Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:32 15.06.24 
Взаимопомощ
   >> Алкохолно зависими
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Адреси на групи за взаимопомощ в Българиянови  
АвторAня (Нерегистриран)
Публикувано06.01.07 17:09



Хей, мили хора, не мога да затворя 7 брой ”Арка”, защото ми липсва актуалният списък на групите за взаимопомощ в България.
Тук се споменаваше за нова група в Ст. Загора, нищо не знам за нея, не знам също досегашните места и часове на сбирките, поместени в бр. 6-ти дали са актуални? Или още нещо ново да се е появило?
Хайде, нека някой (ако не и Некой

) да ми прати актуализацията на droga2001@wp.pl (на кирилица, в прикачен файл) или даже тук, ако не ви се праща майл.
Мисля че е добре да се поддържа тази рубрика, нали много хора се оплакват от липса на информация, та поне малко да запълваме дупката...
Много ви моля!


Редактирано от Lali на 06.01.07 17:41.



Тема Re: Дайте информация!нови [re: Aня]  
Авторgirasole (Нерегистриран)
Публикувано06.01.07 16:15



Аня това което знам е, че всеки вторник на Веслец има група, в която се работят 12. стъпки. Само това, просто решихме да наблегнеме на тази тема. Групата не е нова, няма ново име или нещо подобно, по-скоро са и двете групи на АА и НА, и това, което ги обединява е здрава работа по стъпките.
Адресът е същия, часовете - от 19.00 - 21.00



Тема Re: Дайте информация!нови [re: Aня]  
Автор aлkaжa (общителен)
Публикувано06.01.07 16:15



С мой приятел, също алкохолик като мене, се събираме засега у дома му в Стара Загора. От един месец насам. Определяме се като група на АА, но нямаме помещение. Затова засега не можем да дадем някакви координати за нещо редовно и сигурно.
Мога да си оставя единствено имейла - xocemokacino@gbg.bg.
Ще се радвам някой ако ми пише.



Тема Re: Дайте информация!нови [re: Aня]  
АвторAня (Нерегистриран)
Публикувано06.01.07 17:03



Хайде да направим така, че аз ще лепна тук това, което имам от предишния брой, а който знае нещо ново да нанася поправки, напр. с друг цвят, за да личи.
Алкажа, мога така да го напиша - че групата в момента се организира и чака обаждания на този адрес - става ли?
Че засега сте само двама няма никакво значение, нали първата група АА са били двамата...



Чакам сверяване на данните:

АНОНИМНИ АЛКОХОЛИЦИ
София
•Група “Нов път”
ул.”Веслец” №33, ет. 2; тел.: 983-20-13 (само по време на сбирките); 0899/644876;
e-mail: bgaa@abv.bg
сбирки: сряда и неделя от 19:00ч.; открити сбирки: всяка първа неделя от месеца;

•Група “Взаимопомощ”
- ул. “Пиротска” №117, ет.1, зала 2; тел.: 831-61-09
сбирки: понеделник и петък от 18:30ч.
- жк.”Слатина”, бл.73, партер; тел.: 73-14-59
сбирки: вторник и четвъртък от 18:30ч.

Бургас
•жк.”Славейков” бл.1А; тел.: 056/68-91-61 (само по време на сбирките); сбирки: понеделник от 17:00 до 20:00ч.
•компл.”Братя Миладинови”, ул.”Янтра” №28; тел.: 056/81-18-64 (само по време на сбирките); сбирки: петък от 17:00 до 20:00ч.
•лице за контакт (с двете групи): Владимир, тел.: 0887/52-44-24

АНОНИМНИ ЗАВИСИМИ
Смесена група за различни зависимости – емоционални зависими, възрастни деца на алкохолици, хазарт и др.
София, ул. „Веслец” №33, ет. 2
Сбирки: вторник 19 ч.

АНОНИМНИ НАРКОЗАВИСИМИ
•Група “Просто за днес”
София, ул.”Веслец”№33, ет. 2; тел.: 983-20-13 (само по време на сбирките); 0887/08-34-96; e-mail: nasofia@hotmail.com;
сбирки: понеделник, четвъртък и събота от 19:00 до 21:00ч.
открити сбирки: всеки понеделник;

ЗАВИСИМОСТ ОТ НАРКОТИЦИ
•Клуб “НЕзависимост”
Пловдив, младежки дом “Спектър”, ет. 2; тел.: 0888/36-13-79
сбирки: вторник и неделя от 19:00ч.



Тема Re: Дайте информация!нови [re: Aня]  
Автор nekoi (непознат)
Публикувано06.01.07 17:09



Ани, не съм забравил, но ме забави един наш общ приятел.
Той обеща да се свърже с Бургас и да ми каже какви са промените там - имало промяна в телефона. Освен това нещо и във Варна се мътело, той обеща да провери и за там и още не го е направил.
Ще ускоря максимално нещата, пък и тук ако се появи инфо - добре.



Тема Re: Адреси на групи за взаимопомощ в Българиянови [re: Aня]  
Автор LaliМодератор (минаващ)
Публикувано06.01.07 17:42



Аня, позволих си да ти променя заглавието и направих темата ти статична, за да се запази.



Тема Re: Дайте информация!нови [re: Aня]  
Автор Hoвaroдин ()
Публикувано06.01.07 17:43



Друга група от 3 до 6 души работи с променлив успех от 2000 г. в Ст. Загора. В момента са 3, понякога и 4 души, които продължават да работят. Но след като го знаеш и не го упоменаваш, мога само да вдигна рамене. Групата си има напълно достатъчна разгласа в града. :-))



Тема Re: Адреси на групи за взаимопомощ в Българиянови [re: Lali]  
АвторAня (Нерегистриран)
Публикувано06.01.07 17:46



Лали, благодаря, много добре се сети!





Тема Re: Дайте информация!нови [re: Hoвaroдин]  
АвторAня (Нерегистриран)
Публикувано06.01.07 17:59



На мен ли ми говориш или на Алкажа? Аз само, когато в началото преглеждах разни мнения във форума, видях че някъде някой е честитил на някого новата група в Ст. Загора (вече и не помня къде, кой и на кого), затова попитах и затова я няма в моя списък.
Прадлагам все пак да дадеш информация за тази група (стига да не е някаква тайна групировка

); въпросът е не само на разгласата в града, а да се знае също и от хората извън него, за да може да я посещават при нужда и тези, които напр. идват временно - на гости, служебно и т.н.

Впрочем, чудя се как от 2000 г. никой дори една дума не ми е споменал за тази група; първата Арка излезе в края на 2001 и оттогава всяка година сверявам данните за групите, като разпитвам където мога, 3 пъти оттогава бях лично в Ст. Загора, познавам някои хора от мрежата, в града и в Раднево... Значи, с тази ”достатъчна разгласа” нещо не е докрая така, както казваш май.



Тема Re: Дайте информация! [re: nekoi]  
АвторAня (Нерегистриран)
Публикувано06.01.07 18:02



Не подозирах, че си забравил, предполагах че има някакви затруднения, затова го написах тук, за да се прескочат те може би по-лесно



Днес радактирах няколко текста от ”Ново начало”, в един от тях се появи думата ”асертивност”!!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.