Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:10 07.06.24 
Взаимопомощ
   >> Алкохолно зависими
*Кратък преглед

Тема За сбирките на алкохолно зависими в Стара Загоранови  
Автор Hoвaroдин ()
Публикувано31.01.07 15:02



От понеделник, 05.02.2007, сбирки на анонимна група на алкохолно зависими в гр. Стара Загора ще се провеждат на официален адрес, Стара Загора, бул. "Патриарх Евтимий" № 57 /зад руския блок/. Дните на сбирките са понеделник, сряда и петък, в 19.00 ч. Пускам тази информация в отделна тема, тъй като официално адресът е предоставен на групата от социално звено към Община "Стара Загора" от днес.

Групата съществува официално от октомври 2000 г. и в работата си използва основно програмата "Дванадесет стъпки - Дванадесет традиции", но се разискват и дискутират свободно проблеми на алкохолната зависимост и от гледна точка на различни модерни, хуманитарни сфери.

ПП Моля модераторите да заключат темата и по възможност да я заковат като пета тема или като допълнително включване в първа тема на Аня, тъй като това е информация, предназначена за нуждаещи се от помощ или за гости на града с алкохолни проблеми.
Благодаря!


Редактирано от Hoвaroдин на 31.01.07 15:15.



Тема Re: За сбирките на алкохолно зависими в Стара Загора [re: Hoвaroдин]  
Автор MoanМодератор (Quantum satis!)
Публикувано31.01.07 16:58



Ще добавя съдържанието на постинга ти към закованата тема на Аня.

Никога не позволявай Компромисът да унищожи мечтите ти!


Тема Re: За сбирките на алкохолно зависими в Стара Загоранови [re: Moan]  
Автор girasole (усмихната)
Публикувано31.01.07 18:02



Честито и успех ви пожелавам на всички!


Усмихни се, има изход!



Тема Re: За сбирките на алкохолно зависими в Стара Загонови [re: Hoвaroдин]  
Автор .Karata. (минаващ)
Публикувано31.01.07 18:56



Поздравления за новопридобитото място.
В тази връзка, някой знае ли нещо относто съществуването на АА сбирки във Варна?



Тема Re: важно за каратанови [re: .Karata.]  
Авторpuvpav (Нерегистриран)
Публикувано02.02.07 15:43



Kаrата аз лично се интересувах но не чух да има такава група или ако има е много анонимна.
Имам един приятел от Варна който скоро спря да пие и има желание да е непиещ и занапред.С него се чуваме отвреме на време за да разберем кой как е.Ако искаш ще говоря с него и ще ви запозная за да може да дадете някакво начало на такава група, а и аз ще мога да присъствам понякога защото Варна ми е наблизо.Като бях в болницата във Варна там се запознах с хора които казаха ,че може и да помогнат за началото на такова начинание, а и както разбрах хората тук с удоволствие биха подкрепили с материали и консултации едно такова начинание.Мога и да говоря с шефката на отделението за зависимости да ми каже как да намеря и други отказали се.Дори сега ми хрумна че те може и помещение да осигорят имам впредвид докторите от болницата.



Тема Re: важно за каратанови [re: puvpav]  
Автор .Karata. (минаващ)
Публикувано02.02.07 18:01



Мерси за информацията пуф-паф. Аз живея в София, но се поинтересувах дали във Варна се провеждат сбирки на АА, защото един приятел от АА-САЩ си е купил къща там и лятото ще пребивава в района. Ако дотогава се организира нещо, той със сигурност ще подкрепи начинанието.



Тема Има ли смисъл?нови [re: girasole]  
АвторИмa ли знaчeниe (Нерегистриран)
Публикувано19.01.08 07:11



...!

Редактирано от Lali на 19.01.08 18:07.



Тема Re: Има ли смисъл?нови [re: Имa ли знaчeниe]  
АвторУчyдeн (Нерегистриран)
Публикувано19.01.08 08:32



Това работа по коя стъпка е? Или някой е объркал форума с форум за психопати?






*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.