Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:15 03.06.24 
Взаимопомощ
   >> Алкохолно зависими
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема И все пак няма ли никой от Русенови  
Автор kris61 (анонимен)
Публикувано05.01.06 11:08



Много се нуждая от някои със сходни проблеми в Русе.Ако има някой от Русе моля да ми пише.Ако някой знае и някой лекар,който би сътрудничил за създаване на група в Русе ще ви бъда благодарен.



Тема Re: И все пак няма ли никой от Русенови [re: kris61]  
Автор kris61 (анонимен)
Публикувано14.01.06 19:10



Моля пак ако има някой от Русе да ми пише.Опитах по някои институции,но ударих на камък.Вече един познат почина от пиене.Имаме спешна нужда от група тук,но не мога сам.Моля помогнете!



Тема Re: И все пак няма ли никой от Русенови [re: kris61]  
Автор kris61 (анонимен)
Публикувано14.01.06 19:23



И сайт даже си направих:aa-ruse.dir.bg;
Ама май само аз си пиша тука:)))Преди си пиех сам,че що да не си пиша сам.Е хайде със здраве!



Тема Re: И все пак няма ли никой от Русенови [re: kris61]  
Авторnew(know) (Нерегистриран)
Публикувано14.01.06 22:57



Крис, сигурен съм, че все в някакъв момент ще се появи група на АА и в Русе. Ще стане, когато трябва да стане. Ти имаш голяма желание и то не може да остане напразно.
Не си пишеш сам тук, но напоследък не съм виждал инттересни постигни, на които да се обадя.
Не се отчайвай! А Алки наистина изчезна, но съм сигурен, че ще се появи отново. При тях сега е горещо лято и нищо чудно да е заминал на някъде.



Тема Re: И все пак няма ли никой от Русенови [re: kris61]  
АвторAлkи (Нерегистриран)
Публикувано17.01.06 04:32



Здравей Крис! Сигурен съм, че Бовете са те чули, и рано или късно ще те изненадат, само ти да си сигурен в желанието си !
Аз тука живея в малко градче, което е в провинцията, и чат-пат, когато нема кво да правя, се завъртя пред съдебната зала. Сигурен съм че ги имате в Русе, и там ще се запозная с някой (алки), или поне ще изслушам някоя история-драма, след което се замисля, и с радостнно сърце ще се отблагодаря за алкохолната си свобода. Така може да ми мине денят, но нали е важно да не пия -днеска. "Един ден после друг!"
Може би другото лето да дойда - тогаз ще си имаме жива сбирка, АЗ и ТИ, даде с Висшата Сила между нас!



Тема Re: И все пак няма ли никой от Русенови [re: kris61]  
АвторAz (Нерегистриран)
Публикувано20.12.06 23:27



Da_ima



Тема Re: И все пак няма ли никой от Русе [re: Az]  
Автор aлkи (Веселяк!!! :))
Публикувано21.12.06 00:12



Здравей приятелю! Ако може, дай повечко информация за себе си.



Да живееш лесно е много трудно!

Тема Re: И все пак няма ли никой от Русенови [re: kris61]  
Автор Hoвaroдин ()
Публикувано21.12.06 13:14



Значи първо посети отрезвителното - там ченгетата имат специална картотека с хората, които са най-чести посетители. Остави там няколко копия на дипляните на АА, ако разполагаш с тях. Както и няколко обикновени листчета с телефони за връзка. После в окръжния психодиспансер - там трябва да идеш няколко пъти, докато откриеш човек, който в момента е там заради проблеми с алкохола. Ще се опитам да открия лекар, който да ти помогне в начинанието. Ще трябва и някаква малка обява - било във вестник, било на телефонни справки, където също ще има оставен телефон за връзка. Ако се разтичаш, със сигурност за два-три месеца ще намериш човек, с когото да работиш и да създадете ядро за бъдеща група.



Тема Re: И все пак няма ли никой от Русенови [re: Hoвaroдин]  
Автор kris61 (анонимен)
Публикувано22.12.06 00:19



Срам ме е приятели,че напоследък рядко поглеждам тук.Няма нужда да ходиш по диспансери.В Русе има вече един сух алкохолик.Искаш ли да сме двама?
Аз ти пратих вече писмо по пощата.Чакам отговор.
Поздрави на всички!



Тема Re: И все пак няма ли никой от Русенови [re: kris61]  
Авторaлkи (Нерегистриран)
Публикувано22.12.06 00:48



Здравей Крис! Радвам се, че си ОК, щот почнах да се притеснявам за теб.

Как си мой човек? Надявам се да си добре!!!
Иначе, тъкмо се канях да отговоря на "новагодин" за да му покажа каде греши, щот съм сигурен, че този пич си намя представа за кво говори.
Тя идеята е супер, но посланието на АА се носи от един алкохолик на друг. Какви са тия задължения - непознаваш човека, а го трупаш с такава отговорност. Направи туй, направи онуй, ..... Не става така бе докторе! Намерението е добро, сърцето ти е на място, но за съжаление, като нямаш опит трудно ще разбереш, че АА не работи по този начин. ОК!!!




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.