Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:59 18.06.24 
Взаимопомощ
   >> Алкохолно зависими
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема въпрос?нови  
Авторaнoнимния (Нерегистриран)
Публикувано29.01.07 13:16



Два дена пих!На третия ден ми беше супер зле.Виеше ми се свят,потене,топли с студени вълни,леко треперене.На следващия ден сиптомите малко се поразотидоха но виене но свят на моменти си остана?искам да попитам на някои случвало ли му се е и как се е оправил?



Тема Re: въпрос?нови [re: aнoнимния]  
Автор _koko (непознат)
Публикувано29.01.07 13:43



Виж си кръвното налягане. Ако е нормалното за теб можеш да опиташ с повече тенчности, но не газирани. Например сокове, компоти, чай. Не е зле да отидеш и на лекар- да не си пипнал грипа. Ако и там всичко е наред помисли. Ако ти се случва за първи път, може би е тежък махмурлук, кофти алкохол. Ако обаче не е така и пиеш редовно /не те питам да ми отговаряш/ помисли и пробвай да не пиеш и днес.



Тема Re: въпрос?нови [re: _koko]  
Авторaнoнимния (Нерегистриран)
Публикувано29.01.07 13:48



Пия редовно.Тези симтоми се появиха от скоро.След няколко дни изчезват но виенето на свят се появява по някои път.И то на гадни места примерно като съм на кафе обвзема ме паника,почвам да се потя и тн.След това отминава.



Тема Re: въпрос?нови [re: aнoнимния]  
Автор _koko (непознат)
Публикувано29.01.07 18:09



Сигурно в този клуб ще намериш отговори на много от въпросите си. Рецепта аз не мога да ти дам. Първо отговори, ей така на себе си, можеш ли без алкохол и ако не, мотивиран ли си да спреш пиенето?



Тема Re: въпрос?нови [re: _koko]  
Авторanonimniq (Нерегистриран)
Публикувано29.01.07 18:44



Aham moga bez piene no vse pak jiveeme v takova vreme che pone vednaj v sedmicata ne moje da ne se napiesh no mene me nalagat takiva siptomi che me e strah da se napiq:))



Тема Re: въпрос?нови [re: anonimniq]  
Автор _koko (непознат)
Публикувано29.01.07 18:50



Пиши ми на кирилица за да те разбирам по-лесно.
Виж, аз живея в същото това време и не съм близвал алкохол от две години.
Сега пил ли си?



Тема Re: въпрос?нови [re: _koko]  
Авторaнoнимния (Нерегистриран)
Публикувано29.01.07 18:52



Не не съм пил!



Тема Re: въпрос?нови [re: aнoнимния]  
Автор _koko (непознат)
Публикувано29.01.07 19:02



Не го и прави. Може и да ти "олекне" в момента, но след това ще е същото.
Проблемът ти и неприятните усещания може да нямат пряка връзка с пиенето ти. Във всеки случай ако тази вечер не пиеш, това няма да влоши положението. Ако пак не ти е добре не приемай алкохола като лекарство.
Ако и утре не си във форма не пий, просто иди на лекар. Не е задължително да му казваш всичко. Просто да провери здравословното ти съсътояние на трезво.



Тема Re: въпрос?нови [re: _koko]  
Авторaнoнимния (Нерегистриран)
Публикувано29.01.07 19:07



Аз преди време ходих на лекар при една иглотерапевка и честно да ти кажа ми помогна много.Но е трябваше да пия никога а това е непосилно за мен защото все пак съм на 21 години компания дискотеки знаеш как е!Преди като пиех си бях добре на следващия ден а сега шум в ушите и още какво ли не.Благодаря ти че се отзова на моят въпрост!



Тема Re: въпрос?нови [re: aнoнимния]  
Автор _koko (непознат)
Публикувано29.01.07 19:14



Не ти казвам да не пиеш никога. Не пий сега, утре. Опитай можеш ли без алкохол няколко дни. А това не пречи да отидеш при личния си лекар.
И нещо от личния ми опит. Аз съм на 39. Не съм срещал до сега жена, която да харесва пиян мъж, не и за дълго

. Приеми, че си достигнал до етап, в който трябва да помислиш защо, кога и колко пиеш и дали си струва. Не си малък.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.