега нямам сценарий ,нямам очаквания, имам просто хубави преживявания и страхотни изненади.

Усмихни се, има изход!



Тема Re: За либидотонови [re: girasole]  
Авторcharred (Нерегистриран)
Публикувано27.02.07 21:07



А дано.

Между другото, това което ми направи впечатление са зелените лимони-невероятен мирис и вкус (за чай-например и въобще)-много са как да кажа...свежи.



Тема Re: За либидотонови [re: charred]  
Авторpuvpav (Нерегистриран)
Публикувано28.02.07 01:19



Все пак сме си нормални хора та значи е нормално и да имаме желание за секс.
Само дето трябва да си сменим навиците и стериотипа затова.А и на другия ден си спомняш какво и с кого си го правил и не се чудиш какъв е този крокодил до теб.





Тема Re: За либидотонови [re: charred]  
Автор _koko (новак)
Публикувано28.02.07 02:08



Либидото ми беше се "заплеснало" някъде докато се напъвах в началото на непиенето ми. Но щом не съм стигнал до притеснения, значи всичко е наред. А пък и с тези сладки нещица в менюто ми...


Не виждам място за притеснения, charred. Всичко ше си дойде на мястото. Все пак трябва да се появи обект на сексуалното ти желание.
За себе си знам, че не ме привличат пияни жени, но то е обяснимо. И сега като се замисля, миризмата на алкохол ми скапва желанието за секс.

Дано са останали непиещи жени!



Тема Re: За либидотонови [re: charred]  
АвторBиц (Нерегистриран)
Публикувано28.02.07 10:20



Завели французин, немец и българин на Ниагарския водопад.
Журналист пита: "Какви чувства Ви обземат, гледайки водопада?"
Французина: "Обзема ме една романтика, гледайки тази красота, иска ми се да напиша стихотворение за възхвала..."
Германецът: "Гледайки това чудо на природата, се питам, как да го локализирам и да започна да извличам енергия от него..."
Нашенеца: "Ебе ми се."
Журналиста: "Ебе Ви се, гледайки водопада!?"
Нашенеца: "Не бе, на мен винаги си ми се ебе."
Спокойно, заложено ни е.





Тема Re: За либидотонови [re: charred]  
Авторняkoя (Нерегистриран)
Публикувано22.03.07 02:50



Извинявай, не съм чела другите мнения и може да ги повтарам или да им противореча - /не знам/ - но съвсем съм сигурна, че ако се сетиш за магията на привличането - то непременно ще се намери половинка която ще те почуства и ще ти покаже че можеш - опитай !




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.