Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:47 03.06.24 
Взаимопомощ
   >> Алкохолно зависими
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Лейди Водка...нови  
Авторcharred (Нерегистриран)
Публикувано16.09.06 11:25



...търся те, защото един симпатичен мъж gogo ме насочи към теб. Давай да си го махаме от главата това, маймуно бесна. И ако може без стъпки.



Тема Re: Лейди Водка...нови [re: charred]  
Автор@ (Нерегистриран)
Публикувано16.09.06 12:21



Следователно нито едно общество от мъже и жени не е имало по-голяма потребност от постоянна ефективност и единство. Ние, алкохолиците, виждаме, че трябва да работим и да се държим здраво заедно, в противен случай повечето от нас в крайна сметка ще загинат.



Тема Re: Лейди Водка...нови [re: @]  
Авторcharred (Нерегистриран)
Публикувано16.09.06 12:55



Аз съм на 29 години и не знам дали от възрастта или от алкохола, но ми е все тая дали ще загина. Могат да ми стоварят изгнилия дроб на някой алкохолик на бюрото ми и да ми кажат "виж на какво прилича твоят дроб". "Ми добре"-ще кажа аз. Това, което ме мъчи е не моят дроб и изобщо не моят живот, а това, че има хора около мен, които преживяват нещата по-трудно, от колкото аз.



Тема Re: Лейди Водка...нови [re: charred]  
АвторTaзи (Нерегистриран)
Публикувано16.09.06 23:08



На мен ми е все едно дали ще ме има... и не съм по-лесна от теб...май... Мисля обаче, че има за какво да се живее. И на мен алкохола ми е проблем. Искаш заедно да го .... спираме? ... игнорираме? Днес няма да пия - повече :) А ти?



Тема Re: Лейди Водка...нови [re: Taзи]  
Авторcharred (Нерегистриран)
Публикувано17.09.06 00:32



Добре. Сега е 00:31. Допих, което имаше да допивам. И аз днес няма да пия повече.



Тема Re: Лейди Водка...нови [re: charred]  
Авторcharred (Нерегистриран)
Публикувано17.09.06 00:55



И виж какво - гръм да ме удари дано!!!



Тема Re: Лейди Водка...нови [re: charred]  
АвторTaзи (Нерегистриран)
Публикувано17.09.06 16:24



е, хубаво: Днеска е първия ден от моята трезвост. Дано последния ден на моята трезвост бъде и изобщо последния ден от живота ми, Амин!
Следващите два - три дена ще е лесно, защото и без това не пия абсолютно всеки ден. Но после... не знам.
charred, ти колко често пиеш?



Тема Re: Лейди Водка...нови [re: Taзи]  
Авторcharred (Нерегистриран)
Публикувано17.09.06 19:39



До тук - добре. Ама не ми се мисли до за до утре сутринта. Брейй, че проклет ден, а толкова работа имам. Остави, че гледам да устискам, ами от вчера колко ми е зле, не ми се говори. Обаче мен ме притесняват следващите 2-3 дена най-вече, че тогава е най-гадно.
От месец или повече пия всеки ден.



Тема Re: Лейди Водка...нови [re: charred]  
АвторTaзи (Нерегистриран)
Публикувано18.09.06 09:19



Значи дръж ссе следващите 2 - 3 дена, аз съм с теб. Че после ти ще трябва да ме успокояваш май





Тема Re: Лейди Водка...нови [re: charred]  
АвторTaзи (Нерегистриран)
Публикувано18.09.06 21:23



Хайде, покажи се днес :) Нали си добре, цял ден ти стискам палци ;)
Обади се, кажи как си и имаш ли нужда от нещо, което мога да ти дам. Имаш го! Не пий днес. След два дена ще искам да ми напишеш същото, не забравяй, charred...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.