Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:53 01.06.24 
Взаимопомощ
   >> Алкохолно зависими
*Кратък преглед

Тема изкарах  
Авторroro (Нерегистриран)
Публикувано16.11.06 08:57



Приятели първият ден вече е зад мен.В момента ръцете ме болят и леко потреперват.Чусвам се малко празен.Не се включвам често,защото ви обясних ,че имам доста работа ,а и от моято работа зависят много хора.Чбеден съм ,че само ние можем да си помогнем и винаги с радост ще споделям с вас!Мисля ,че ако успея ще го дължа на вас.Научих много неща, но и много незнам бъдете тук и пишете.



Тема Re: изкарахнови [re: roro]  
АвторПpиятeл (Нерегистриран)
Публикувано16.11.06 09:14



Радвам се за първия ти ден :) Убедена съм, че можеш и днес - и така скоро спокойно ще можеш да вършиш работата си. Мисли си колко ще е приятно да не се притесняваш дали не си оплескал нещо заради алкохола :) И днес не пий :)



Тема Re: изкарахнови [re: roro]  
Авторroro (Нерегистриран)
Публикувано16.11.06 09:32



,,Приятел,, имам чувството ,че ти не си един от нас хубаво е че си загрижен, но неможе да се поставиш на наше място тъй като не си го изпитвал в АА клуб е хубаво да ходят само АА.



Тема Re: изкарахнови [re: roro]  
АвторПpиятeл (Нерегистриран)
Публикувано16.11.06 09:47



Хм, не зная защо си мислиш, че не съм от групата...
Аз съм непиеща алкохоличка, не бях стигнала много далеч в пиенето, когато се осъзнах и спрях. Вярно е, че не съм изпитвала абстиненция, че изобщо успях да "пропусна" някои типични за алкохолиците преживявания - ръцете ми не са треперили, нямала съм делириуми... Пих в подължение на около 3 години, почти ежедневно. Няма и година, откакто не пия, но спрях едва с помощта, която получих от АА.
Затова мога да ти кажа, че наистина е голямо облекчение да можеш да си вършиш спокойно работата, без да се чудиш дали не си оплескал нещо заради махмурлук :)
Желая ти успех и съм убедена, че ще се справиш - щом го искаш :)



Тема Re: изкарахнови [re: Пpиятeл]  
Авторroro (Нерегистриран)
Публикувано16.11.06 16:39



Вчера ,когато бях на кантар имаше много хора,който се опитваха да ми помогнат, но днес ми се струва,че съм сам!



Тема Re: изкарахнови [re: roro]  
АвторПpиятeл (Нерегистриран)
Публикувано16.11.06 17:40



Спокойно, днес също сме с теб :) Но се налага и да работим, не винаги е възможно да влизаме в клуба :) И за мен най-важното беше (и продължава да е) знанието, че не съм сама, че някой е като мен и се сеща от време на време за мен. Не се предавай днес! А когато утре стане "днес", ще ти бъде по-лесно :)



Тема Re: изкарахнови [re: roro]  
Автор Eми® (Ентусиастка!)
Публикувано16.11.06 18:54



"Вчера ,когато бях на кантар имаше много хора,който се опитваха да ми помогнат, но днес ми се струва,че съм сам!"

Аз съм тук, въпреки, че не пиша. Нямам такава възможност. И другите сигурно са заети. Дръж се Гого, утре ще е по-лесно. Чети темите по-назад в клуба. Влез в сайта

Прочети историите на анонимни алкохолици, които са намерили пътя към свободата... Има една глава от книжката "Живот в трезвост" - "Намерете вашият собствен път" - на мен ми помогна да си стъпя на краката. Дерзай, не се отчайвай. Знай, че има изход, колкото и да ти е трудно в момента. Просто знай, че ще премине. От теб се иска само да не пиеш днес.
Нищо повече. Важното е да трупаш време. Трезво време. Имай търпение!



Тема Re: изкарахнови [re: roro]  
Автор aлkaжa (общителен)
Публикувано16.11.06 20:48



Давай гого. Да знаеш, че и аз имам нужда от тебе. Да виждам, че някой е решил да спре да пие и освен решението предприема и някакви действия. Сам човек не може да се справи с това. Според мен е невъзможно. Дори и някой да може, то аз не мога. Така че те разбирам много добре, когато искаш да чувстваш, че има някой с тебе. Има, бъди сигурен. И пак ти казвам - и аз имам нужда от тебе.
Така, че действай и пиши. Пиши тука, пиши писма, пиши дневник ако щеш. Така по-добре ще опознаеш и проумееш болестта си.
Защото тя ни познава в детайли, а ние нищо не знаем за нея.
Така че давай смело





Тема Re: изкарахнови [re: aлkaжa]  
АвторNezavisima (Нерегистриран)
Публикувано16.11.06 22:37



Ne ti pishem vseki 4as,no te 4etem i ni puka kakvo stava s teb!I az sum ot "novite" tuka i mi e vajno da znam,4e te ima teb i takiva kato teb!Uspeh ti pojelavam,kuraj i da znae6 ,4e ne vinagi stava ot purvia put,s koeto ne izvinqvam sobstvenite si izdunki-samo spodeliam krehkia si opitec.Druj se!!!Dneska sus zavisima te 4etohme i si govorihme za teb


Kak si tazi ve4er?



Тема Re: изкарахнови [re: roro]  
АвторПpиятeл (Нерегистриран)
Публикувано20.11.06 09:09



roro, как си днес? Как минаха последните два дни?
Покажи се :)




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.