Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:58 28.06.24 
Взаимопомощ
   >> Алкохолно зависими
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: << 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | (покажи всички)
Тема Re: Рождени дни в моя Нов животнови [re: niki9999]  
Автор Xapakиpи (минаващ)
Публикувано20.06.08 22:06







Тема Re: Рождени дни в моя Нов животнови [re: Xapakиpи]  
Автор LaliМодератор (Усмивка)
Публикувано20.06.08 22:14



Поздравления, Никки!






Тема Re: Рождени дни в моя Нов животнови [re: Lali]  
Автор puvpav (шматорко)
Публикувано20.06.08 23:13



Поздравления и от мен.Аз все пак си броя моите си месеци, макар и да си живея нормално.

Все пак да не забравям какъв съм.



Тема Re: Рождени дни в моя Нов животнови [re: puvpav]  
АвторЛили (Нерегистриран)
Публикувано02.08.08 19:51



Надявах се моят "първи рожден ден " да бъде 01.08.2008. Но... уви. Отново се провалих. За кой ли път? Вече не помня. Бяха много години от понеделници , от първи ден. Но не губя вяра все още. Още съм жива.



Тема Re: Рождени дни в моя Нов животнови [re: Лили]  
Автор Пpиятeл_ka (член)
Публикувано05.08.08 15:31



Това с понеделниците и с първото число го забрави, не върши работа

Какво им е лошото на съботата или на вторника?

А вярата не е нещото, което да си позволиш лукса да загубиш... Но само ти можеш да се справиш с пиенето си: нито аз мога да го направя вместо теб, нито Лали, нито Соня - да речем.

Твоят живот е в твоите ръце! Това е моето мнение. Желая ти след година да прочета тук твое съобщение за първата ти година без алкохол

Не унивай и - успех!



Тема Re: Рождени дни в моя Нов животнови [re: Lali]  
АвторAna (Нерегистриран)
Публикувано02.10.08 14:26



iskam da spodelia



Тема Re: 2 годинкинови [re: Ana]  
Автор puvpav (шматорко)
Публикувано17.10.08 10:55



Не знам много ли е малко ли е но вече си е факт.Две годинки от новия ми живот.Това наистина е нов живот за мен много по различен от преди.Харесва ми и се радвам че имах шанса да го заживея.През първата трезва година приоритетното беше надеждата, че ще се получи и при мен, през втората то просто стана.Благодаря на всички приятели които бяха и са с мен трезви и нетрезви ,тези които са за АА и тези които са против всеки има своите заслуги. С двете си ръце съм за АА и 12 стъпковата програма, това е нещо което работи стига да положиш нужните усилият за това.
Надявам се да има все повече групи в България.
Благодаря ви още веднъж приятели.



Тема Re: Рождени дни в моя Нов животнови [re: Lali]  
Автор nikolcho66 (непознат )
Публикувано22.03.09 19:38



Здеавейте , днеска правя 1 месец откакто не съм пил алкохол , желая на всички много здраве и трезви дни . :)



Тема Re: Рождени дни в моя Нов животнови [re: nikolcho66]  
Автор Xapakиpи ((минаващ))
Публикувано24.03.09 00:08



Браво, Николчо! Първият месец е много много труден. Аз съм ти "близначка" по трезвеност. И моят нов живот започна на същата дата. Направих 2 г. Ако искаш да ми пишеш ето адреса ми - albizar@abv.bg
Бъди силен и спокоен.



Тема Re: Рождени дни в моя Нов животнови [re: Xapakиpи]  
Автор puvpav (шматорко)
Публикувано24.03.09 09:18



Честито и на двамата, пожелавам ви много трезви годинки.


Давай все така приятелко, май вече си бушидо.




Страници по тази тема: << 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.