Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:58 27.09.24 
Взаимопомощ
   >> Алкохолно зависими
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: << 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | (покажи всички)
Тема Re: Три години.нови [re: girasol*]  
Автор Aня (пристрастен)
Публикувано03.02.08 11:24



Честито, Girasole!


Нека по Пътя ти да има толкова слънче, колкото и в теб!
Много ти се радвам и много се радвам, че се срещнахме на този път.




Тема Re: Три години.нови [re: girasol*]  
Автор val999 (трезвен засега)
Публикувано09.02.08 17:15



Честито girasol и Ирина!!!!! Да сте живи и трезви! girasol беше една от първите, които срещнах тук в първите ми трезви дни преди година и един месец и един от хората, които ми дадоха кураж, без който сега щях да съм нещо, но не и човек. Господ си знае работата и когато вярваш в Него, той ще ти прати правилните хора в най-необходимият ти момент





Тема 13нови [re: Lali]  
Автор Aня (пристрастен)
Публикувано20.02.08 22:19



Тази вечер ставам на 13 години. (леле, пубъртета!...

)
Благодаря на всички Приятели, които ми пратиха пожелания. Много съм благодарна, че ви има, всички тук.

Направихме днес с мъжа ми (който е вече голям, защото точно преди 1 седмица стана на 18) страхотна разходка в гората - над 10 км... защото объркахме пътя... (да знаете къде изчезнах, тези които се чудеха). Вървях, гледах прекрасна девствена гора (национален парк), дишах най-любимата ми миризма и в един момент направо ми се доплака - от вълнение, радост и благодарност. Че съм жива и здрава, че мога да изпитвам удоволствие от движение и свобода, че до мен е любимият човек, че ме радват такива обикновени неща като дъх на борова гора...
Когато алкохолът беше цар на моя живот, такива преживявания бяха само бегъл спомен от детските години...

ПП.
Купих си и подарък - един сак, с който се надявам да дойда някога пак в България...
И за това ви благодаря - че мога да си го мечтая.



Тема Re: 13нови [re: Aня]  
Автор bohata (гарван)
Публикувано20.02.08 22:27



Честито Аня! Благодаря, за всичко което правиш.






Тема Re: 13нови [re: Aня]  
Автор иpинa_ ()
Публикувано20.02.08 22:27



Поздравления!





Тема Re: 13нови [re: Aня]  
Автор _koko (член)
Публикувано20.02.08 22:45



Поздравления, Аня !








Тема Re: 13нови [re: _koko]  
Автор szalona_k (WTF?)
Публикувано21.02.08 02:43



Поздравления и от мен, Аня! Разбирам какво значи да те радва това, което виждаш и чуваш, но забравих какво е да те радва това, което четеш!
Още веднъж, Честито и на теб и на съпруга ти!
Относно България - и ние се надяваме! Всички!

Никой не е идеален, само така си мисли!


Тема Re: 13нови [re: szalona_k]  
Автор nekoi ()
Публикувано21.02.08 09:18



Честито, Ани!





Тема Re: 13 [re: Aня]  
Автор cтpaдaщ (непознат)
Публикувано21.02.08 12:05







Тема Re: 13нови [re: Aня]  
Автор val999 (трезвен засега)
Публикувано21.02.08 19:34



ЧРД






Страници по тази тема: << 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.