Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:17 21.06.24 
Взаимопомощ
   >> Алкохолно зависими
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: << 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | (покажи всички)
Тема Re: Рождени дни в моя Нов животнови [re: Eми®]  
Автор O7OO7 (откровен)
Публикувано12.05.08 17:48








Тема Re: Рождени дни в моя Нов животнови [re: O7OO7]  
Авторpuvpav (Нерегистриран)
Публикувано12.05.08 23:21



Честито и от мен Еми, желая ти всичко най добро в трезвия ти живот.Навремето в началото на трезвеността си ти бях голям фен, да знаеш че ми липсваш.





Тема Re: Рождени дни в моя Нов животнови [re: Eми®]  
Автор bohata (гарван)
Публикувано13.05.08 21:24



Честито и от мен! Благодаря за всичко което правиш.

Продължавай да удържаш фронта...




Тема Re: Рождени дни в моя Нов животнови [re: Eми®]  
Автор aлkи (Веселяк!!! :))
Публикувано18.05.08 11:52



Браво Еми! Радвам се за теб. Продължавай в същия дух! Нека Бог те закриля, и да дава сила, здраве и щастие на цялото семейство!

Приеми моятя братска прегръдка!

Йошко



Тема Re: Рождени дни в моя Нов животнови [re: Eми®]  
Автор izvorche (непознат)
Публикувано18.05.08 14:22



Честито!!! Много, много се радвам за теб!Пожелавам ти от сърце всички следващи май месеци да имаш по още една свещичка.Бих искала да имам лични срещи с теб и това да стане по- скоро!





Тема Re: Рождени дни в моя Нов животнови [re: Eми®]  
Автор Coння (минаваща)
Публикувано21.05.08 03:32



Еми, 4естито!!!


Първите постинги, които про4етох във форума пред година и нещо бяха твоите!! За битката ти през първите ти трезви дни... Желая ти още безброй трезви рождени дни САМО ЗА ДНЕС

И нека Силата да е с теб!



Тема Re:2 годининови [re: Lali]  
Автор Coння (минаваща)
Публикувано01.06.08 02:46



Колкото и странно да ми се струва, да... 2 години без никакви хими4ни субстанции, които променят психи4ното ми състояние

. Това, което ми изглеждаше невъзможно, нау4на фантастика направо се превърна в реалност!! Тепърва запо4ват 4удесата в моя живот.... Програмата ме нау4и, 4е няма слу4айности, слу4айни съвпадения. Просто нещата се слу4ват тогава, когато трябва, когато сме готови. Тя, Силата, знае по добре!!!! Защо го пиша това? Да, днес правя 2 години, днес ми е първият ден в един нов град, дале4е от познати и близки, първата нощ в наето жилище, първият ден, (неделя е затова на практика се полу4ава утре_понеделник), на нова работа, работа по специалността ми, сбъдване на една ме4та.... Съвпадения??? Май са прекалени!! Не, просто сега съм достигнала стабилност, за да се изправя пред проблемите и... да не търся хими4ните средства.. Тя, Силата, е преценила
И за да бъде празникът по голям, днес е заклю4ителният ден на Националната Конвенция Пренасях се, не попаднах там в4ера...но днес, да.. Ще срещна приятели, които помнят неуверените ми стъпки преди 2 години по Пътя на Щастливата Съдба... Ве4е полу4их няколко поздравления.. И се шегуват с мен, 4е съм любимка на Силата.. Не всеки може да празнува своя рожден трезвен ден на заклю4ителния ден на Национална Конвенция, деня на рзстърващия countdown.... Сънят ми бяга.. Правя равносметка.. Благодарна съм!!!! Съществуват 4удеса!!

Възможно е, братя и сестри зависими!!!

И нека Силата да е с нас!



Тема Re:2 годининови [re: Coння]  
Автор puvpav (шматорко)
Публикувано01.06.08 10:34



Честито соня , много се радвам за тебе.И най вече че се сбъдват мечтите ти малко по малко.



Тема Re:2 годининови [re: puvpav]  
Автор bohata (гарван)
Публикувано01.06.08 10:48



Честито Соня! Много усмивки! Благодаря!






Тема Re:2 годининови [re: bohata]  
Автор nekoi ()
Публикувано01.06.08 11:12



Честито, Соня! Наистина може






Страници по тази тема: << 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.