Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:11 29.05.24 
Взаимопомощ
   >> Алкохолно зависими
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: << 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | (покажи всички)
Тема Re: 13нови [re: Aня]  
Автор LaliМодератор (старо куче)
Публикувано21.02.08 19:38



Поздравления, Аня.


Ще те чакаме в България. Мечтай, мечтите се сбъдват.






Тема Re: 13нови [re: Lali]  
Автор girasol* (усмихната)
Публикувано21.02.08 20:31






Честито и от мен Ани. Да си жива и здрава и да трезвееш още сто и тринайсет години /най-малко/. Благодаря за всичко което направи за мен, и благодаря за това което направи за българското АА и за това което продължаваш да правиш.




Тема Re: 13нови [re: Aня]  
Автор Aня (пристрастен)
Публикувано22.02.08 22:52



Много благодаря на всички!





Тема Re: 13нови [re: Aня]  
Автор Eми® (Ентусиастка!)
Публикувано23.02.08 11:47



Поздравления Аня!


Бъди жива и здрава, силна и жизнерадостна!



Тема Re: 13нови [re: Eми®]  
Автор koceto22 (пилотнахвърчило)
Публикувано10.03.08 17:24



Сега се прибирам след новият работен ден ахам . Днес имам кръгло число чист съм абсолютно от 60 дни да със помоща на така наречения "Този които помага на всички " вървя само напред е не де тия дни се поотпуснах малко и да ме видите само какво лике станах но днес нещата са много по добре от вчера а то това само ми трябва . Тия неща които ми се случиха днес мога да кажа че вчера не бих ги издържал но ден след ден хлапето в мен расте иначе пак не мина без нерви ама нормално та аз съм болен човек наркоман леле колко хубаво звучи . Не съм съвършен но и днес за сега живея новият си начин на живот суперррр имам дом покрив над главата храна семеиство приятели компютър интернет здрав съм и мога да работя имам и работа телефон чист съм в момента само от дрога и алкохол щото не съм се изкъпал има топла вода у нас имам чисти и хубави дрехи имам толкова много за което мога да съм благодарен че нека некой се опита да ми махне усмивката от лицето та това е моят нов живот дотук господи благодаря ти за всички тия неща които ми даваш ей сега щото това го пуснах и във форума на наркоманите та едно момче звънна и излязох и не знаете просто във какво настроение съм суперррррр





Тема Re: 13нови [re: koceto22]  
Автор bohata (гарван)
Публикувано10.03.08 19:48



Браво Коце!

Благодаря, за споделената радост...
Смятам , че имаш право да се радваш




Тема Re: 13нови [re: bohata]  
Автор LaliМодератор (старо куче)
Публикувано10.03.08 21:52



Браво, Коце.






Тема Честито, Коце!нови [re: koceto22]  
Автор Aня (пристрастен)
Публикувано15.03.08 23:22



На патерици, но от сърце:
Нека ни даряваш все по-често с радостта си.
Нека никой и нищо не успее да ти махне усмивката от лицето.
И още 600 пъти по 24 часа (като за начало де!

)




Тема 1 свещичканови [re: Lali]  
Автор Xapakиpи (новак)
Публикувано22.03.08 21:10



Помня целия четвъртък - 22 март 2007 г. Пих от сутринта водка, наред с всекидневните задължения, до късния следобед вече привършвах втората бомбичка. Имах работна среща с Nekoi по стъпките. Сдъвках две дъвки едновременно, за да не ме усети. Обсъдихме сбирката от предишната вечер и други текущи задачи по моето трезвеене. На края на срещата той ми каза, че много се извинява ако е сгрешил, но май му лъхам. Отрекох категорично, но едва отваряйки уста, да не го съборя с дъха си.
После нещо рухна в мен. Звъннах му и му казах, че не само съм пила, ами направо съм пияна. От месеци го лъжех, че трезвея, и себе си лъжех, тогава не приказвах на сбирки, но в почивките споменавах на висок глас, че се дъня, с надеждата че ще ме чуят повече хора и ще съм "отметнала" и "признала пред друго човешко същество естеството на моите грешки".
След срещата с Nekoi отидох на родителска среща, въпреки че обещах да не пия повече, си купих третата бомбичка. Преполових я в двора на училището, другото ми е в мъгла. Последното отпиване го помня там, на пейката пред училището, на 22 март, 2007 г.
Дълга година беше за мен, много дълга. Каквото и да напиша ще е твърде патетично и мога да не нацеля верния тон. Затова само ще ви кажа, мили мои ейейци, без вас - нямаше да се справя. Това е категорично.
Благодаря ви от сърце. Да сте живи и здрави!
Благодаря на Бог, че ме срещна с вас и че ми показа, че има и друг живот. Истински, не измислен, и той е прекрасен.
Напоследък ми идва една асоциация - когато се довличаме на прага на Веслец първия път, приличаме на онзи първия маймун от картинката с приматите от учебниците ни по биология, които обясняваха еволюцията по Дарвин.
С всеки отминал ден ние се изправяме по малко.
Надеждата, която ни дава Бог, е че ако вървим по този път, трезвия, ще стигнем и до последната картинка - с оня мъжествения първобитен, уверено крачещ на два крака през живота.


Благодаря ви още веднъж.
Бог да ви поживи.

Редактирано от Xapakиpи на 22.03.08 22:22.



Тема Re: 1 свещичканови [re: Xapakиpи]  
Автор Coння (минаваща)
Публикувано22.03.08 21:19



4ЕСТИТ ПЪРВИ РОЖДЕН ДЕН, ХАРАКИРИ!!!!!!



Както казваме в АА, ако не си спомняш последния запой, зна4и 4е още е пред теб!
А ти го помниш много добре.
От сърце ти желая още безброй трезви дни, САМО ЗА ДНЕС

И нека Силата да те води!




Страници по тази тема: << 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.