Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:03 27.06.24 
Взаимопомощ
   >> Алкохолно зависими
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Назначавам служебни модератори  
Автор KиpoАдминистратор ( homo pro se)
Публикувано28.12.06 12:54



в клуба.
Тяхната цел няма да е да се месят в дискусиите, освен, ако няма изнасяне на лична информация, или груби обиди.
И двамата са доказано толерантни и справящи се със собствените си клубове, така че, убеден съм, няма да има проблеми, а ако има, вината няма как да бъде у тях.


Клубът трябва наистина да е място за взаимопомощ, не поле за изява на нечие недорасло Его.
На всички клубари- успех в добрите начинания и планове и щастлива Нова година, нека тези от вас, които желаят да се преборят с демоните и проблемите(си) го сторят максимално безболезнено...
Ама това "п" :-)))

Редактирано от Kиpo на 28.12.06 21:56.



Тема Re: Здравейте,нови [re: Kиpo]  
Автор MoanМодератор (Quantum satis!)
Публикувано28.12.06 15:57



Аз съм единият от двамата служебни модератори. Модерирам и участвам в

от две години и половина.
Приех предизвикателството да помогна в почистването на този клуб от ненужни теми и постинги единствено защото смятам, че не трябва полезни клубове да се превръщат в кошчета за отпадъци.

Нямам намерение да се намесвам, освен ако не се налага. Позволявам си на този етап само да 'закова' темата на Eми® '', за да може информацията, систематизирана в нея, да бъде по-леснодостъпна за стари и нови участници в клуба.

За всякакво съдействие, което влиза в правомощията ми, можете да ме търсите на icq: 410102869, Skype name: Ilvory, e-mail: или на бележка :)

Весело посрещане на Новата година ви желая и много истински мигове занапред :)





Тема Re: Здравейте, [re: Moan]  
Автор girasole (усмихната)
Публикувано28.12.06 16:28



Здравей, и Весели празници и на теб.







Тема Re: Здравейте,нови [re: Moan]  
Автор Eми® (Ентусиастка!)
Публикувано28.12.06 18:44



Здравей Moan!


Много се радвам, че си ни модератор! Писали сме си преди доста време, в клуб на разведените, където получих помощ и подкрепа в труден момент! За това смятам, че общуването във форумите на dir.bg може да бъде наистина изключително полезно, дори по-ефективно от реалното общуване, когато човек търси РЕШЕНИЕ и се намира на кръстопът в живота си, стига да се спазва добрия тон на общуване.

Благодаря, че закова темата "ИНТЕРЕСНО И ПОЛЕЗНО", за да не се налага периодично да я повдигам.

Весели празници и на теб, и много здраве и успехи през Новата година!



Тема Re: Назначавам служебни модераторинови [re: Kиpo]  
Автор LaliМодератор (минаващ)
Публикувано28.12.06 18:46



Здравейте.
Аз съм другият модератор.
Отношение към алкохола нямам. Нито положително, нито отрицателно.
Зависими от алкохол не познавам в реалния живот.
Не мога да помогна с конкретни съвети.

Имам свое страдание и своя "зависимост". Познавам еуфорията от надеждата да се справя, както и отчаянието от безнадежността...
Падам и ставам, вървя някак си напред.
Вярвам, че един ден ще съм щастлива, ще си върна смеха...

Това ме радва и ми дава сили.

Държа на писането на кирилица. Против съм обидите, изнасянето на лична информация, празните приказки, рекламата, както и подвеждащата информация за помощ.

Искам този клуб да е едно приемливо място за помощ и подкрепа за всеки, който има нужда.

До преди няколко дни не бях влизала в този клуб. След предложението за модериране прочетох доста и разбрах, че повечето хора тук сте изключително стойностни, както и с подчертано достойство.
Това ми хареса.

Весела Нова година ви желая.
Повече да мечтаем през следващата година.
Както и повече да се усмихваме.
Дали да не започнем от днес?
Аз се усмихнах в тази мрачна вечер...
Дали ще се усмихнеш и ти?
А ти?
Или ти?

Редактирано от Lali на 06.11.09 22:22.



Тема Re: Назначавам служебни модераторинови [re: Lali]  
Автор Eми® (Ентусиастка!)
Публикувано28.12.06 19:05



Поздравления и за теб!



"Вярвам, че един ден ще съм щастлива, ще си върна смеха...
Обичам и съм обичана...
Това ме радва и ми дава сили. "

Аз също вярвам! Убедена съм, че всичко е възможно, стига наистина да го желаем!
Вече съм щастлива и свободна от алкохола и знам, че няма невъзможни неща. Ключът за решаване на проблемите ни е в самите нас, но заедно тук, с оказана подкрепа и съпричастност, може да достигнем до него...

Весела и щастлива Нова година и нека мечтите да станат реалност!



Тема Re: Назначавам служебни модераторинови [re: Eми®]  
Автор LaliМодератор (минаващ)
Публикувано28.12.06 20:05



Браво, че си свободна от алкохола.

Изненадана съм. Щом си успяла - значи може.



Тема Re: Назначавам служебни модераторинови [re: Kиpo]  
Автор Hoвaroдин ()
Публикувано28.12.06 20:05



Ами това е много навременно решение, което се надявам да осигури необходимата атмосфера на търпимост, така че никой да не се чувства прогонен от клуба заради начина си на мислене. Както и никой да не се самозабравя в претенциите си, че представлява последна инстанция на дадена истина. Алкохолната зависимост е едно облачно и невесело поле, свързващо по необходимост ония, които по една или друга причина се озоват неочаквано в него. И никак не е необходимо всеки да харесва всеки, достатъчно е да има търпимост и удачно избран път към живота.

Весела Нова година на теб и на модераторите, които не познавам, но се надявам, че ще се справят. Весела и успешна Нова година и на ония от клуба, притежаващи достатъчна духовна сила, за да се извисят над всичко, което се случи, и да го загърбят!





Тема Re: Назначавам служебни модераторинови [re: Lali]  
Автор bira_more (бира)
Публикувано29.12.06 01:04



Може, ама ....
Спрях да пия напълно на 26. След около 8 години пропих пак. В началото културно. Е никога не съм пил от ранни зори, ама в един момент благодарение на един шеф почвах от 11. Та в същност благодарение на него спрях.
Сега пак не пия - от около 1 година. И отслабнах 12 кг.
Та - възможно е спирането. Особено ако човек реши да спре временно, а временното може да е 1, 5 или 25 години - колкото дойде.

Bеer? Mоre?




Тема Re: Назначавам служебни модератори [re: bira_more]  
Автор LaliМодератор (минаващ)
Публикувано29.12.06 09:24



Браво!


Винаги съм мислела, че човек като тръгне по нанадолнището и спиране няма.




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.