Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:13 21.06.24 
Взаимопомощ
   >> Алкохолно зависими
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Re: За либидотонови [re: girasole]  
Авторcharred (Нерегистриран)
Публикувано27.02.07 21:07



А дано.

Между другото, това което ми направи впечатление са зелените лимони-невероятен мирис и вкус (за чай-например и въобще)-много са как да кажа...свежи.



Тема Re: За либидотонови [re: charred]  
Авторpuvpav (Нерегистриран)
Публикувано28.02.07 01:19



Все пак сме си нормални хора та значи е нормално и да имаме желание за секс.
Само дето трябва да си сменим навиците и стериотипа затова.А и на другия ден си спомняш какво и с кого си го правил и не се чудиш какъв е този крокодил до теб.





Тема Re: За либидотонови [re: charred]  
Автор _koko (новак)
Публикувано28.02.07 02:08



Либидото ми беше се "заплеснало" някъде докато се напъвах в началото на непиенето ми. Но щом не съм стигнал до притеснения, значи всичко е наред. А пък и с тези сладки нещица в менюто ми...


Не виждам място за притеснения, charred. Всичко ше си дойде на мястото. Все пак трябва да се появи обект на сексуалното ти желание.
За себе си знам, че не ме привличат пияни жени, но то е обяснимо. И сега като се замисля, миризмата на алкохол ми скапва желанието за секс.

Дано са останали непиещи жени!



Тема Re: За либидотонови [re: charred]  
АвторBиц (Нерегистриран)
Публикувано28.02.07 10:20



Завели французин, немец и българин на Ниагарския водопад.
Журналист пита: "Какви чувства Ви обземат, гледайки водопада?"
Французина: "Обзема ме една романтика, гледайки тази красота, иска ми се да напиша стихотворение за възхвала..."
Германецът: "Гледайки това чудо на природата, се питам, как да го локализирам и да започна да извличам енергия от него..."
Нашенеца: "Ебе ми се."
Журналиста: "Ебе Ви се, гледайки водопада!?"
Нашенеца: "Не бе, на мен винаги си ми се ебе."
Спокойно, заложено ни е.





Тема Re: За либидотонови [re: charred]  
Авторняkoя (Нерегистриран)
Публикувано22.03.07 02:50



Извинявай, не съм чела другите мнения и може да ги повтарам или да им противореча - /не знам/ - но съвсем съм сигурна, че ако се сетиш за магията на привличането - то непременно ще се намери половинка която ще те почуства и ще ти покаже че можеш - опитай !




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.